לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 22:13
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
|שאלה| מה לדעתכם הכי מטומטם שקיים?

לפי דעתי הדבר הכי מפגר שקיים, שבסרטים כמו "טומב ריידר" או "המלאכיות של צ'ארלי" רואים איזה
דוגמנית, 1000 גברים שריריים מתקיפים אותה, והיא מפוצצת לכולם את הצורה!
כמו ב"קט וומן"... כולה איזה חתול תקע לה גרפס בפה... פייי........ לוחמת על!
או אלקטרה! איזה סרט מפגר! באה לאחד אחד! "אתה תמות בעוד 3...2...1..."
ואני מול המסך "את תקבלי מחזור בעוד 3...2...1...."
מה זה הטימטום הזה?! אצל גברים זה דבר שונה לגמרי... נגיד הגיבור הוא גבר... קודם 200 איש
מפוצצים לו את הצורה, ואז אישהו הוא מצליח לגבור עליהם... ובסוף באה אישה (סופר מודל אלא מה...),
מפוצצת לו את הצורה כמו שכל שרירן לא פוצץ מעולם! ואז איכשהו במזל הוא מקבל כוח ומנצח אותה...
בקיצור... לדעתי הוליווד הופכת כל דוגמנית מטומטמת שהדבר היחיד שהיא נלחמת בו זה הרצון לדפוק
שווארמה לאחת שבכמה קפיצות גומרת על 7 ג'אברים, וגם הופכת גברים חסרי ישע ללוחמים אבודים...

שיא הטימטום זה בסידרה "זינה"... איזה פרינססה עם 2 עיגולדים בשיריון, שכל פעם שמישהו קורא
לה היא עושה 15 סלטות אליו, ונוחטת בנועזות! כל פלוץ מסתיים בזה שהיא עושה סלטות ופליק
פלקים...
מה גם שיש לה בומרנג עגול שהיא זורקת, פוגע בדיוק איפה שהיא תיכנה בדיוק שפיזיקאי בנס"א לא
יכול לחשב, וגם חוזר לה ליד!

טוב, אמרתי מה לדעתי הכי מפגר... עכשיו תורכם... ולא! אני לא שוביניסט! בלי קשר לשוביניזם מה
שרואים בסרטים לא אמין לדעתי! ואל תגידו לי שהכי מפגר לדעתכם זה אני חחחחח.....!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2005, 18:53
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

ואתה פשוט אידיוט שלא מבין מה מדברים איתו
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "אתה פשוט אידיוט שלא יאומן"

אני לא אומר שהשואה זה האבסורד, אלא הסרטים שעושים עליה בצורה כה לא נכונה...
אני רק אומר שהגטאות מעולם לא היו מופקדים ביידי 2 גרמנים בודדים שחמושים בתחמושת מינימלית.
היה דיכוי של יהודים ע"י מאות גרמנים בכל גטו שהריצו פחד ברחובות מהר כמו התפשטות של ערפל!
פשוט מקומם לראות סרטים כאלה שמראים כאילו החיים בגטו היו כה פשוטים!

ובפעם הבאה לפני שאתה יורד לגידופים כדאי שתקרא כמה פעמים את ההודעה לפני שאתה כותב שטויות!
יום טוב לך...

ישן 20-11-2005, 19:56
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

כמו שכבר אמרתי...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "לא.דבר ראשון אתה לא יודע איך..."

ראיתי על זה תוכנית בערוץ 8. שאותה עשו אנשים שהם לא יהודים. נתנו שם סיקור ע"י עין זרה. איך הכל נראה מבחוץ.
המסקנה הכללית של התכנית הזו הייתה: סרטים מסלפים את האמת...
מה חדש?
לפי תחקירים שהתנהלו עם ניצולי שואה וכתבים גרמנים ישנים שנמצאו, התגלתה האמת על איך יד הדימיון הטובה מחללת את כבוד הנספים.
מה שהכי עיצבן אותי, שהיה מקרה אחד של גרמני שהגיע עצבני לעבודה.... כל מי שיצא לרחוב הוא ירה בו!

שמע, אנחנו קצת סוטים מהנושא...
לא מוצא חן בעיניך... לא קלטת בדיוק מה אמרתי... לא חשוב. אחרים יגיבו, נראה מה הם חושבים...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר