לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2004, 18:55
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה ביר זית בחיפה ...

ידוע זה מכבר כי הרמה הירודה של חיפה הייתה "לשם דבר בכל העיר והקריות"....
טוביי הנוער מדירים את רגלהם משם ,ןמשאירים את "הלימודים לעתקה גבוהה לערבים ,שמכים ,כדיי לקדם את "האג'נדה שלהם ".....

אז מברוק ..ביר זית ,ואום אל רצח....הצלחתם ..
כל הכבוד למובילי האוניברסיטה הדפוקים שגררו את האוניברסיטה לרמה הכי גרועה שידעה מעולם .
ישר "כוח " עשיתם זאת ....
http://www.nrg.co.il/online/1/A ART/830/337.html
"הערבים יכבשו את האגודה" (כבשו כבשו מזמן ..)

חשש בקרב הסטודנטים היהודים באוניברסיטת חיפה שהסטודנטים הערבים ינצחו בבחירות לאגודה
גואה המתח בין הסטודנטים היהודים והערבים באוניברסיטת חיפה: היום נערכות במקום בחירות לאגודת הסטודנטים ובקרב הסטודנטים היהודים מורגש חשש כבד כי הסטודנטים הערבים עומדים לעשות מהפך ולראשונה לזכות בראשות האגודה.

שני המועמדים המרכזיים לתפקיד יושב ראש אגודת הסטודנטים הם שי אבו-חצירא מ"תא נטו", התא הגדול ביותר באגודה שמחזיק גם כיום בתפקיד היו"ר, והמועמד הערבי, הנס חאלד, מתא חד"ש.

חששם של הסטודנטים היהודים נובע מכך שלעומת ה"אדישות" הגדולה של חבריהם, הסטודנטים הערבים מגיעים כולם לקלפיות.

דובר "תא נטו", ניר משה, אמר ל-NRG מעריב שאנשיו שולחים אוטובוסים כדי להביא מצביעים כדי להתמודד מול יריביהם. "חד"ש הביאו אוטובוסים מלאים בסטודנטים ונראה שהם מאורגנים יפה לקראת הבחירות ולכן אנו עושים מאמץ להביא עוד ועוד סטודנטים".

סטודנט יהודי באוניברסיטה, שביקש לא להזדהות, ביטא את החשש: "הערבים מאורגנים כמו חיילים. הם כבר כמה שבועות מתכוננים ליום הזה. אסור לנו לתת לחד"ש להשתלט על האגודה, זה יהיה אסון לאגודה ולאוניברסיטה".

יו"ר האגודה הותקף

בשבועות האחרונים נרשמו כמה אירועי אלימות בין סטודנטים יהודים לערבים על רקע הבחירות. ביום ראשון הותקף באלימות יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה, גלעד שריר, כשהגיע להפריד בקטטה בין כמה סטודנטים יהודים וכמה עשרות סטודנטים ערבים, מרביתם מתא חד"ש באוניברסיטה.

באירוע נוסף סטודנטים יהודים לא ראו בעין יפה את ההפגנה שעשו כמה סטודנטים ערבים ביום מותו של יאסר ערפאת כהזדהות עם העם הפלשתיני והביעו את זעמם על כך שבכלל ניתנה להם האפשרות לעשות הפגנה שכזו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2004, 16:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מודה - הצבעתי אתמול (לראשונה מזה 4 שנים), וממש לא תמכתי ב"מנצחים הגדולים".
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "ולמי שהיה (כמוני) זקוק ללינק:"

תא נטו מעורר רושם של תא שמופעל ע"י כספים מבחוץ, והאנשים שלו (ששולטים באגודה בשנים
האחרונות) ממש לא יוצרים רושם של מינהל תקין.
אתמול הלכתי להצביע, והייתי קרוב מאוד להצביע חד"ש (מבלי להכיר אפילו את המועמד שלהם). הסיבה
לכך היא שרציתי לעצור את הנטו האלה, הרבה יותר ממה שדאגתי מהמהומות שהבנדיטים של חד"ש,
בל"ד ובני הכפר (אבנא אל בלד) - מעוררים ועתידים לעורר (ללא כל קשר לתפקידם באגודה...).
בשנייה האחרונה התחרטתי והצבעתי שרירותית לגמרי לתא הא-פוליטי היחיד שיש לנו (נדמה לי ששמם
"קמפוס"...), מבלי להכיר אפילו במעט את המתמודדת שלה הצבעתי.
במהלך כל היום היה ברור שנטו שפכו כסף בכמויות שלא ראיתי - מאות "מתנדבים" (ככה לפחות הם
טענו - לי יש תחושות אחרות), אוטובוסים שנשכרו - ואפילו מכונית שנועדה להיות פרס שיחולק בהגרלה
לאחד מאלה שהצביעו - שימשו את נטו במערכת ההסעות שלהם (לגבי המכונית - ראיתי במו עיני איך
פעילים של התא הספציפי הזה משתמשים ברכוש האגודה לצורכי הסעות - כמו ההסתדרות בשנים
היפות שלה...).
מובן שמי שהצבעתי לה הפסידה (אין לי מושג לגבי הפרשים), ושיטת הבחירות הרובית יצרה מצב
שבו לתא הספק-ליכודניקי (ככה לפחות טוענות השמועות, שנראה לי שיש להן על להתבסס) יש 90 אחוז
מנציגות הסטודנטים, למרות שבלי ספק זכה לפחות מ90 אחוז מהקולות.

הרעיון של "לעצור את הערבים" אכן הביא הרבה יהודים לקלפי - אותי אישית מטרידה הרבה יותר
ההתנהלות של האגודה תחת "נטו", מאשר העובדה שהנפת תמונות עראפת תהיה עם או בלי אישור
מהגילות גמליאליות המקומיות...
ישן 02-12-2004, 21:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ראשית - לא ראיתי א-ף אוטובוס של חד"ש.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אולי "קמפיין ההפחדה" שלהם עבד יותר מדי טוב? :-)"

אני נוטה להאמין שמעריב קנו לוקשים שנטו מכרו להם לגבי חשש מאובדן האגודה. לגבי העניין של לא
לזכות ביותר ממנדט אחד: שיטת הבחירות המטומטמת באונ' חיפה, היא חוגית-רובית. כל חוג או שניים
מקבלים נציג, וכך מי שקיבל קול אחד יותר מיריביו - יהיה המנצח, גם אם לא גירד את ה50 אחוז בתוך
החוג שלו. ככה נטו יכולים פשוט לקבל קול אחד יותר מחד"ש בכל חוג - ולצאת עם לאנד-סלייד אדיר...
נטו עבדו יסודי ובכל החוגים, שברובם מלכתחילה לערבים לא היה צ'אנס (בלי לפגוע - לערבים אין סיכוי
באף חוג מחוץ לפקולטה למדעי הרוח - וגם בה יש חוגים שאין להם מה לנסות...). בחוגים שבהם לערבים
נוכחות דומיננטית, הציבו בנטו "ערבי מחמד", או שפעלו בקרב היהודים "למנוע את סכנת ההשתלטות
הערבית" - דבר שבחוגים עם נוכחות ערבית מאסיבית, יותר יהודים מודעים לו וחוששים ממנו...

סה"כ הגיע הזמן לנפץ מיתוס: אונ' חיפה אינה שמאלנית יותר משאר האוניברסיטאות, בכל הנוגע
לסטודנטים. אדרבא, 5 שנות פעילות לאומנית ערבית ערבית - הביאה לכך שאני מהמר שזו האונ' הכי
ימנית בארץ - כולל בר-אילן...
לעומת זאת, בכל הנוגע לחלקים גדולים מהסגל האקדמי הבכיר, חיפה נמצאת שמאלה מעזמי בשארה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר