לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2005, 18:51
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
יש מישהו שחושב כמוני?...

תמיד התבאסתי מהמשפט הזה, התעצבנתי על קיומו..כי הוא פשוט לא נכון..וזה כ"כ הרגיז אותי שתמיד הביאו לי אותו בפנים!!!!!!!!

המשפט : "יגעת ומצאת תאמין,
לא יגעת ומצאת אל תאמין,
יגעת ולא מצאת..שוב, אל תאמין"

זה פשוט מרגיז אותי..כי אני זוכרת, בתקופת הלימודים, היו לנו מבחנים..בפיזיקה ובמתמטיקה למשל..הייתי חורשת כמו איזה לא יודעת למה, הייתי מתרגלת עד שהיו לי כאבי ראש עצומים מהלימוד הזה..הייתי עושה הכל בשביל להצליח..ופשוט הייתה תקופה שזה לא הלך לי..היו לנו שלושה תרגילים שצריך לעשות במבחן במתמטיקה, בנושא גאומטריה..וחרשתי על הנושא מכל צדדיו האפשריים..
ושום דבר , במבחנים בנושא הזה..פשוט לא הלך לי..ניסיתי ולא הלך לי..(בסופו של דבר..בבגרות כן הצלחתי, אבל לפני כן לא..)..
וזה כ"כ מרתיח אותי לשמוע את המשפט הזה: "יגעת ולא מצאת, אל תאמין.."..מה זה החרטה הזה..
הזלתי הרבה דמעות על המבחנים האלו..ויגעתי הרבה..ולא מצאתי באותה תקופה..אז מה זה המשפט הזה..

יש מישהו שמרגיש כמוני?.....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2005, 19:45
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "יש מישהו שחושב כמוני?..."

יש מקרים שדברים כאלה קורים... אבל בכל זאת רק שתדעי שמניסיון של רובינו יש דברים שאי אפשר לדעת מראש... כמו במבחנים מהסוג הזה חורשים חורשים ובסוף יש לפניך תרגיל ואת חושבת WTF שום דבר ממה שלמדתי לא עוזר לי פה... לכן במקרים כאלה אין מה לעשות המזל צריך לשחק וגם צריך להיות ביום שהראש נפתח ומראה דברים מזווית שונה.

ככה זה.. דבר ראשון על פתגמים אי אפשר לבסס הכל. יש שינויים, יש הפתעות וצריך להיות מוכנים שדברים כאלה יקרו. חוץ מזה גם אם לא מצליחים לא אומר שלא צריך להאמין פשוט צריך להמשיך הלאה, לקבל את המצב ולשאול את עצמך מה אני יכולה לעשות כדי שזה לא יקרה שוב?

אז בכל מקרה אני מקווה שתפתחי לדברים חדשים, ככה זה... בעיה אחת נפתרת ונפתחת לה בעיה חדשה.. מן מחזוריות לא הגיונית כזאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר