לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 20:11
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
המלצות לכמה אנימות מעולות =)

כדי להחיות את הפורום אני ימליץ לכם על כמה אנימות שאני אישית חושב שהן מעולות ואני מאוד נהנה מהצפיה בהן ואני הייתי רוצה שגם אתם תיצפו ותהנו =)

אני יתחיל מקומדיות :

Karin - מסופר על משפחת ערפדים החיים במאה ה21 ביפן, הם חיים באופן די צנוע וניזונים מדמם של הבני אדם כמו כל משפחה של ערפדים רגילה ^_^. הגיבורה של האנימה היא Karin, הבת הבכורה במשפחה ולמרות שהיא נראת כמו ערפדית רגילה לבני משפחתה בעצם יש לה סוד שהיא מאוד מתביישת בו ולא רוצה לספר לאף אחד... הסוד הוא שלמרות שהיא ערפדית היא לא זקוקה לדם אלא להפך יש לה יותר מדי דם ומה שהיא עושה זה במקום למצוץ את הדם של הבני אדם היא מעבירה אלייהם את דמה ומעלה את איכות הדם שלהם. אבל למרות הבעיות הגופניות שלה היא הולכת לבית ספר כמו כל תלמידת תיכון רגילה עד שתלמיד חדש שקוראים לו Kenta מגיע לבית ספר וגורם לה ללא מעט בעיות. - בסך הכל יש 24 פרקים אבל עד עכשיו יש רק 3.
ז'אנר - קומדיה, רומנטיקה, על טבעי.

Ginban Kaleidoscope - גיברות האנימה בת ה16 Sakurano Tazusa היא מחליקת קרח אמנותית לנבחרת יפן המחשיבה את עצמה כ10 מיליון דולר ביופי ובכישרון. באמצע התחרות היא ניסתה לבצע תרגיל מסובך שהיה יכול לעלות אותה ישר לאולימפיאדה אבל בגלל שהיא לא הצליחה היא נפלה ונפגעה קשות, באותו זמן טייס קנדי בשם Pete Pumps ניסה לבצע פעלול, התרסק ומת. אבל בגלל שהיו בעיות בגן עדן נתבקש מPete להגיע רק בעוד 100 ימים אבל בגלל שהוא מת ואין לו לאן ללכת הוא נשלח לכדור הארץ כרוח השוכנת בגופה של Sakurano מה שמשגע אותה כי היא לא יכולה לעשות עכשיו כלום בלי שהוא יראה XD!!! ועכשיו היא גם מנסה להתעלם ממנו וגם מנסה להגיע לאולימפיאדה - לסידרה יש 12 פרקים אבל עד עכשיו יש רק 3 - ובנימה אישית "את זה אתם חייבים לראות!!!"
ז'אנר - קומדיה, רומנטיקה, על טבעי.

ועכשיו לאנימות יותר רציניות :

Mushishi - תהיתם פעם למה אנשים פתאום מתחרשים או העיניים שלהם פתאום מתחילות לכאוב כשהם רואים את האור הכי קטן בלי שום סיבה רפואית? זה עבודתם של הMushi... הMushi הם לא חיות או צמכים הם פשוט קיימים ובלתי נפרדים מהחיים וכמו פרזיטים נדבקים לאנשים ואוכלים את מה שהם צריכים. רק מעטים יכולים לראות אותם ומודעים אליהם. Ginko הוא Mushishi שזה אומר שהוא מטייל ברחבי העולם ומנסה ללמוד עוד על היצורים האלה ובעודו הוא גם נתקל בכל המקרים העל טבעיים שלהם היצורים המיקרוסקופים האלה גומרים. - אני לא יודע כמה אמור להיות לה פרקים אבל עד עכשיו יש רק 4 - אני חייב להגיד שהסדרה הזאת הפתיעה אותי... באמת אנימה מיוחד!!!
ז'אנר - דראמה, פאנטסיה, אימה, על טבעי.

Solty Rei - לפני 12 שנה קרה פיצוץ בסדר גודל ענק שמכנים אותם "Blast Fall" הפיצוץ גרם להרבה אנשים למות, להיעלם, להיפצע ולבאד איברים. אבל לאחר הפיצוץ הטכנולוגיה של החלקים החילופיים השתפרה באופן משמעותי, בעזרת החלקים האלה האדם ניהיה יותר מהיר ויותר חזק אבל לא היה אדם שהיה יכול להיות בנוי 100 % מהחלקים חילופיים... עד שSolty הופיעה. Solty היא אנדרואיד בעל רגשות הבנוי ב100 % מחלקים חילופיים הברחה מRUC (שהם כמו מישטרת על חשאית) ונתקלה בצייד ראשים בשם Rei שאימץ אותה כבתו - עד עכשיו יש רק 6 פרקים.
ז'אנר - מדע בידיוני.

Jigoku Shoujo - ברחבי האינתרנט הרחב קיים אתר מיוחד שעליו אתה יכול להיכנס רק אחריי 12 ובו אתה יכול לבקש נקמה אפילו בלי שום סיבה מיוחדת.... זהו אתר הגיאנום. לפי השמועה אתה כותב את שמו של זה שאתה רוצה לנקום בו אחריי זמן מה מופיעה Hell Girl וגוררת את אותו האדם למעמקי השאול אבל הבעיה היחידה היא שאחריי שהיא תעשה את החלק שלה אותו האדם שביקש את הנקמה גם הוא במותו יגיעה לאותו מקום. מעט מאוד ידוע על הילדה שמכונה Hell Girl אבל מה שבטוח זה שהיא מלוות בשלוש בובות קש השומרות עלייה וגם שהיא תופיעה עם בקשה לנקמה. - יש לסדרה 26 פרקים אבל עד עכשיו יצאו רק 2.
ז'אנר - אימה, מיסתורין, על טבעי.

שיש זה היה מפרך =| טוב אני מקווה שתהנהו!!!

נערך לאחרונה ע"י Nicholas בתאריך 20-11-2005 בשעה 20:16.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר