לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 11:32
  big_D big_D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
היי כולם

תשמעו אני לא הילד הכי חחם ולא הכי תיפש אני לא הכי נמרץ ולא הכי עצלן אבל כולם מנסים לשנות אותי ואני לא יודע מה לעשות מצד אחד אני תמיד רוצה ותמיד רציתי ללמוד ולהצליח למרות שאני עוד ילד ואף אחד לא מקשיב לילדים אני רוצה מישהו שיסביר דרכים לשכנע את עצמי לעשוב את המחשב ואת הטלוויזיה ולשנות את סדר העדיפויות שלי ללמידה כי אני בין 75 ל 95 כי נגיד אני יושב איזה חצי שעה ועז או שהראש שלי כאילו מחריך אותי ללכת למחשב ןגם כשאין מה לעשות אני יושב ליד המחשב אני גם דיי בתוך שיהיו לי משקפיים (למרות שאני ממש לר רוצה את הקטע הזה) יש לי קבר מספיק באיות אם משקל ואני בזה הכי משתדל אני צריך עזרה בסדר האדיפויות מן טבלה לאימונים לללמידה לאכילה נכונה ולחצי שעה של מחשב אבל בכל פעם שאני מנסה החצי שעה הזה הופך לאיזה חצי יום אני לומד כמה דקות זוכר תקצבות של החומר ויש למחשב ובואתו זמן גם הקצבות נעלמות יש לי זיכרון קרוב לצילומי אבל אני משתמש בו לדברים שאני מתעניין בהם כמו ספרות ואנגלית שבמקצועות האלה אני דיי טוב מהטלוויזה ומהספרים של הארי פוטר אני זחרתי קימאת את כל המושגים שבספרות המורה הזילה ריר מרוב תדהמה בכל מקרא מי שיכול לעזור לי שיגיב

לא להתעלם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2005, 19:27
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05
דבר ראשון קצת סדר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי big_D שמתחילה ב "היי כולם"

תשמעו אני לא הילד הכי חכם ולא הכי טיפש, אני לא הכי נמרץ ולא הכי עצלן ,
אבל כולם מנסים לשנות אותי ואני לא יודע מה לעשות.
מצד אחד אני תמיד רוצה ותמיד רציתי ללמוד ולהצליח, למרות שאני עוד ילד ואף אחד לא מקשיב לילדים
אני רוצה מישהו שיסביר דרכים לשכנע את עצמי לעזוב את המחשב ואת הטלוויזיה, ולשנות את סדר העדיפויות שלי ללמידה כי אני בין 75 ל 95.
כי נגיד אני יושב איזה חצי שעה ואז או שהראש שלי כאילו מכריח אותי ללכת למחשב וגם כשאין מה לעשות אני יושב ליד המחשב.
אני גם דיי בטוח שיהיו לי משקפיים (למרות שאני ממש לא רוצה את הקטע הזה) יש לי כבר מספיק בעיות עם משקל, ואני בזה הכי משתדל.
אני צריך עזרה בסדר העדיפויות מן טבלה לאימונים, ללמידה, לאכילה נכונה ולחצי שעה של מחשב.
אבל בכל פעם שאני מנסה החצי שעה הזה הופך לאיזה חצי יום.
אני לומד כמה דקות זוכר את ההקצבות של החומר, ושל המחשב , ובאותו זמן גם ההקצבות נעלמות.
יש לי זיכרון קרוב לצילומי, אבל אני משתמש בו לדברים שאני מתעניין בהם כמו ספרות ואנגלית שבמקצועות האלה אני דיי טוב מהטלויזיה ומהספרים של הארי פוטר.
אני זכרתי כמעט את כל המושגים שבספרות, המורה הזילה ריר מרוב תדהמה בכל מקרה מי שיכול לעזור לי שיגיב.

לא להתעלם!
ישן 18-11-2005, 20:04
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
קודם כל, בן כמה אתה ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי big_D שמתחילה ב "היי כולם"

עכשיו ככה... אני מבינה אותך כי גם נאי הייתי במצב הזה של "אוף אין לי כוח ללמוד" קוראת קצת ובורחת למחשב לכמה שעות...
אבל הדרך היא לבקש מההורים לא לתת לך. פשוט מאוד. אבא אל תרשה לי ללכת למחשב עד שאלמד לפחות חצי מהחומר, ותשב איתי כדי להצליח לעניין ואתי גם בחומר שאני לא אוהב - כדי שאני אכנס לתוכו.

עכשיו הקטע עם החומר, שברגע שאתה מבין שקלטת -למשל במתמטיקה, אתה אומר טוב נו יאאלה קלטתי אין לי כוח יותר ועוזב,נכון? פשוט תגיד לעצמך -יאאלה, קלטתי? אחלה -נעשה 5 תרגילים תרגול ואז נשב 10 דקות על המחשב. תסתכל כמה זמן אתה על המחשב, ואל תסכים לך מעבר, קצת שליטה עצמית, תבקש מאבא להציק לך כל שיניה לחזור ללמוד.
היסטוריה למשל -אתה לומד משהו, כמה דפים ונמאס לך. אתה מתחיל לרחף למחשבות אחרות וחושב מה כתבו לך באיסי,נכון?
אז פשוט תסגור את האיסי והמסנג'ר וכל מי שיכול לשלוח לך הודעות - כדי שכשתלמד לא תחשוב מי שלח לך הודעה, ובקשר לכמה דפים ואתה יוצא מהחומר, תיקח מחב רת ריקה ליד הספר שאתה קורא, תבקש מאמא שלך לשבת לידך ולהקריא לך את החומר ואתה תסכם במחברת ומה שלא תבין שתסביר לך. אחרי שתקרא לך 5 עמודים כשאתה מסכם במחברת, תעצור אותה, תקרא בקול רם את הסיכומים שלך ותגיד לה לחזור לקרוא מאיפה שהפסקתם.
כשיש מישהו לידך ואתה לא חושב על דברים אחרים, אתה נכנס לתוך החומר ומשנן אותו למוח. כשבנאדם כותב - מה שהוא כותב נכנס לו למוח יותר מאשר בקריאה, וככה גם אם אתה פיסקה אחת פתאום לא מתרכז במה שאמא אומרת -אתה תמיד יכול לקרוא את הסיכום שלך, או לעצוק אותה, לנער את הראש ולומר לה להתחיל מהתחלה את הפיסקה.

בקשר לאכילה שלך - רוב בעיות ההשמנה של ילדים היא אכילה משעמום. הרגלי אכילה דפוקים. תבקש מההורים שלך להחביא כל ממתק אפשרי ולאפשר לך לבחור פעם ביום ממתק. אולי אפילו לנעול את ההמתקים בארון. ברקע שתלמד לתת לעצמך לאכול ממתק אחד ביום -זה יתחיל להשפיע.
ובכלל, רוב הילדים לא אוהבים ירקות, אבל אחרי שאוכלים סלט נוכחים לדעת שהוא כן טעים. תבקש מאמא להכין סלט ותשתדל לאכול מכל אבות המזון קצת בארוחה -למשל לא יותר מידי צ'יפס, גם סלט ירקות וגם שניצל. לא יותר מידי אורז..וכ'ו.

וכשבא לך משהו מתוק, אם כבר אכלת את הממתק היומי -תאכל ארטיק קרח -זה לא יותר מידי משמין. או פוקפורן . או קרונפלקס רגיל בלי סוכר. זה טעים ולא רציני מידי.

כשאתה לומד, תמיד כיף לכרסם משהו, תשים לעצמך כוס מים, תיקח 2 גזרים ומלפפון ותחתוך אותם לרצועות ותאכל אותם תוך כדי למידה, זה עוזר לחשוב מידי פעם ולא משמין.

בהצלחה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר