לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2005, 20:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
למה ב-א-מ-ת עזב האתרוג את הליכוד...

מי שפתח ידיעות אחרונות, גילה סקר מרתק שנערך בין המתמודדים בליכוד. סקר זה נותן את
התוצאות הבאות:
ביבי: 41 אחוז
לנדאו: 17 אחוז
סילבן: 13 אחוז
מופז: 10 אחוז
פייגלין: 9 אחוז

תוצאה מרתקת מאוד, בהתחשב בכך שלפי סקר זה, מקבלים ביבי, לנדאו ופייגלין, סך של 67 אחוז
מכלל הקולות. למי שלא עקב אחרי החדשות, יש לבשר ששלישיה זו הייתה אמורה להתמודד גם לולא
פרש האתרוג, וקשה לראות מישהו שאמר "אה, אין שרון, אז אבחר באחד משלושת האנשים
שאותם הוא הכי שנא"...
האמת היא פשוטה: כמות המתנגדים לאתרוג בין מתפקדי הליכוד, הייתה כזו שלא הייתה לו תקווה
להגיע לחמישים אחוז מכלל המצביעים, בסיבוב ראשון או שני - ועל כן העדיף לעשות את הדבר
היחיד שמשאיר לו צ'אנס כלשהו להיות ראש ממשלה - להקים מפלגה חדשה. הסיכויים אמנם
אפסיים, אבל אינם אפס מוחלט, כמו שהיו, לו נותר בליכוד...

התקשורת כמובן מנסה להמשיך עם הספין של "הייתי מנצח בליכוד ונבחר מטעמו לראשות
הממשלה, אבל האידיאולוגיה דחפה אותי לצעד אמיץ זה", אבל האמת היא שהאידיאולוגיה מעולם
לא דחפה את האיש הזה לשום כיוון, אלא ההשרדות הפוליטית. הוא חייב להשאר בשלטון, שכן
אחרת אין לו ערך בעיני אלה שמחליטים על נושא החקירות נגדו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2005, 16:35
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
ובכל זאת הוא היה מנצח
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "האתרוג היה מובס בליכוד, ולכן עזב. הוא תמיד ידע להתחמק כשחשש מתבוסה..."

בליכוד, כמו גם במפלגות אחרות, הוכח כי האנשים חפצים בשלטון יותר משהם חפצים באידאולוגיה (כך הועבר מהלך ההתנתקות ללא קשיים פוליטיים). יש בזה הרבה שלילה, אבל יש בזה גם פן מעשי שאי אפשר להתעלם ממנו - אם אתה לא שם (בשלטון) אתה לא קיים.

חברי הליכוד יודעים שלנדאו ובודאי פייגלין לא יכולים לנצח בבחירות. ביבי היה יכול לגבור על שרון לו היו כולם מתאחדים סביבו ולו היה מצליח להמנע מטעויות ובעיקר אם היה מובטח ששרון ישאר בליכוד גם במקרה של הפסד. מכיוון שכל התנאים הללו לא יכלו להתמלא, שרון היה מנצח גם בליכוד.

שרון מקים מפלגה שכל מי שמצביע עבורה ידע שהוא מצביע עבור ויתורים טריטוריאליים מפליגים ללא תלות בתמורה. אתה שטוען ובצדק שהכהונה הנוכחית של שרון היתה גנבת קולות צריך דווקא לתמוך במהלך. והאמת היא שהשאלה מדוע בדיוק בחר שרון לפרוש מהליכוד היא לא כל כך חשובה. בבחירות הקרובות יעמוד גוש גדול של מפלגות שמאל במובן המדיני מול גוש של מפלגות ימין. זו שעת המבחן של הימין, ובהנחה שלא יקרה שום דבר דרמטי עד הבחירות, אני מהמר שהימין יתגלה במערומיו ויקבל יצוג של כשלושים ח"כים (לא כולל המפלגות החרדיות).
ישן 22-11-2005, 19:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

היה מובס ולכן עזב. לחשוב שהאיש הזה ייקח סיכון בגלל "אידיאולוגיה" זו בדיחה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "ובכל זאת הוא היה מנצח"

לו חשב שהיה שורד כראש הליכוד - היה נשאר בלי להסס. בדיוק כמו עם משאל העם בקשר להתקפלות, הוא הניח שיובס ולכן ברח. הוא זכר שהמתפקדים זה אלה שכבר הצביעו נגדו בקשר
להתקפלות, ומכיוון שכאן לא מדובר בחברי מרכז קלים לשיחוד, סיכוייו לנצח היו אפסיים.
איש ממי שתכנן להצביע ללנדאו או לפייגלין, היה מצביע לאתרוג בפריימריס, מה לעשות - ובלעדיהם,
היה מובס ע"י ביבי...

הקביעה המצחיקה של "הימין יתגלה במערומיו", הייתה יכולה להיות רצינית, לולא ניצח הימין כימין
כמעט בכל מערכת בחירות מאז 1977. הפעמים היחידות שהפסיד, היו כאשר הבחירות לא עסקו
ביחסי חוץ ובטחון, אלא בענייני פנים (92 ו99), וכאן אם יפסיד הימין, הדבר יהיה בגלל הצלחת פרץ,
שהוא היחיד בעל סיכוי להרכיב ממשלה, מלבד מועמד הליכוד.
ישן 28-11-2005, 16:35
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
הערכה בלתי-סבירה לחלוטין.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "זו בהחלט הערכה סבירה"

השרוניסטים יעברו לקדימה ויצביעו לשרון.

אלו מביניהם שרוצים לעזור לו מתוך הליכוד, כגיס חמישי, היו מפצלים הצבעותיהם ללנדאו,
פייגלין ושלום כדי שכל מועמד שיבחר, יעשה זאת ברוב זעום. לא היו נותנים את כל עשרים
האחוזים המדוברים לביבי ומציבים אותו הרחק מעל לאחרים.

אלו מביניהם שהיו רוצים את שרון ואת דרכו החדשה, אבל רוצים להשאר בליכוד היו
מצביעים למופז. הוא ממש הפרוטז'ה של שרון, ובניגוד לביבי ש"לא ברור מה כוחו
בהווה ודי ברור שהמרוץ לפריימריס לא יוסיף לפופולריות שלו"
, מופז הוא ממש כוכב
עולה. הכניסה שלו מהצבא לפוליטיקה הייתה די חלקה, ולכן הוא נראה המועמד המתאים
ביותר עבורו היה מצביע ליכודניק שרצה את שרון.

בקיצור, לא סביר, לא הגיוני.
ישן 28-11-2005, 16:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מול טיעון כ"כ פתטי (שמעיד על חוסר הבנה מביך), קשה להתמודד...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Mike24 שמתחילה ב "LOL."

קשיי הקליטה להבין שלא קיים אדם שיצביע לביבי ("מועמד נוח לשרון" LOL...) כעת, ועמד להצביע
לאתרוג, הם לא חידוש עבורך - וזה שטרחת להקפיץ אשכול רק כדי להוכיח שאין לך מה להגיד, זה אמנם
משעשע, אבל בה בעת מעורר רחמים...
אגב, ברכות על שנגמלת מהחתימה של "כך" - עכשיו אתה מתון (אין כמו אדם שמשנה עורו מכהנא
לביילין, כדי לתת הדגמה של מהו חסר דיעה...).
אני שמח שהחלטת לדבר בשם העם. העם רצה 4 חודשים לפני בחירות 99' את מפלגת המרכז כמובילת המדינה, ונתן לה 20 מנדטים יותר מלליכוד. המצב כיום זהה: כמה פורשי ליכוד חוגגים על סקרים שמדברים על בחירות שיתקיימו בעוד 4 חודשים. אותה מפלגה סיימה בתור שליש מהליכוד, ושרידיה חזרו
אליו בראש מורכן. אני לא באמת מצפה שתזכור זאת...

הכי חמוד זה שדיברת על "מרכז הליכוד הרקוב" ובכך שוב הפגנת את בורותך: במרכז הליכוד הרקוב,
ניצח דווקא האתרוג הרקוב. הפחד שלו הוא מ-מ-ת-פ-ק-ד-י הליכוד (שלא ממש מחפשים ג'ובים, וחבורת
החשודים של האתרוג לא יכולה לקנות אותם...), והם שעמדו להעיפו מתפקידו.
הוא פרש כי לא הייתה לו ברירה. פרץ נבחר ואילץ את הקדמת הבחירות, והפריימריס היו גורמים לו
לעוף לחווה - לכן בחר באופצייה היחידה שנותרה לו: הקמת מפלגה אד-הוק.
ישן 28-11-2005, 16:37
  Mike24 Mike24 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
קודם כל אני מבסוט מזה שאני מסעיר אותך ככה...:)
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מול טיעון כ"כ פתטי (שמעיד על חוסר הבנה מביך), קשה להתמודד..."

התגובה המבולבלת שלך משעשעת אותי...

לענייננו: אמרתי שאני לא שולל אפשרות שנאמני שרון יצביעו בתוך הליכוד לאופציה הכי טובה בשבילו. אתה יכול לצחוק על זה שכתבתי ביבי (למרות שזאת הייתה דוגמא), אבל מי שחושב שביבי הוא אידיוט (אני לא חושב שהוא אידיוט) דווקא מאמין ששרון יעדיף אותו בראשות הליכוד.

מחוץ לענייננו: "הקפצתי" את האשכול כי אני עסוק בצבא+חיים (כשאני בחופשה) כך שאין לך מה לחפש קונספירציות להקפצת האשכול, רק עכשיו קראתי אותו (יכול להיות שהאשכול הזה קצת מביך אותך שאתה כל כך נגד שאנשים ישובו ויעיינו בו?).

עוד יותר מחוץ לענייננו: לא הייתי כהניסט מעולם, ואני לא תומך בביילין ואני לא אתווכח איתך על זה יותר. אני ימני, אני תומך בשרון כי הוא מנהיג חזק עם דרך, למרות שגם לי היה קשה להגן על יישוב מורג במשך שבעה חודשים ואז להיות עד לפינוי של המשפחות שהתחברנו אליהן ושיחקנו עם הילדים שלהן... (וכן כן אני יודע שלשיטתך שרון הרבה יותר שמאלני מביילין ומאחמד טיבי וגם מסאדאם... מכאן שאני שמאלני נבלה, אין לי כוח לשטויות שלך אל תחזור על זה...)

בחזרה לענייננו: אתה חושב ששרון היה עף לחווה- זכותך. אל תציג את זה כעובדה. אני חושב שלא. האם הליכוד ירים ראש עד הבחירות גם פה אני חושב שלא, נחיה ונראה.
עד אז אתה רשאי לבחור בפרץ (רציתי להגיב באשכול שלך על עמיר פרץ אבל אז החלטתי ששתי חזיתות איתך זה מעייף מידי וזמני קצוב...)

נ.ב
אני לא רואה זכר לנוטה וביג ג'ו יכול להיות שבהעדרם אתה שוב מרשה לעצמך לעבוד על ילדים עם גיבובי השטויות שלך?
-אולי לא הייתי צריך לכתוב את זה שכן כל התגובה שלך תתרכז ככל הנראה בהערתי האחרונה (על זה שאני גרופי, מעריץ, חסר דיעה משלי, בלה בלה בלה...)
ישן 28-11-2005, 21:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

עלה נידף ברוח, הוא דבר שמסעיר יותר ממך...:)
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Mike24 שמתחילה ב "קודם כל אני מבסוט מזה שאני מסעיר אותך ככה...:)"

עליך להבין שהניסיון המביך לייחס שאת קשיי ההבנה שאתה סובל, לבהירותה של הודעה שנוסחה
בלשון השווה לכל נפש (אוהו, מושג מסובך, מייקי מתבלבל...), מאוד מועיל לתדמיתך פה (שתמיד
הייתה מן המשובחות, עוד מימי האגרוף השחור על הרקע הצהוב...).
הטענה הדבילית ש"לאנשי שרון יש אינטרס שביבי ייבחר כי הם חושבים שהוא אדיוט", היא שיא חדש
שלך, וכמובן שלמרות שאין חשש שתבין את הטענה הפשוטה שהועלתה קודם, אני אשוב ואבהיר
שלשרון יש ויש אינטרס בבחירת מופז/סילבן (עימם הוא יכול להשיג איחוד מחודש שיצמיח כוחו), בעוד
שביבי לא ממש מעוניין במצב כזה. אין ספק ששרון תומך בסילבן/מופז (למעשה יש טענה שזו בדיוק
הסיבה שמופז נותר בליכוד...), וזה שאתה מעלה אופציות אחרות, זה בהגלל שתמיד היית בחור
יצירתי בדרך חשיבתו - החל בתמיכה אז בכהנא, וכלה באהדתך הנוכחית לדרך ביילין-שרון...
טענתך שלא היית כהניסט היא בדיחה - חתימתך הייתה סמל כך, וכיום אתה תומך בדרך שביילין
יזם, וששרון מבצע...
אני מבין שאתה בעד "מנהיג חזק", ואחרי שאין כהנא, הצלחת להשתכנע ששרון הוא הכי דומה (אתה
לא שמאלנ נבלה, או ימני נבלה, ולא סתם נבלה, אלא סתם בחור מאוד לא חכם, שסובל מעילגות
חוסר ידע וקשיי הבנת הנקרא..).

בקשר לנ.ב. שלך: זה שאתה חסר דיעה (לא משלך ולא לא-משלך, כבר הוכחת לנו בהודעותיך פה,
גם בנגלה הקודמת שלך פה, וגם כעת), והעובדה שאתה עפ"י עדותך "מחפש חזיתות" רק מלמדת
שעדיין לא הבנת שלכתוב דברים רק בשם ה"כתבתי משהו", לא ממש מוסיף להערכה נמוכה גם
ככה שיש כלפיך, שכן עם כל הכבוד, אתה בטח לא תחרות לגביי (עם כל הצניעות...), בכל הנוגע
להבנה, ידע ויכולת התבטאות, שהם המדדים היחידים שישנם בפורום. הסיבה היחידה שאני מגיב
לך, היא שתמיד ישנו החשש שאינך העילג היחיד, רק שהשאר הם חכמים מספיק כדי לא לקום
ולהוכיח זאת...
ישן 29-11-2005, 11:21
  Mike24 Mike24 אינו מחובר  

לא, בבקשה אורי... אל תפגע בי יותר...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עלה נידף ברוח, הוא דבר שמסעיר יותר ממך...:)"

אתה מסלף את דבריי בכוונה ומנסה לגרום בכך לילדים פה בפורום לחשוב שאתה תותח רציני...
לא אמרתי שלאנשי שרון יש אינטרס שביבי ייבחר כי הוא דביל. אמרתי שבניגוד למה שאתה מאמין שביבי הוא תחרות קשה לשרון, יכול מישהו לחשוב ההפך (מי שמאמין שביבי דביל למשל...)
כל זה היה רק דוגמא להשערה שיש מצב שבו תומכי שרון יצביעו לאופציה הנוחה לו...
כמו כן אתה מוזמן להתעמק בתרגיל המתמטי שנתתי לאלכס.

תקשיב אורי, אני באמת לא יודע באיזה סרט אתה חי- התדמית שלי פה? כבוד? הערכה נמוכה שיש כלפיי? מי יותר פתטי אני או אתה? צא מהסרט. חוץ מזה עד שלא תעשה סקר- "עד כמה אתה מעריך את מייק מ-1 עד 10" אני לא מאמין לך...

ביקשתי כל כך יפה לא לחזור על קשקוש "שרון-ביילין", "ביילין-סאדאם", "כהנה-שריד", "שריד-מדריד", "מדריד-בארסה 3:0"...

אני ממש לא חכם? אבל אמא אומרת שכן! וגם המורות בזמנו! וגם החבר הכי הכי טוב שלי...
באיזה סרט אתה? שהירידות שלך פוגעות בי?? תרשה לי לספר לך סיפור אמיתי: ברגע שהגעתי לקטע "...וסובל מעילגות" השתחרר לי נאד צורמני לתוך בסיס הכיסא...
(אני יודע שאתה מדפיס, מסמן את ההערה בצהוב ומתייק את המסמך, כדי שתשמש בציטוט הזה בהמשך, אם וכאשר אני אכתוב משהו על בודאיזם או אסטרו-פיזיקה תמיד תוכל לצטט את ה"נאד"
)

ועוד משהו שאני חייב לדעת: יש לך חברה? מתי זייינת פעם אחרונה?
ישן 29-11-2005, 14:13
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

היחיד שפוגע בך, הוא אתה - בכך שאתה מתעקש להפגין בורותך ועילגותך...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Mike24 שמתחילה ב "לא, בבקשה אורי... אל תפגע בי יותר..."

איש לא מסלף את דבריך, שכן לסלף אותם, רק ישפר את תוכנם - ואני מעדיף להתעסק איתם ברמתם הנוכחית, מתוך רצון כן לא לבזבז יותר מדי זמן עליך (דקה וחצי לכתיבת הודעה הן מעל
ומעבר למה שצריך להקדיש בשביל דברי חוכמה מהסוג שאתה מפיץ פה...).
הנסיון הפתטי שלך לשכתב דבריך, היה יכול להיות מוצלח, לולא היה גורם לך לכתוב כעת טענה
מטומטמת עוד יותר (אוי, סליחה אמא של מישה, לא התכוונתי להעליב את הנער...), שאני אעשה עימך חסד ואסביר לך אותה: יש מרחק גדול בין לחשוב שמישהו דביל, לבין לראותו כיריב לא מסוכן.
למעשה, האמת הפוכה: בדר"כ כשאתה מנסה ליצור ליריב סטיגמה של דביל - סימן שאתה רואה בן
יריב מסוכן. אני לא מצפה שתבין את זה, אבל אולי החברים שמשקרים לך בנדיבות-נפש כה גדולה,
יחד עם אמך האוהבת - יעזרו לך להבין...
בקשתך לא לחזור על על נושא כהנא נדחית בזאת, עד שלא תסביר מדוע מכל החתימות בעולם,
הייתה לך דווקא חתימה שכללה את הלוגו של כך. כנ"ל נדחית בקשתך האחרת על ציטוטיה המרתקים (אגב, שמחתי שלפחות בתוצאות בכדורגל אתה מדייק - ידוע עד כמה זה קשה לך...).

אני שמח לקרוא שלעת סיום הגעת עד לגובה הדשא (יכולתי להכניס מן הסתם אלף הערות באותה
רמה - רק מנוסחות טוב יותר, תוך ניצול העובדה שאני י-ו-ד-ע לכתוב, אבל חשבתי שעדיף
להשאיר אותך לבדך, עם הניחוחוץ הריחניים שאתה מפזר סביבך, ושכנראה הם הסיבה לצורך של
אמא להמשיך להחזיק לך את היד ולהגיד לך דברי ניחומים...). באשר לשורת הטקסט האחרונה
שלך, קשה שלא לתהות מהו גודלו של הכובע שאתה חובש, והאם קשה בערתו (כאן שווה להתייעץ עם אחרים, שכן משפט זה ידרוש ממך ידע בפתגמים, ולא סביר לי שבקרבתך המיידית יהיה מי
שיוכל לעזור לך להבין...)?...
ישן 29-11-2005, 15:58
  Mike24 Mike24 אינו מחובר  

רגע זה לא הפתגם
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "היחיד שפוגע בך, הוא אתה - בכך שאתה מתעקש להפגין בורותך ועילגותך..."

"על הראש הגנב בוער הכובע"?? הילד של השכנים בן ה-4 גילה לי בסוף כי לא מצאתי בשלשת המילונים ושתי האנציקלופדיות שנמצאות לצידי כל פעם שאתה מוריד מ"כבודך" ופונה אליי...
אגב הכבוד משחק תפקיד חשוב בהודעות שלך. יכול להיות שסבלת\סובל מחוסר כבוד והערכה בעולם האמיתי ואתה זקוק לזה נואשות בעולם הוירטואלי?

אתה כל כך שחצן ויהיר שאתה אפילו לא שם לב שאנשים לא קונים את השטויות שלך. אתה מסלף סדרתי, מסיט מנושאים עקריים וחופר בנושאים אישיים (ללא הצלחה) שאין לך מושג בהם.
בעניין עם ביבי לא אמרתי שהוא אידיוט, ולא הצגתי בתור עובדה שהוא המועדף על שרון. בסך הכל שיערתי השערה (ואתה עדיין מוזמן להתעמק בתרגיל המתמטי אני רואה שאתה מתעלם ממנו באופן מדאיג...) אבל אני לא מצפה שתבין את זה או תשלים עם זה...

לסיכום: תמשיך להצהיר "אני חכם", "אני נבון", "יש לי יכולת כתיבה", "אני ככה, ואני פה ואני שם".
רוב הסיכויים שיש ילדים שמשתכנעים ואתה מרוויח את הכבוד שלך... בהצלחה בהמשך.
אני אתן לך להגיד את המילה האחרונה כמו שאתה אוהב (נסה אולי הפעם ללכת על שגיאות כתיב וכאלה...)
ועוד לא ענית לי אם "הכבוד" שיש לך פה עוזר לך עם הזיונים.
ישן 29-11-2005, 16:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

תמיד טוב שיש ילד לשכנים - במידה ואין בבית מי שיושיעך...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Mike24 שמתחילה ב "רגע זה לא הפתגם"

אני נתקל בניסיון נוסף שלך להוכיח את הפתגם (בדחיוק כמו בהודעה הקודמת), ורק אציין שגם פה
אינך מסייע לעצמך, שכן הדרך לרכוש כבוד (בעולם האמיתי או הוירטואלי), הוא לא להפגין חוסר
אינטליגנציה בכל פעם שפותחים את הפה (או מקלידים...) - ואתה דווקא מקפיד לפעול בדרך
ההפוכה. אני לא אשקר ואטען שאיני נהנה ממופע ההתבזות שלך, שחוזר מדי פעם בפעם (יותר
נכון, בכל פעם שאתה מופיע פה...), אבל מהכיוון שלך זה בטח לא מועיל...
אני שמח מאוד ש"שיערת השערה", ואני מניח שקיימות שפות (לא כאלה שאני מכיר, ובטח לא כאלה
שאתה מכיר) שבהן הצירוף הזה הוא בעל משמעות - אבל מוטב תעשה עם עצמך חסד, ולא תנסה
לייחס לעצמך יכול לשער. עדיף שתתמקד בלדקלם (וגם אז, רצוי שתיתן לאחרים לבחור עבורך מה
לדקלם - הבן של השכנים יוכל לתרום...). התרגיל המתמטי המטופש שהעלית, לא זכה להתייחסות
שכן הוא מתעלם מעובדה יבשה אחת: האתרוג ל-א הוביל בסקרים לפני שפרש (עובדה שלא פורסמו
שום סקרים בשבועיים שדלפני פרישתו, אלא רק קודם לכן), אבל יום אחרי שפרש, אתה מנסה
להעלות טענה מטומטמת כאילו חלק מתומכיו עברו לתמוך בראשי מתנגדיו (מהסיבה ש"הם רואים
אותם כדבילים"...). בקיצור, זה שאתה חלש בהבנת הנקרא, לא מצדיק הפגנת חולשה במתמטיקה...

אין לי מה "ללכת" על שגיאות כתיב/ניסוח וכד' - שכן אתה מספק כאלה בשפע - וזה שאתה אפילו
לא מבין שחלק צדיון כתוב, הוא היכולת לכתוב - אכן מוסיפה לך עוד נקודות...
באשר לשורה התחתונה - לך שאל את הילד בן הארבע למה התכוונתי קודם בקשר לשאלותיך
המרתקות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר