לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2004, 22:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
שינוי ליברלית - LOL. שינוי היא מפלגה שמונהגת ע"י גזען נמוך מצח, שמעטים כמוהו בישראל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "ועוד שיש לה תכלית"

בישראל אין 15 מנדטים למעמד "בינוני גבוה" - ואגב, גם אותם שינוי לא מייצגת. שינוי מייצגת 0.1 אחוז
מהציבור (האלפיון העליון), אבל מתיימרת לייצג 30 אחוז מהציבור (מה שהיא מכנה בשם "המעמד
הבינוני"...). בבחירות הללו היא הצליחה לשכנע שכירין רבים מהשמאל שיש לה מה למכור להם בתחום
ה"הכה בדוסים והושעת את הרודינה". עכשיו ברור שהרבה לא נעשה בנידון (רוב הקיצוצים היו בכלל
יוזמה של הקפיטיסטו הקיצוני נתניהו, ובשאר יוזמותיהם, הם כשלו לחלוטין), וההפכפכות שלהם, לצד
פרשת פריצקי - יחלישו אותן דרמאטית.

אין דמיון מינימלי בין לבין הליב'-דמו' בבריטניה, שלו קראת עליהם בשנים האחרונות, היית יודע שהם
קילומטרים רבים שמאלה מהלייבור, מבחינה מדינית וחברתית. צ'ארלס קנדי (בעל המבטא הסקוטי הנוראי) - הוא קרוב יותר למייסדי הלייבור, ממה שבלייר אי-פעם יהיה...

מדינית אין לשינוי עמדה, והיא מתבייתת על מה שנתפס כפופולרי בסקרים, בדיוק כמו כל מפלגה
פופוליסטית באירופה (הליגה הצפונית באיטליה מזכירה אותם להחריד: בהקשר האליטיסטי, הפופוליסטי,
הרקבון הפנימי - ואפס הפעילות בפועל). הם ראו סקר שאמר שההתקפלות פופולרית, אז הם בעד זה.
לו סקרים הראו ההיפך - הם היו אומרים ההיפך. טומאש גמיש בדיעותיו - אל תשכח שהוא קרא להכניס
מכוניות תופת למרכזי ערים פלסטינים, לא כ"כ מזמן...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2004, 22:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הליברל דמוקרטים כבר שנים הם שמאלה מהלייבור (קרוב ל10 שנים, ליתר דיוק).
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "הליב-דמס מנסים לרענן את השורות ולמשוך מצביעים"

שינוי לא מתיימרת לאגף ת'מערך משמאל - ולכן ודאי שאינה יכולה להיות מקבילה למפלגה בעלת אידיאולוגיה אמיתית, כמו הליברל דמוקרטים (שעויינים אותנו בטירוף, אגב - כראוי לאירופאים נאורים,
שלא רואים מה שמתרחש ס"מ לפני אפם...).
שינוי מתיימרת לייצג את "המעמד הבינוני", אבל בפועל הם הסובלים העיקריים מכל הרפורמות
הביביסטיות, שנועדו למכור ת'משק לכמה לאוטמנים, כשמי שישלם ת'חשבון זה בעיקר אלה שמרוויחים
"יפה" (הם מגיעים למס השולי הגבוה ביותר, ממש כאילו היו לאוטמן - אבל מרוויחים בערך 5 אחוז
ממנכ"ל "טאלנט" של חברה ציבורית...). אלה אוכלים את רוב הקש של שינוי וביבי - ולהם שינוי מכרה
את רוב הלוקשים (להם ולשונאי דתיים "סתם" הפזורים מדן ועד אילת...).
ישן 01-12-2004, 22:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טוב, מכיוון שכעת ברור שאחד חזר - אני אענה בצורה הראוייה:
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "ושוב, הכל משיקולים פוליטיים"

אין ספק שכשהעלית את הליב-דם כמקבילה לשינוי, לפני שתי הודעות - לא היה לך מושג שהם שמאלה
מהלייבור, והנחת שהם באמצע, כפי שמתחייב משמם, ומההסטוריה של המפלגה הליברלית (טרם איחודה עם פורשי לייבור שהלכו ימינה מאז שנות השבעים). לא ציינתי זאת קודם, כדי להמנע
מויכוח מיותר, אבל כאשר מנעת סופית כל אפשרות כזו - הריני מציין עובדה יבשה זו. שמחתי ללמד
אותך על הליב דם בעשר השנים האחרונות, ואין ספק שהושכלת בזכות כך, והבנת שאין קשר מינימלי
בינם לבין השינוי, ושעצם ההשוואה בין השתיים - היא בורות מביכה...

אנשי שינוי יכלו בחלקם גם להיות בימין (שניים מהם היו בצומת), ואחד מהם הביע דעות שלו הביען
מרזל - הוא היה עכשיו במעצר מנהלי. אותו "מביען" הוא מנהיג המפלגה. יש במפלגה יותר אנשים שבאו
מהשמאל מהטעם הפשוט שתיעוב חובשי כיפה, נפוץ יותר בשמאל מאשר בימין - כשם שאי ידיעה, וויכוח
לשם ויכוח, נפוץ יותר אצלך ואצל שלוש, בהשוואה לשתיים (שהיה נמנע מחשיפת אי ידיעה...)
ישן 01-12-2004, 22:32
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
תדגים לי איך "מסבירים" תחזית כזאת
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ביום שהרקורד שלי בחיזויים, יתחרה בזה שלך - זה יהיה היום לפרוש לדוּקים..."

שקדמה לבחירות האחרונות...

"שינוי כרגע נמצאת בלחץ בגלל הפריחה המוקדמת לה היא זכתה. יותר מדי אנשים
שקלו להצביע לה זמן רב מדי לפני הבחירות, והיא עוברת הצטמקות מהירה
למדי, כשרוב אלה ששקלו להצביע לה - פתאום חושבים פעמיים, ושמים פעמיהם
למפלגה שיש אצלה גם איזשהו תוכן מאחורי השנאה העיוורת והקצף על השפתיים.
הפאניקה של שינוי מאלצת אותה לחזור חזרה להסתה נגד חרדים, ולהפריח
סיסמאות שאם היא תגדל, זה יגרום לליכוד לשקול להעדיפה על פני החרדים,
מתוך תקווה לשכנע כמה מערכניקים, שהמערך בכל מקרה יישב בממשלה, ושזו
הדרך להקים ממשלה "חילונית". זו תכנית שאולי תאפשר ללפיד לשמור על חלק
מהמצביעים החדשים שהוא בנה עליהם - אבל בסוף הרעש וההסתה, ש"ס ואגודה
יישארו גדולות משינוי ביחס של קרוב ל1:2, והאמת - הדבק החזק ביותר
לשמירת כוחן של המפלגות החרדיות, היא אותה הסתה אווילית נגדן, שבאה
מכיוון החקיין-קישון הכושל, וחבר מרעיו...
"

ישן 01-12-2004, 23:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אחד, אני חושב שהיום באמת התעלית על עצמך עם נושא התמונות...:)
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "מה קרה חמוד? נעלבת ששייכתי אותך לצ'אוצ'סקו?"

נראה לי שמצאנו משהו שהוא בתחום היכולת שלך. עצתי לך: צמצם התבטאויות בתחומים המחייבים
ידע (ככה תחסוך לעצמך התבזויות מן הסוג שראינו בקשר לליברל דמוקרטים "מקבילי שינוי"...), והמשך
בהעלאת תמונות מן הסוג הזה.
אני יודע שהגבת להודעה זו לפני שהגבסת לשנייה, כי לוקח זמן לחשוב על סיבה-בדיעבד לשטות שעשית
ושהתאפקתי מלקשר בטרם החלטת לריב...

לגבי צ'אושסקו - מכיוון שאני מניח שאתה יודע עליו "המון" (כמעט כמו על הליברל דמוקרטים), אסתפק
בכך שאגלה לך בסוד שאתה כאחד, קרוב אליו בהרבה ממני מבחינת דעות (שוב, שתיים היה חוסך לך
מראש את הקטע הזה - וכנראה שהיום לא קראת חוברת מצויירת עם המילה "לאומנים"...).
ישן 01-12-2004, 22:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

קודם כל, תרשה לי לברך אותך על שמירתם של דבריי - אפילו אני לא שומר את הודעותיי שלי...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "תדגים לי איך "מסבירים" תחזית כזאת"

עם זאת, אני יכול להבין צעד זה מצידך - בהחלט יש לך מה ללמוד ולהבין מדברים אלה...
אין ספק שזו הייתה שגיאה שנבעה מחוסר יכולתי להבין את כמות הישראלים שיכולים ליפול בשבי
הפופוליזם הזול של טומאש. מה שעבד פעם אחת, בדר"כ לא עובד פעמיים. אפילו גדולי שונאי החרדים,
כבר לא שבעי רצון מחבורת הבטלנים חובבי המשרות (שעמידתם הנחושה היום לא נבעה מאיזשהם
עקרונות, אלא מהנחה הגיונית שאם יגיעו לבחירות מתוך ממשלה שיש בה גם חרדים - אז יש ספק גדול
לגבי יכולתם לעבור בכלל את אחוז החסימה...

מכיוון שלי אין פיקסציה משעשעת של שמירת אשכולות (אני סקרן לדעת אם זה כל מה שכתבתי באותו
אשכול - בכנות איני זוכר - או שגם הפעם צנזרת ביצירתיות כל מה שדפק ת'תיזה...), אז אני אסתפק
בכך שאזכיר שכאשר נאמר לך שיתברר שטומאש תכנן להפיל את פריצקי ע"י עידודו להופיע בתקשורת,
זעקת וקיללת את כל המקטרגים - וכאשר הוברר שזה היה נכון - השתבחת בתרגיל המתוחכם, כאילו
הבנת אותו מלכתחילה, ותמכת בו מאז ומעולם. כאן זה מעבר לתחזית שהתפשלה - כאן זה חוסר יכולת
להבין אירוע שמתרחש כרגע (שלא לדבר על אי יכולתך לדעת למי הצבעת ב92 - דבר מביך בהרבה
מאשר הימור על תוצאה עתידית...).

בכל מקרה, המשך לשמור אשכולותיי - קשה למצוא דבר מחמיא יותר מאשר אנשים שמבוגרים ממך
בהרבה, ועדיין נתלים בכל מילה ממילותיך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר