לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 15:48
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בתור מי שניהל את הפורום הזה פעם,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AlphaGuru שמתחילה ב "אשכול הצעות לשיפור הפורום"

אני יכול להגיד בוודאות שפורום כזה ללא שני מנהלים פעילים באמת, לא יכול לתפקד.

אני אישית כבר בקושי נכנס לפורום משום שפשוט איבדתי את העניין בו. הוא חוזר על עצמו מאוד, בקושי ניתן לזכות פה תשובות טובות ומפורטות כמו שניתן היה לקבל כאן בעבר (בעיקר עקב מחסור בחברים קבועים, מה שלא היה חסר בעבר) ודיונים שהם לא תמיכה-טכנית פרופר נעלמו כליל (וחבל, כי זה בדיוק מה שהפך את הפורום ליותר מסתם פורום תמיכה טכנית, והביא חברים קבועים ו"וויכוחים" ערים ומעניינים).

ואחרי כל הדברים הרעים שאמרתי... אני אחמיא ואומר שאני חושב שאתה באמת האדם המתאים ביותר כרגע לניהול (מהודעות שלך שקראתי בפורום), צפויה לך הרבה מאוד עבודה לשקם את הפורום, ואם לא תגייס לכך את שקד בפול-טיים-ג'וב, יהיה לך קשה עד בלתי-אפשרי. ואם שקד לא בנוי כרגע לכך, שזיו יכנס לניהול במקומו.

עריכה: משהו חשוב נוסף - תקשיב לגולשים בפורום שלך, כי בלעדיהם הפורום הזה שווה לת'חת

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 16:01
צלמית המשתמש של AlphaGuru
  משתמש זכר AlphaGuru AlphaGuru אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
Follow me...
טוב לראות אותך פה!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "בתור מי שניהל את הפורום הזה פעם,"

ציטוט:
רק בעזרתכם נוכל להרים את הפורום על הרגליים!

אני יודע טוב מאוד שרק בעזרת הגולשים אני יצליח לעשות פה מהפך. אולי יהיה קצת קשה בהתחלה אבל נקווה לטוב.

אני מנסה לחפש את שקד - אך לפי מה שהבנתי הוא נעלם
. וזיו , נכון להיום לא מעוניין בתפקיד -כך שדי נשארתי לעשות עבודה של 2.

פרסמתי את הדיון הזה כדי באמת לערב את הגולשים בנעשה בפורום ולא להשאיר אותו "מת" כמו שהוא רוב שעות היום. גולשים שישקיעו ויתרמו בהחלט יצולשו על כך (לא חסר לי צל"שים לחלק ) ואני מקווה שיחזרו אלה שהיו כאן קבועים כי בלעדיהם באמת לא ניתן להרים פה כלום.

תודה על תגובתך, ואשמח לשמוע ממך עצות מניסיונך (או כאן, או בפרטי)

יוני.

ישן 22-11-2005, 14:32
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kobi_rahmian שמתחילה ב "המדריך של זיו מצוין! אבל זאת תוכנת שיתוף וזה הרי פורום חוקי..."

תוכנות שיתוף בכלל, ואימיול בתוכם, הן תוכנות חוקיות לחלוטין. הרעיון הוא שאם יש לך קובץ מסויים, שיר שחיברת, או סיפור שכתבת, ואתה רוצה לשתף אותו עם כל אחד אחר, תוכל לעשות זאת. ומן הסתם, אין בזה שום בעייה חוקית.
הבעייה מתחילה כאשר משתפים תוכן בלתי חוקי ומוגן בזכויות יוצרים. אלא שגם במקרה הזה, התוכנה היא רק כלי להעברת התוכן. וכמו שלא תאסור על ספק אינטרנט לספק חיבורים לרשת לאנשים שמורידים תוכן בלתי חוקי, כך גם אתה לא יכול לאסור על שימוש בתוכנות שיתוף, שממש במקרה משמשות גם לשיתוף תוכן בלתי חוקי.

האתרים שנסגרו לעומת זאת, התעסקו בתוכן בלתי חוקי, וסיפקו קישורים להורדת תוכן כזה, וכנראה שזה באמת קצת בעייתי.

מקווה שהבנת את ההבדל שיתוף נעים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר