לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2005, 10:57
  Johny007 Johny007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
תיהיה בריא אני יכול לענות על חלק מהשאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי "מי שחלם גבעתי..." שמתחילה ב "סדר בבלאגן: סיכות תגים ונשק.. (גבעתי)"

סיכה של חיל רגלים ותג מקבלים חודשיים אחרי תחילת הטירונות מעט מאוד לפני טקס ההשבעה.
הבנתי שמהמחזור הזה של נובמבר ממש הרוב כבר בטירונות מקבלים מקוצר...ואם לא אז קלעים מקבלים אחרי שלושה חודשים בערך ושאר החבר'ה מקבלים שבוע אחריהם(אלא אם כן הם מקבלים פק"לי נשק אחרים)...יד לי חבר בגולני שקבל כמעט חודש אחריהם אבל זה לא עקרוני ממש.....אמ...סיכת לוחם מקבלים בסוף האימון מתקדם אני מניח.....כי רק אז אתה ממש נחשב ללוחם בחטיבה.
חברים שלי מגולני קיבלו את הכיסוי לשעון בסוף הטירונות לפני האימון מתקדם....וכיסוי לדיסקית מקבלים עוד בבקו"ם....
אם לא שמת לב אז את כל מה שאני עניתי לך פה זה לפי גולני....אני מניח שזה דומה מאוד בגבעתי.

נערך לאחרונה ע"י Johny007 בתאריך 21-11-2005 בשעה 10:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2005, 11:59
  jager jager אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Johny007 שמתחילה ב "תיהיה בריא אני יכול לענות על חלק מהשאלות"

אחרי כמה זמן בערך מקבלים בגבעתי את תג היחידה?-אחרי שבועיים שלוש מהגיוס
אחרי כמה זמן מקבלים את הכיסויים של השעון והדסקית הנושאים את שם הגדוד?-מתישהו בטירונות-אימון מתקדם.. אין משהו קבוע
אחרי כמה זמן מקבלים סיכה על הכומתה?-אחרי מסע השבעה משהו כמו חודשיים פלוס בתוך הטירונות
אחרי כמה זמן בערך מקבלים סיכת לוחם?-אחרי מסלול אחרי 10 חודש בצבא
אחרי כמה זמן מקבלים את הכומתה הסגולה?-אחרי טירונות משהו כמו 3 וחצי חודש
אחרי כמה זמן מקבלים נשק? ואחרי כמה זמן הוא נהפך למקוצר??- מקבלים בטרום טירונות ואם זה מקוצר או לא אז צעירים יותר ממני מוזמנים לענות על זה..- בזמני מקוצר קיבלת כשעלית לגדוד אחרי אימון מתקדם

כמו כן אחרי אימון מתקדם כשאתה עולה לגדוד אתה מקבל סיכה נוספת -הגדודון..סיכה קטנה עם סמל הגדוד שלך.

נערך לאחרונה ע"י jager בתאריך 21-11-2005 בשעה 12:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר