לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2005, 17:41
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05
קצת עצבני על הצבא

לפני כשבוע הלכתי ללשכת הגיוס לצו ראשון, ולפי מה ששמעתי מהם היה לי פרופיל 97.
בדקתי אתמול בטלפון, וגם באתר ולתדהמתי הפרופיל היה 72.
לפי מה שאני יודע על עצמי אין לי שום בעיה בריאותית...
אני חושב שהסיבה שהורידו לי אותו ככה זה בגלל שהצהרתי שיש לי אלרגיה נזלתית...
(אני פשוט לא יכולתי לשקר, הוא שאל אותי בצורה מכוונת על זה ... ולא אמרתי לא)
וזה כ"כ מטומטם, זה לא כל השנה וזה לא חמור כ"כ אני סה"כ נהיה מצונן.
אני דיי מצטער על זה סה"כ אני רוצה להיות קרבי (לא נעול על זה) ועכשיו הסיכוי שלי יותר נמוך , ליחידות מובחרות אני כבר לא יכול להתקבל. בתקווה להתקבל לאנשהו אם זה יהיה גולני זה יהיה מפוצץ בצ'כצ'כים לפי מה שהבנתי...
מה אתם אומרים? שווה לי להתעסק עם זה לשלוח מכתבים לברר?
כי בד"כ לפי מה שהבנתי לא יוצא מזה כלום... והצבא משאיר אותך ככה.
פשוט זה כ"כ אידיוטי... יש אנשים שבאמת יש להם בעיות רציניות ולהם דווקא לא מורידים פרופיל.

נערך לאחרונה ע"י Benor2005 בתאריך 22-11-2005 בשעה 17:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2005, 21:46
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממ... אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "קצת עצבני על הצבא"

אני מציעה שתלך לרופא משפחה ותגיד לו שאתה רוצה שיכתוב לך על דף שהאלרגיה שהצהרת עליה היא שכיחה ולא מזיקה ושהיא בסך הכל צינון שקורה לכולנו ולא הרבה במשך השנה, ושאין סיבה להוריד פרופיל עליה.

לאחר שעשית זאת - תתקשר ללשכת גיוס בתקווה שיענו לך ב5 שעות הקרובות ותבקש אישור כניסה לאותו יום בשביל לדבר עם הרופא שיש לו מסמך עבורך, מקסימום הם יגידו לך לפקסס את זה לרופא.

הרופא יקרא -יסדר את הפרופיל וגמרנו.

בהצלחה
ואל תדאג, גם 72 זה פרופיל מצויין ! לי יש פרופיל 64 -נחש למה? מהסיבה המטופשת ביותר - אני מתחת למטר 50. כן, כן מ80+ הורידו אותי ל64 בשל היותי נמוכה.בעסה לי,הא?

חפיף, העיקר שבעיקרון של העניין - יהיה לי בסופו של דבר שירות מוצלח.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-11-2005, 10:11
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
והנה דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "קצת עצבני על הצבא"

ראשית האשכול שלך מתאים יותר לפורום מתגייסים ולא לפה (לפי התוכן) אבל אם אתה רוצה לקבל חוץ מעצות לצבא גם עידוד וזה אני מניח קיבלת מהתשובות פה אוכל לתת לך גם אני

תמיד חשוב להלחם בשביל דבר שאתה רוצה / מאמין בו, אם זה להכנס לאן שהוא או לצאת ממנו
וכמו שמישהו אמר אם אתה סגור על זה וסגור בצדקת דרכך לך על זה עד הסוף וסביר להניח שתצליח
(נשמע לי אכן מוזר שעל צינון מורידים כזה פרופיל תבדוק טוב אם זה הסעיף היחידי או שיש עוד ומוזר עוד יותר ששם אמרו לך שאתה 97 ובבית באתר גילית שאתה 72 , הייתי מציע לך לבדוק שוב איתם או באתר לראות שזה לא טעות או משהו כזה ואם זה כן 72 לבדוק על מה בדיוק)
בכל מקרה אני יודע על מישהו (זה היה מזמן אז סלח לי אם אני לא זוכר את כל הפרטים) שהיו לו עיניים מאוד אדומות והרופא החליט שזה אלרגיה למשהו ונתן לו פרופיל 64 או 45 והוא הלך לממרם אבל רצה קרבי אז הוא בא לרופא ושפך על עצמו שק של קמח או משהו כדי להראות לו שזה לא אלרגיה אלא ככה זה העיניים שלו ואז העלו לו את הפרופיל

מה שלי קצת מציק במה שכתבת זה שאמרת שאתה לא סגור על קרבי ובייחוד על יחידות המובחרות שם, ויהיה חבל אם תכנס לשם ואחרי כמה זמן תקלוט שזה לא בשבילך ואז תצטרך לעשות מאבק כדי לצאת (אני מכיר כמה כאלו שהלכו בהתלהבות ואחרי שקלטו מה זה רק רצו לברוח) לכן חשוב שתהייה סגור כמה שאפשר על זה אם זה הכנה נפשית או לאסוף יותר מידע ולפעמים יש גם ימי גיבוש לזה לא? אני לא מכיר לגמרי את הנוהל שם אם אתה מכיר סבבה אם לא אז תבדוק
בכל מקרה בפרופיל 72 אם אני לא טועה (ושוב אני לא בקיא לגמרי לכן אל תסמוך על מה שאני אומר) אפשר להגיע לתותחנים או שריון או נ"מ שלאחרון צריך הרבה מזל כדי להתקבל לפחות זה היה כך שאני הייתי סדיר ורציתי להגיע לשם והגעתי לתותחנים

וכמו שחרוב אמר (אגב חרוב אתה עשית את כל 3 הדברים שציינת?) להתעצבן על הצבא זה מה שנקרא MUST אין חייל שלא חטף את הקריזה עליהם (אחרת הוא לא היה יכול להקרא חייל ) ולא שאני רוצה לדכא אבל גם אם נגיד הצלחת להמלט מעצבים על הצבא בסדיר בטוח תחטוף אותם שתגיע למילואים ועל זה לא אפרט עכשיו כי חבל על המקום הזמן והלחץ הדם שלי

ודבר אחרון שחרוב שכח לציין שאומנם הוא העלה מ24 ל97 אבל אחרי שגילו את הטעות הם הורידו חזרה ל21 מה שבטוח

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר