לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2005, 10:34
  ליאת מוזס ליאת מוזס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
המלצה פרץ........
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "את תבחרי בפרץ כי עדיין לא ניסית אותו"

ראה, אני הייתי כל חיי שמאלנית. לפני כ- 7 שנים, מאז שעלה שרון על הר הבית והחלו הפיגועים, הפכתי לאמצע ואפילו הצבעתי לימין.

הימין והשמאל הם כבר אותו הדבר -שניהם מחזירים שטחים כך שזה למעשה, מבחינה אידאולוגית, לא משנה לשמלנים, אני חושבת או לרובם למי להצביע.

מה שכן, אני ערה למצב השפל ולביב שופכין שהכניסו אותנו בליכוד, המצב הסוציואקונומי הנוראי, הפער והשסע בין עשירים לעניים, כאשר מעמד הביניים הלך וירד...

ולאור כל האמור לעיל ובנוסף לכל האמור לעיל, אני חושבת שצריך לתת צ'אנס למישהו חדש שיש לו מה להגיד, ברי הוא שאני סקפטית לגבי מה שהוא אומר ואני משוכנעת שאת כל הצעדים שהוא, פרץ, רוצה לנקוט ולעשות ולשנות את המצב החברתי - זה לא דבר שיצליח ב - 4 שנים, אך יחד עם זאת - אני חושבת שצריך לתת לו צ'אנס ולראות האם יש תוכו כברו ופיו וליבו שווים ואם לא ננסה לא נדע.....בינתיים - עד הבחירות, אני בוחנת אותו, תמיד ישנה אפשרות של לשים פתק לבן או בכלל לא ללכת לקלפי,,,,,,,,,,,,,,, יום נפלא ומלא חיוכים :-) ..........ליאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2005, 11:31

המלצה עמיר פרץ
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "זה בדיוק מה שאמרתי.. את בוחרת בו כי את לא מכירה אותו"

רגע רגע, זה גם וגם - אם בשל העובדה שכבר למדנו עם מי יש לנו עסק מן העבר והנכבה ברותחין נזהר בצוננים וגם בשל העובדה שיש לו מסרים, יש לו מה להגיד, הוא רוצה לצמצם את הפער הכלכלי הוא מעוניין לצמצם את הפער העדתי, לא שלי זה מזיז - גם כך אני בצד החזק :-) , בצחוק, אך יש בכוונותיו לעשות דברים שעד עתה לא עשו וזה יפה - ושוב - אני לא חושבת שאת הכל הוא יוכל להספיק לעשות ב - 4 שנים, קדנציה, אך צריך לבדוק, לתת צ'אנס.........מה אתה מציע, ידידי? להצביע עדיין לשרון? היכן אתה עומד בדיוק בפרשת דרכים זאת? מסקרן אותי לדעת מה אתה חושב בידיוק, למי אתה חושב שתצביע ומדוע תצביע למי שאתה רוצה להצביע - תנסה לשכנע אותי, אולי תצליח ואולי לא - אם אתה אוהב אתגרים :-) ............יום נפלא............ליאת.
ישן 23-11-2005, 09:40

אתה צודק.....
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "מפלגתו אחרת בזה שהם לא רחוקים מהליכוד"

הם מושחתים, מגעילים, קופת שרצים מהלכת, אך מה האלטרנטיבה? הרי כל מי שיושב בכנסת נושא על גבו קופת שרצים, כולם מושחתים ולפרץ יש כוונות טובות, אזי עם כולם מושחתים ולפרץ כוונות טובות, אולי כדאי לתת לו צ'אנס. ............. איני אומרת שהוא יצליח ואני לא כזאת פתית ופתטית, אך לפחות הכוונות. ברי לי שבקדנציה של 4 שנים הוא לא יספיק לעשות הרבה, בפרט המצב הבטחוני שהוא בכי רע. אז נראה לי שזה יותר דיבורים מאשר מעשים שיעשו בפועל.
אך לדידי צריך לתת לו צ'אנס למרות שכולם שם מושחתים וכל מה שאמרת, אך בכל מפלגה כולם כאלה, אין צדיק אחד בסדום ונוכחנו לדעת זאת גם מהממשלה הקודמת של שרון + ביבי ששיסע את העם בפער הסוציואקונומי, לא דאג לשכבות החלשות והם רודפי בצע כסף, עושקים אותנו במיסים ויש עוד הרבה מה להגיד עליהם, רובם ככולם - לכן, אני אישית חושבת שכדאי לתת לפרץ צ'אנס - אף על פי שאני לוקחת גם אותו בעירבון מוגבל....... הואיל ועם כל המסרים שלו והנכונות שלו וקודם רווחה ואח"כ ביטחון - זה לא תלוי רק בו..... הואיל ואם יהיה פיגוע אחד או שניים סנסציוניים, אזי ברור שקודם יהיה בראש מעייניו הביטחון ולא הרווחה - אז מילים הן טובות כמילים - השאלה היא מה עושים בפועל, עשייה לא דיבור...... אך אם לא מנסים לא יודעים ולכן אני חושבת שכדאי לתת לו צ'אנס, כך לדידי..........המשך יום נעים, רק טוב ותמיד לחייך.........ליאת.
ישן 23-11-2005, 09:45

המלצה עם כל הכבוד לאהוד ברק
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אהוד ברק עצמו אמר שאם הוא היה ערבי הוא היה...."

ברק הוא אחד האנשים הכי לא יציבים שיש, הוא לא יציב מבחינה פוליטית, הרס את מפלגתו, הוא לא יציב בדיעותיו מבחינה אישית, הוא לא יציב מבחינה נפשית - עצבני ואימפולסיבי, הוא לא יציב מבחינה אישית - הרס את משפחתו ופגע בנאווה - ששווה אותו פי אלף ובכלל - מה הוא תרם? אתה יודע מה, ברק הוא לא ראוי לכלום בממשלה, לא חושבת שיש לו כישורים בכלום. היה רמטכ"ל, כל הכבוד ,מעבר לזה אין לו כלום להציע וכל דעותיו לא לעניין, הן - ומצטערת אם אני נשמעת יהירה במילותי, הואיל וברק הוא מוקצה מחמת המיאוס בעיניי, פשוט כך......... אז לכל אחד פלוסים ומינוסים,לא ניתן להכפיש את שמו לגמרי - בכל זאת היה רמטכ"ל, אך הדיעות שלו קיצוניות בעליל........יום טוב......ליאת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר