לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2005, 21:27
  שא010871 שא010871 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.05
בינתיים שאני מחפש את הפאץ'
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי funner שמתחילה ב "זה לא הפאץ' הזה, הפאץ' זה VIO DRIVER MPEG (לא סגור על השם)"

כי אני לא מוצא אותו ברשת יש לי ווידוי קטן. בזמן האחרון כל המחשב שלי עובד לאט מאד ויתכן שזו הסיבה לסגירת התוכנית וזאת למרות שהמחשב יחסית חדש ויש בו מעבד פנטיום 3.4, זיכרון G 512 MB RAM ודיסק של 120 ג'יגה ממנו פנויים כרגע (לאחר הCAPTURE והכנת הסרט) יותר מ- 30 ג'יגה.
פרטים נוספים: ניסיתי להסיר את התוכנה ולהתקין מחדש וגם נתקע. ניסיתי לקצר את הסרט באופן משמעותי - אותה התוצאה. וגם נסיון לשמור את הקבצים בספריית TS ולא לצרוב ישר לדיסק הניב אותה תוצאה ואותה הודעת שגיאה. אנטי וירוס ? יש לי AVG המתעדכן מהרשת ורץ כל יום ולא מוצא שום וירוס. ניסיתי אפילו תוכנה המסירה את כל הSPYWARE וגם לא עזר להמריץ את המחשב או למנוע את סגירת ה VS9 מה אפשר לעשות לדעתך? גם לגבי המחשב וגם לגבי התוכנה?

שאלות נוספות ברשותך:
1. במדריך להכנת הסרט אתה מנחה על הכנסת ערכים שונים בכל מיני מקומות (לדוגמא FRAME-BASED או 3200KBPS וכו' וכו') האם תוכל לפרט או להפנות אותי למקום בו יש הסבר קצר על מהות כל פרמטר ולמה נבחר דווקא הערך שאמרת?
2. האם תוכל להפנות אותי לקישור בפורום זה או אחר הנותן קורס קצר בצילום וידאו ?
3. נמאס לי מהשם הדפוק שיצא לי בפורום שא.... איך אני מחליף לשם אחר?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר