לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2005, 22:07
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
וואלה?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אוקיי...מסתבר שאתה כ"כ טועה..."

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-76151,FF.html
מממ...

הרעלה בבסיס צה"ל בשרון - 40 חיילים נזקקו לטיפול

בבסיס 'צופין' בשרון, לקו 40 חיילים בהרעלת קיבה לאחר שאכלו בחדר האוכל של הבסיס. 11 אושפזו בבית החולים. בינתיים המטבח נסגר והחיילים אוכלים מנות קרב עד לבירור הארוע
פליקס פריש

40 חיילים מגדוד 'נחשון', המשרתים בבסיס צופין בשרון, חשו הלילה ברע לאחר שלקו בהרעלת מזון אותו אכלו בבסיס. החיילים התלוננו על הקאות, שלשולים וחולשה, ו-11 מהם פונו לבית החולים 'הלל יפה' בחדרה במצב קל לקבלת טיפול רפואי.

הבוקר (יום ה') הועברו 10 מהם לבית חולים צבאי להמשך

טיפול, ואחד החיילים משתחרר כעת לביתו.

עונת הקיץ בצה"ל היא עונה מסוכנת, בה מתרחשות הרעלות רבות בבסיסים שונים, בעיקר בשבתות, בהן לא ניתן לחמם מזון מטעמי כשרות ואיסור הדלקת אש בשבת, ובגלל תנאים של תברואה לקויה במטבחים הגדולים.

דובר צה"ל מסר היום, כי ענף בריאות הצבא בחיל הרפואה שלח נציגים לבסיס ופתח בבירור של נסיבות ההרעלה. בינתיים נסגר המטבח ביחידה, והחיילים עברו לאכול מנות קרב.

לפני שנים אחדות אירעה הרעלת מזון חמורה בבסיס חיל האויר בעובדה, ואחד הנגדים נפטר כתוצאה מן ההרעלה. בעקבות הארוע הטרגי, החליטו בצה"ל לשנות את כללי שמירת המזון ואף הוציאו מן התפריט הצה"לי את המיונז.

נערך לאחרונה ע"י Hilon בתאריך 18-11-2005 בשעה 22:11. סיבה: ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2005, 11:55
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שבוע עמוס ומבולגן למדיי בערך כמו כל התקופה האחרונה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "חבר'ה?איך עבר לכם השבוע?"

ביום ראשון עשיתי עוד מיפוי כליות =\ שוב יש לי כאבים בצד ובעיות ואני רק מתפלל שלא יאשפזו או ינתחו אותי, המיפוי הזה היה פשוט עינוי בשבילי כי דקרו אותי פעמיים ואני פוחד ממחטים כמו מאש..
אחרי זה חזרתי לצריפין לבית הספר למשפט שם המשכתי את ה"הכשרה" (לימודים) שלי לקראת הסמכת פצ"ר (שכל חוקרי מצ"ח חייבים לעבור) ביום שני לא קרו דברים מיוחדים שאני זוכר,
ביום שלישי עשיתי בדיקת CT לכליות (פשוט מטייל כל הזמן בית הבתי חולים...) והאוזניים צלצלו לי איזה חצי שעה אחר כך (מוזר..)
ביום רביעי החלטתי לחרוג מהמנהג שלי מלנפנף בפטור ממאמצים גופניים ולעבודה משרדית בלבד והשתתפתי בשיעור קרב מגע חחחח והפתעתי את כולם שאפילו שאני כל היום יושב על התחת ולא עושה כלום אני עדיין זריז ויודע לתת כמה אגרופים טובים חחחח
וביום חמישי באה פרקליטה נחמדה ובחנה אותי ואת שאר חברי וחברות הקורס על החומר המשפטי שלמדנו במשך שבועיים וזה היה כל כך חוקיי מרפי שם את כל השאלות שאני ידעתי היא שאלה את האחרים ודווקא עליי היא נפלה עם שאלות שהייתי צריך לתת לה שם נאומים אבל בסופו של דבר במזל טוב עברתי את ההסמכה ואני נחשב קבו"ד D=
יצאתי חמשוש הבייתה ובערך מהשנייה שירדתי מהאוטובוס אני עם כאבים חזקים בצד שקצת משביתים אותי עד עכשיו =( וזהו בסך הכל הייתי אמור לצאת אתמול ולקחתי אפילו כדורים שלא יכאב אבל בסוף כרגיל החברים שלי יצאו פשוט מגעילים ולא היה לי כבר כוח לכלום ויצא שסתם שרפנו דלק בתל אביב במשך 5 שעות
היום קמתי בבית עדיין עם כאבים אבל לפחות הם כבר לא רצחניים כמו קודם והחלטתי להגיב ולהשיב לאימיילים שמחכים כבר קצת יותר מידי זמן לתשובה

שתהיה שבת שלום לכולם רק אושר ובריאות

רועי
ישן 19-11-2005, 14:31
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
וואי איזה שבוע...=]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "חבר'ה?איך עבר לכם השבוע?"

השבוע התחיל ממש כרגיל, בצפר, מבחנים על ימין ועל שמאל, עבודה, ריקודים...

ואז ביום חמישי, 17.11 היה לי צו ראשון , כן כן...היה לי ממש אחלה, עשיתי את הכול, ויצאתי משם אחרי 4 שעות...פגשתי שם מליון ואחד אנשים מוכרים...והיה ממש נחמד...=] איזה יופי!!!!
ואז חזרתי לאריאל, הלכתי ישר עם מרינה (crazy girl) לבחור בגדים לתחרות "נערת השומרון" שיש היום בערב...ואחר כך כולי סחוטה הלכתי לרופא, ומשם ישר לשיעור שאני מעבירה ואז כולי מתה לישון הלכתי בשמחה הביתה....אבל למה שיביאו לי ללכת הביתה? התקשרו אלי מהמלון בו אני עובדת ובקשו שאני אבוא...אז הלכתי לשם ברגל ועד שהגעתי לשם הייתי מתה...ואז פתאום הודיעו לי שאני עובדת גם בשישי בבוקר...
וזהו....עכשיו אני באיזה קיבוץ ליד כפר סבא עם חברה. אנחנו מציגות את הלהקת ריקוד שלנו במקום המדריכה שחלתה...וזהו...ממש נחמד פה...הכרויות חדשות, החלפת ניסיון...משו שמומולץ לכל רקדן =]

וזהו...אז שיהיה לחלוש ומרינה בהצלחה היום בערב....

שבוע טוב טוב =]

ישן 19-11-2005, 22:03
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...

עבר בסדר... רק השגרה כבר יוצאת לי מכל חור...

המבחנים עברו בסדר (היה לי אחד בעצם)
משתפר לאט לאט בנהיגה וגם לזה כבר אין כוח (בגלל המורה)
חזרתי לעשות ריצות... הוצאתי חבר מהבית... והיה נחמד
בעקרון השבוע היה דיי משעמם... יום שישי (אתמול) היה סוף סוף משהו שונה... יצאנו עם חבר הלכנו להסתובב בעיר ואז נפגשתי עם ידידה (כמה התגעגתי אליה, מת עליה, אוהב אותה ומה לא) וסתם ישבנו דיברנו איזה שעתיים + - אח''כ שוב נפגשתי עם אותו חבר עשינו כמה סיבובים... קפצנו אליי בסביבות 3 בלילה לשתות קפה חחח ואז יצאנו שוב... חזרתי ב 6 בבוקר ואין זה הרגשה כ''כ טובה באתי הביתה ונרדמתי... קמתי ב 11 וזהו אני חושב...

סתם ישבנו דיברנו הרבה זמן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר