לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 22:18
  Chen14 Chen14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
נראה לי הוא התכוון להגנה עצמית
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "מה המטרה שלך?"

הוא שאל אם הוא יוכל ליישם את מה שלמד לאחר שנה.

בכל מקרה אני הייתי ממליץ לך ללכת לקרב מגן ישראלי (ק.מ.י)

www.kami.org.il

כנס .
בשיטת לחימה הזו אתה תרגיש את "ההבדל" כבר תוך חודשיים (אפילו פחות).. בשיטה יש דגש על פשטות, יעילות ותנועות טבעיות של הגוף.
מכאן אתה מבין שקל יותר ליישם את זה בזמן אמת, אבל אצל כל אדם זה אחרת...... יש כאלה שילמדו כל אומנות לחימה שלוש שנים ובקרב רחוב יקפאו במקום וישכחו את מה שלמדו, אבל בעקרון קל ליישם תרגילים מהשיטה, ובהחלט אפשרי לאחר שנה של אימונים.. וככל שיותר תתמיד כך תשתפר! (בכל לחימה שתיהיה) קשה באימונים קל בקרב
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Chen14 בתאריך 20-11-2005 בשעה 22:26.
חזרה לפורום
ישן 20-11-2005, 22:41
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אני יכול לתת מידע בנוגע לטאקוונדו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matan5165 שמתחילה ב "קצת כיוון לגבי טקואנדו"

אומנות לחימה קוראנית בת אלפי שנים אך בשמה החדש "Taekwondo" היא מוכרת רק מלפני 49 שנה בקירוב (בתחילת 1957). אומנות לחימה המתמקדת בעיקר בעבודת רגלים חזקה ומהירה. הטאקוונדו הוא גם ספורט אולמפי מאז אולפיאדת סידני 2000. בטאקוונדו לומדים גם הגנה עצמית בעזרת אומנות לחימה אחרת הנקראת הפקידו (לא איקידו ההבדל הוא שההפקידו יותר אגרסיבי מהאיקידו) היא מתמקדת בעיקר בבריחים על מפרקי הידיים.
מקווה שעזרתי אם יש עוד שאלות אני אשמח לענות עד כמה שאוכל...

חזרה לפורום
ישן 22-11-2005, 22:46
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
טוב מה שאני יכול אני יסביר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי matan5165 שמתחילה ב "קיבלתי"

אני לא מבין דגול אז בטוח שיש פה יותר טובים,בנתיים:

יש אמנויות לחימה פנימיות וחיצוניות, בעיקרון הפנימיות מתבססות על האנרגיה שלך ואתה עובד עליה,והחיצוניות יותר על כח שרירים וניצול כח היריב (אני ינסה גם להביא משו על זה כי ראיתי פעם).

גם בתוך זה הכל מתחלק אבל לא משנה עכשיו.

לעניינך: טאקוונדו זאת אמנות לחימה קוריאנית. שקשה מאוד למצוא מישהו היום שמלמד אותה באמת בהקשר של אומנות לחימה,כי מאז שהפכו אותה לספורט רוב המורים מלמדים אותה כספורט ואני לא יודע כמה היא יעילה בתור אמנות לחימה.
קונגפו יש אלפי סוגים,אבל בעיקרון זה שם כללי לאומנויות לחימה סיניות עתיקות לרוב שכל אחת והיחודיות שלה...אני חושב שברובם אם לא בכולם עובדים על צ'י ואנרגיה ,לוקח זמן להגיע בזה למיומנות לחימה גבוהה וזה לא פשוט ודורש השקעה.
קיקבוקס בעצם פותח מראש כספורט,חלק טוענים שהוא יעיל כהגנה עצמית וחלק טוענים שלא,בכל מקרה אומנות לחימה זה לא. בקיק בוקס לא עובדים על טכניקות,קאטות,צ'י ובלאגנים. בקיק בוקס עובדים על כמה בעיטות וכמה אגרופים וזהו זה. אבל עובדים בצורה מאוד מאוד איטנסיבית ועם הרבה שרירים.
קארטה: שוב יש יותר עתיקים יש פחות,בעיקרון הקראטה פותחו או באוקנאווה או ביפן,יש הממווווון סוגים אבל אני חושב שבכל הסוגים עובדים על קאטות שעוזרות לשיפור הריכוז והתנועות,זה כמו לוחמה מול הרבה יריבים באוויר כשהתנועות ידועות מראש.עובדים על טכניקות והגנה עצמית,בחלק גם עושים קרבות מגע מלא.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר