לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2005, 22:28
  Hidden Hidden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.05
ארוך מאוד...למי שאין כוח שלא ייכנס... אני אבין אם לא יהיו תגובות... :\

למי שמכיר את הסיפור..אני אבקש לא לחשוף את הניק הרגיל שלי פה...

אז ככה..אני בן 17 וחצי.. מעולם לא הייתה לי חברה רצינית... ורק לקראת שנת יב', אחרי ששיניתי את עצמי מקצה לקצה(סיפור ארוך לגבי הדרך...), בנות מסתכלות לעברי כל הזמן..אומרות לי שאני חתיך.. עושות לי עיניים...מנסות להתקרב אלי... אבל כמו בכל סיפור עצוב - דווקא האחת שאני רוצה משום מה לא רוצה..או שמא היא כן, אבל היא לא מראה סימנים..

אני אסביר מה קרה.. (זה יהיה קצת ארוך ומייגע...) אני דלוק על איזו ילדה מהכיתה שלי כבר במשך חצי שנה..משהו כזה... עוד לפני השינוי הדראסטי שלי התחלתי לדבר איתה באי סי... אחרי השינוי ובמהלכו התחלנו לדבר יום יום... זה יצא שדיברנו המון... והגעתי למצב(שנמשך עד עכשיו...) שבכל זמן נתון כמעט אני חושב עליה... בהתחלה כשהייתי דלוק עליה היה לה חבר...אז אמרתי רק נלמד להכיר אותה...נראה איך היא... אחר כך היא נפרדה מחבר שלה....והתפתח לה משהו עם מישהו אחר(גיליתי שהיא והחבר הקודם שלה נפרדו אחרי שהיה לה חבר חדש..).. סבבה...חיכיתי... עדיין דיברנו הרבה..והיה לנו כיף ביחד... אחרי השינוי... אחרי שלמדתי להכיר את עצמי..אחרי שהבטחון שלי הגיע לשמיים.. ואחרי שהיא אמרה לי שהיא נפרדה מחבר שלה.. אמרתי לעצמי שהפעם אני הולך על זה..ואכן - זה מה שעשיתי. דיברתי עם חברות שלה..שאלתי אותן אם היא התבגברה על החבר הקודם שלה... ואם עכשיו, לדעתן, היא מוכנה לקשר עכשיו. (חשוב לציין - כל החברות שלה מתות עלי... והיו רוצות מאוד שנהיה ביחד..). התשובה שקיבלתי מחברות שלה הייתה שהיא מוכנה..אז יום אחד אחרי בית ספר חיכיתי לה אחרי השיעור האחרון...לקחתי אותה לצד...ושאלתי אותה מה היא עושה היום בערב? היא קודם כל שאלה אותי איזה יום היום (זה כנראה בא לה בהפתעה) ואז שאלה "אתה בטוח שאתה מוכן לצאת עם מישהי יותר יפה ממך?" כמובן שעניתי ב:"אם היית יותר יפה ממני היינו מדברים..." שאלתי אותה מתי היא יכולה והיא אמרה לי שמחר... לקחתי מספר פלאפון והלכתי לדרכי... נשמע סיפור טוב נכון? מצאתי מישהי שאני דלוק עליה שהיא גם רוצה לצאת איתי... הכל טוב ויפה? פה זה מתחיל להסתבך.. התקשרתי אליה באותו יום...היה קר וזה..היא גם הייתה עייפה..אמרנו נדחה את זה..סבבה...קבענו יום שישי... יום שישי דיברתי איתה וזה...היה קר מדי אמרנו לא נעשה את זה היום... דיברנו יום שני..אמרנו נצא ישר אחרי השיעור נהיגה שלי והיא גם הייתה בעיר באותו זמן אז זה יצא סבבה.... שעתיים אחרי שקבענו היא שולחת לי הודעה ואומרת לי שיש לה ריאיון. באותו רגע משהו נראה לי מוזר...אז שאלתי אותה ככה :"תגידי את בכלל רוצה לצאת איתי? אני לא אוהב כשמתחמקים" ההודעה שקיבלתי בחזרה הייתה:" אתה חושב שהייתי אומרת כן אם לא הייתי רוצה? אתה יודע מה אני לא אוהבת? שמעצבנים אותי!!! תחכה שיהיה לי ערב פנוי!!!" התעצבני באותו רגע..רשמתי לה איזה משהו..ואמרתי לה:"כשתרצי לקבוע איתי דברי איתי..." ובזה סיימנו לאותו יום...עבר פחות משבוע..ראיתי היא התחברה לאי סי..שלחה הודעה...דיברנו קצת וזה...שאלתי אותה מתי היא רוצה.. היא אמרה לי שהיא עסוקה בימים הקרובים..אמרתי סבבה..חיכיתי שיגמר לה מה שיש לה לעשות וזה...ואז דיברנו שוב.. היא אמרה לי שהיא במחזור עכשיו והיא רגישה עכשיו אז עדיף שלא עכשיו.... עבר יום..דיברנו באי סי וזה...שאלתי אותה אם זה נגמר..היא אמרה שכן..אז שאלתי אותה מתי היא רוצה לעשות את זה... שבוע הבא יש לנו טיול שנתי...אז שאלתי אותה אם היא רוצה לצאת לפני הטיול השנתי...(כי כל יום שהצעתי היא לא יכלה) אז היא אמרה שהיא לא רוצה בכלל. אז היא אומרת לי שלא מתאים לה קשר עכשיו..שאין לה את הכוח הנפשי לזה וכל זה.. אז אמרתי לה שאני לא מתכוון לחכות לה אבל אני אתן לה את הזמן שלה....אז היא אמרה שהיא לא ביקשה ממני לחכות..

נכון זה נראה כאילו היא מנפנפת אותי כל הזמן? יפה...אני אישית לא מטומטם...וקלטתי את זה על ההתחלה... דיברתי עם ידיד טוב שלה שהוא חבר טוב שלי (ורוצה רק בטובתי 100%) הוא דיבר איתה על זה והיא בהתחלה אמרה לו בדיוק מה שהיא אמרה לי בסוף...על ההתחלה היא אמרה לו שלא מתאים לה קשר עכשיו... ד"א..בכל פעם שאני שואל אותה אם זה קשור אלי... ומה מונע ממנה להיכנס לקשר הזה היא לא מוכנה לענות...חשוב לציין שהיא קרת רוח לכולם..גם בבי"ס..היא בקושי אמרת לי שלום..(הבנתי שזה אצל כולם ככה..לא רק איתי..)..היא ילדה מאוד חכמה ואינטיליגנטית, לדעתי...היא כל מה שאי פעם רציתי בבחורה..וכל מה שנראה לי שאני ארצה.. הבעי היא שהיא שולחת רמזים כפולים...למה היא קובעת איתי ואחר כך מבטלת? או שהיא אומרת לי שהיא רוצה אבל עדיין היא לא עושה שום מאמץ..כלום.. למה לכולם היא אומרת שהיא רוצה איתי קשר אבל לא מתאים לה עכשיו? מה גם שהיא ילדה מאוד חזקה..כלומר היא אומרת מה שעל הראש שלה..ואין לה בעיה לנפנף אנשים..(שמעתי סיפורים...) הקטע שאותי היא לא מנפנפת..... אולי היא בוחנת אותי...אין לי מושג.... חברה טובה שלה שהיא ידידה שלי אמרה לי שמתייאשים ממנה מהר...(שאנשים אחרים מתייאשים ממנה מהר...)

עכשיו השאלה היא כזאתי:
מה אני עושה מפה? איך אני ממשיך? כולם אמרו לי לוותר...אבל אני לא יכול...אם היא תהיה עם מישהו אחר..אני ממש יאכל את הלב... מה גם שאמ..אולי אני לא אוהב אותה..אבל אני דלוק עליה די חזק.... זה אף פעם לא קרה לי עם אף אחת... אבל בכל זאת...אני לא יכול להמשיך במצב הזה..במצב של אי וודאות... היא ילדה סגורה...ודברים אישיים היא לא מוכנה לספר לי...
די....אני כבר כל כך אובד עצות..אין לכם מושג עד כמה... :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2005, 23:17
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hidden שמתחילה ב "ארוך מאוד...למי שאין כוח שלא ייכנס... אני אבין אם לא יהיו תגובות... :\"

יש מצב שהיא ילדה מאוד ביישנים, אפילו שהיה לה חבר וכל זה.

לי אישית היתה ידידה שהיתה סגורה והיתה לה בעיה מאוד גדולה של אי חשיפת רגשות וככה יצא שכשבנים רצו לפתח איתה קשר היא לא הראתה שהיא לא רוצה, לא בדרך ישירה לפחות ומזה נהיה רק רע.
אז אם זה ככה והיא לא רוצה אותך אז אני באמת לא יודע מה אתה יכול לעשות. לדעתי הכי טוב זה להמשיך להיות ידיד שלה ואולי בהמשך היא תבין שהיא רואה בך משהו.

יכול להיות גם שהיא מבולבלת מכל הקשרים שהיו לה. בהתחלה היא חשבה שזה יהיה נחמד לנסות להתחיל בקשר נוסף ואחר כך היא התחרטה ובצדק, מגיע לה קצת זמן לבד לחשוב מה לא היה בסדר בקשרים הקודמים שלה וככה לדעת בוודאות אם הקשר בנכים יכול להוביל למשהו רציני.

תן לה את הזמן שלה, מההודעות וההתחמקויות אני יכול להבין שהיא ממש לא יודעת מה קורה עם עצמה אז לדעתי תן לה זמן להיות חפשיה בלי קשר לכמה זמן ובכל זאת אל תתן לה רמזים שאתה ירדת מהרעיון לקשר אבל מצד שני אל תנדנד לה יותר מדיי..

שיהיה לך בהצלחה ומקווה לעדכונים טובים.
ישן 23-11-2005, 09:39
  stardust stardust אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 17.12.01
לכל אחד יש את זאת שהוא מאוד רצה בפעם הראשונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hidden שמתחילה ב "ארוך מאוד...למי שאין כוח שלא ייכנס... אני אבין אם לא יהיו תגובות... :\"

השאלה היא האם אתה מוכן לשבת ולחכות, או שאולי עדיף לך להיפתח לבנות אחרות.
הרי אתה לא יודע מה הסיבה האמיתית שהיא לא מעוניינת. אתה לא יודע אם היא לא מעוניינת בך ומשחקת בך, או שהיא באמת לא רוצה חבר כרגע. אתה יכול רק לשער..

יכול להיות שהיא באמת מושלמת וכל מה שאתה מחפש, אבל אם זה לא יוצא לפועל, אז למה להיאחז בזה? האם אתה באמת רוצה לחכות לה ובסוף לגלות שהיא הלכה למישהו אחר? אולי אתה תאכל את הלב, אבל אתה תתגבר על זה. זה לא יהיה קל, אבל תחשוב על זה ככה: עד שהשתנית, נפתחת יותר, הביטחון העצמי שלך יותר גבוה, אתה תאבד הכול בשביל מישהי אחת שלא סגורה על עצמה? לא חבל?

תחליט האם כמה זמן אתה מוכן לחכות לה (אם בכלל, ותקופה סבירה..) ולאחר מכן, תעבור הלאה. המשפט הקיטשי "יש הרבה דגים בים" די מתאים כרגע. אתה אמרת בעצמך שבנות עושות לך עיניים. אולי אם תיפתח למישהי אחרת, תגלה שאתה יכול להידלק גם על אחרות באותה מידה.

חבל לאבד את הביטחון והפתיחות שרכשת בעמל רב בגלל מישהי אחת.
ישן 23-11-2005, 21:27
  Hidden Hidden אינו מחובר  

אני אגיב לכולם ביחד, מפני שלהגיב בנפרד יהיה די טיפשי...

תראו אז ככה...
קודם כל אני מאוד מעריך אותכם על שהשקעתם מזמנכם וקראתם את הסיפור שלי... אני לא יודע אם הייתי עומד בזה...(קריאה בעיה כל כך ארוכה של מישהו אחר...)

Block, היא ממש לא ילדה ביישנית...זה העניין...היא בדיוק ההפך...יש לה עודף ביטחון עצמי.... אולי אתה צודק....עדיף שאני אשאר רק ידיד שלה....העניין הוא שהיא לא נראה לי תתן לי להתקרב אליה עכשיו... לדוגמא אני שולח לה הודעה באי סי..היא ממש יבשה אלי.. ובבית ספר היא גם מאוד יבשה אלי.. (לאו דווקא אלי...זה לעוד אנשים אחרים...) ואולי באמת לא השארתי לה מספיק זמן מאז הפרידה האחרונה שלה.... לנדנד לה אני לא אנדנד...(זה סתם יגרום לה למאוס ממני...)

mee, נראה לי שלרדת ממנה זה האפשרות האחרונה שלי... כי זה קשה מדי...במיוחד עכשיו.. :\ אני אבחר באפשרות הזאת כשממש אני אראה שאין לי סיכוי..וכשחבר שלי יגיד לו שהיא אמרה שהיא לא רוצה כל קשר איתי...ושאין לי סיכוי...

stardust, אמ.. לא נראה לי שכרגע מישהו יכול להוריד לי את הבטחון... גם אם היא הייתה אומרת לי לא בהתחלה, גם אז זה לא היה מוריד לי את הבטחון... ואולי אתה צודק...אולי יש בנות אחרות שהן חכמות..ויפות כמוה...

Barbos7, היא כבר אמרה לי שהיא רוצה.. אם אני אשגע אותה עכשיו ואדבר איתה על זה כל כך הרבה אני בטוח שזה רק ירחיק אותה.. ויש מצב שהיא נהנת כשמישהו רודף אחריה...עד כמה שזה לא נראה לי....אבל בכל מקרה אני לא מתכוון לרדוף אחריה יותר... אני לא אשפיל את עצמי בשביל בחורה.....

Baby Love, להוריד את הבטחון לא נראה לי שהיא תוריד לי.. וכנראה שאת צודקת..אולי היא הבינה שבאמת לא מתאים לה קשר עכשיו...ובסופו של דבר... אני צריך להבין את זה באמת...

הנה משהו שהיה לי היום...הגעתי לכיתה.... ראיתי אותה יושבת בכיסא שלה..ראיתי שהיא קלטה אותי ומיד סובבה את הראש (מבלי אפילו להגיד שלום..בוקר טוב..כלום..)..אז כזה צעקתי לה : "לא אומרים שלום בימינו אה?" היא הסתכלה עלי ואמרה כזה שלום מאולץ.... סעמק... הכל השתנה... לקחתי סיכון כשפתחתי את הקטע הזה עם הקשר..הייתי צריך לתת לזה לזרום...

נראה לי שמה שאני אעשה זה *אנסה* להישאר ידיד שלה (אם היא תתן לי...היא ילדה שמאוד קשה לה להיפתח... היא מתרחקת מאנשים בקלות וקשה להתקרב אליה...) ואני לא אחכה לה..אם תבוא מישהי חדשה אז שיהיה..אבל נכון לעכשיו זו רק היא... שבוע הבא יש לנו טיול שנתי...היא בכיתה שלי..משמע כל הטיול (כל ה-4 ימים אני אראה אותה יום יום...) נראה לי שאני אנסה להתקרב אליה שם..בגבול כמובן..מילה פה...מילה שם... או שאני אתעלם ממנה לגמרי שם....אני אראה מה אני אעשה כשאני אהיה במצב הזה....

באמת פתחתם לי את העיניים לגבי מספר דברים שלא הייתי בטוח לגביהם אז שוב, תודה...

ואחרי הטיול אני אעדכן...אני אספר מה היה... (נראה לי שזה יהיה הקפצה רצינית...נקווה שלמנהלים לא יהיה אכפת...)
שיהיה לכולם יום טוב ושוב,
תודה...
ישן 23-11-2005, 22:10
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
קודם כל..

לק"י

נורא צרם לי הכינוי שלך:Hidden..רק זה מבעיר בי קונטציה ממש לא טובה..באמת.

דבר שני,כדי לחדור מעטה קשיחות,מעטה של פיל,צריך לגרום לאדם לסמוך עלייך,להתחבר אל הנפש שלו.הקשר שלך איתה צריך להיות עמוק מאוד ועם המון השקעה אם אתה רוצה לראות תוצאות.אתה צריך להפתח אליה ולתת לה את ההרגשה שהיא יכולה לסמוך עלייך,אנשים שנסגרים בכלל ולאהבה בפרט,בד"כ הם מאוד מסורים והם נתנו המון וציפו לקבל המון,לא קיבלו התאכזבו ונפלו במהירות מסחררת.החוכמה היא לתת תחושה של בטחון,של:"אני פה לא משנה מה..". ונכון שאמרת שהיה לה חבר פה וחבר שם,אבל לעניות דעתי הרגש לא היה אמיתי,היא לא נתנה את עצמה עד הסוף,היא לא הרשתה לחדור את המעטה שלה.אתה מעניין אותה ויכול להיות שבאמת הגיע הזמן שהיא רוצה שוב לאהוב באמת...

מכאן זה תלוי בך:אתה מוכן להשקיע בה?מוכן להיות שם בשבילה תמיד?מוכן להקריב את הבנות האחרות שמחזרות אחרייך, למענה?אלו הן השאלות..ורק לך התשובות..

לילה טוב ובהצלחה..

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 23-11-2005 בשעה 22:18.
ישן 23-11-2005, 23:15
  Hidden Hidden אינו מחובר  

להגיד לך את האמת....
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "קודם כל.."

כל מילה שאמרת - נכונה היא... שתדעי לך שהבעיה שלי עד עכשיו זה לגרום לי לסמוך עליה...היא בעצמה רוצה שאני אעשה משהו יותר..היא מחפשת בי משהו מיוחד... לראות איך היא יכולה לסמוך עלי..ואת האמת...עשיתי כל מה שיכולתי... מה עוד אני יכול לעשות? ואמרתי לה את זה..זה היה הויכוח הכי גדול שלנו.. שכמעט ויתרתי.. אמרנו ביי כי התעצבני..ואז אמרתי לה שלא..זה לא נגמר כי אני לא מוכן לוותר עליה כל כך בקלות...אני אתן לך מספר משפטים מהשיחה:

אני: ואני עושה מה שאני יכול...זה שאת סגורה..וכל שאלה הכי קטנה מקבלת: "ככה"..זה די מוזר.... מה את מצפה שאני אעשה? אסקול אותך באבנים?
היא: השאלה היא פה כמה אתה יכול
היא: אבל עזוב למה לך להתאמץ בכלל?
היא: !!

היא כל הזמן בוחנת אותי...ועד עכשיו לא ויתרתי.... אם עברתי את כל זה..
השאלה המתבקשת פה היא מה אני יכול לעשות כדי לגרום לה לסמוך עלי? ושמעתי מחברות שלה בדיוק את אותו הדבר שהרגע אמרת....והיא באמת נותנת הכל באהבה ובקשרים שלה...(עשיתי את הש"ב שלי...)

ואת האמת...אני מוכן להקריב את כל מה שאמרת...אני באמת מוכן להשקיע....ולהיות תמיד שם בשבילה...

אז כמו שאמרתי..איך אני יכול לשדר את זה?
ישן 24-11-2005, 12:45
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
לא מבין אותך באמת...

מה אתה מתרגש יותר מדי כולה בחורה גם אני הייתי ככה ולמדתי לא להתרגש יותר מדי..
בדר"כ אני הבן אדם שיוזם או פרידה או חברות..
תהיה במרכז העניינים ותהיה השולט ולא הנשלט כי אם תמשיך ככה ותכנסו לקשר אתה מגיע מנקודה מאוד נמוכה והיא תוכל לשחק בך חופשי, עצה שלי אל תתייחס אליה פשוט אויר , תראה איך היא תרצה אותך כי את הרמז היא הבינה , פשוט בחורות לא אוהבות מה שבא בקלות אלא מה שקשה להשיג ואז הן מעריכות.
אם אתה ממשיך "לרדוף" אחריה אתה עושה טעות וגם אם לא ייצא לכם קשר יש הרבה בחורות אתה לא יודע כמה ותמיד אפשר למצוא יפה יותר טובה יותר חכמה יותר (מה שאתה מחפש) תמיד יש יותר!
בהצלחה..
ישן 01-12-2005, 20:57
  Hidden Hidden אינו מחובר  

כן... לעזוב אותה זו האפשרות היחידה שלי...

הרגע חזרתי מהטיול....שבחלקו היה מאוד מאוד מבעס (בכל מה שקשור אליה...) ובחלקו היה דווקא מאוד כיף...(בכל מה שקשור לחברים...)

בכל הימים היא לא אמרה שלום, כך גם אני עשיתי. השיחות התחילו מזריקה של מילה..בד"כ זה היה היא שזרקה אותה, כי אמרתי לעצמי שעדיף להיות פסיבי. יצא לי כמה פעמים שהלכתי רק אני והיא אבל משום מה השיחה איתה לא זרמה בכלל. יכול להיות שזה היה בגלל שהייתי לחוץ...שחשבתי שאני צריך להוכיח את עצמי או משהו כזה... ברוב הפעמים אין לי בעיה בשיחה עם בנות... לעזאזל היו לי ידידות שהייתי איתן שעות על גבי שעות בטיול, דיברנו והיו רק צחוקים.. מה גם שקשה לדבר עם מישהי שלא רוצה לחשוף הרבה לפנייך.. והיו רגעים שפשוט ישבנו ביחד באיזה הפסקה ושתקנו... השתיקה המביכה הזאת.... :\
לפני הטיול אמרתי לה שאני אפיל אותה לנהר שם... (בצחוק כמובן...)
אז כזה ביום השני של הטיול כשהיינו קרובים לאיזה נהר...(וכששכחתי מזה שאמרתי לה שאני אפיל אותה לנהר) היא פתאום עושה לי כזה: "לפחות לא נפלתי לנהר.." משהו כזה.. כנראה בשביל להדליק אותי ובשביל לראות איך אני אגיב. אמרתי לה שזה עוד יגיע לה וזה מה שעשיתי .
אז כזה ביום האחרון (היום) היינו באיזה בריכה קטנה כזאת שמי שרצה יכל להיכנס. משהו ממש נמוך... אז כזה אני הכנסתי את הרגליים שלי לשם ואז כזה השפריצו עלי קצת מים ואז השפרצתי על מי שהשפריץ עלי וקצת עליה.. וכולם צחקו.. אחר כך היא התקרבה למים עם עוד איזה שניים מהכיתה שלנו, הם ניסו להגיע למרכז שם, ל"אי", אז כזה השפרצתי עליה עוד פעם קצת מים וזה היה ממש מצחיק...(היא גם צחקה..) והיא אמרה שאני אשלם על זה. איזה ידיד שלה מהכיתה שלי ניסה להכניס את כולי למים...(גם בצחוק..) ולא הצליח.. היא התעצבנה עלי...(או שזה בצחוק או שזה באמת.אני עדין לא סגור על זה..) כשהינו באוטובוסים אז כזה בקושי דיברתי איתה.. וכשהיתה לנו הפסקה אמרתי לה כזה:"את באה לשבת לידי?" סתם..רק כדי לשבת לידה ולנסות לפתח שיחה.. היא ענתה ב:"לא" שאלתי למה והיא אמרה לי שזה בגלל ששפכתי עליה מים... אז כזה צחקתי ואמרתי לה: "איזה משעממת את.." והלכתי.. אחר כך כזה דיברנו כל המורים עם התלמידים..והיו קצת צחוקים...יצא לי גם להחליף איתה איזה כמה מילים...ואז כזה לקראת הסוף היא הייתה צריכה את התיק שלה שהיה קרוב לאן שהייתי..אז כזה היא אומרת לי:"איתך אני לא רוצה לדבר...ואני גם לא שולחת לך יותר שירים..."
הקטע הפרדוקסלי זה שהיא צחקה מאוד כשהשפרצתי עליה את המים.זה תמיד היה נראה כאילו היא רוצה את זה..ומבקשת את זה...ולא..זה לא היה מוגזם מדי...

אני כעיקרון צריך אותה לשירים... חשבתי כבר על לנתק איתה כל קשר... אבל העניין הוא שרוב השירים הבאמת טובים שלי מגיעים ממנה..(יש לה את המקורות שלה...)
מה גם ששמעתי עליה סיפורים לגבי החברים הקודמים שלה..שהם שונאים אותה (חלקם..).. שמעתי שהיה איזה פעם שהיא לא הלכה ליום הולדת של חבר שלה.. סתם, כי לא היה לה כוח.. או משהו כזה... והיא אמרה לו שהיא חולה..

במילים אחרות...אני אזרום... אני רק במצב פסיבי מעכשיו..אם היא רוצה לדבר היא יודעת איפה למצוא אותי...אני לא אתחיל שיחות..ואם זה ייגמר ככה..אולי באמת עדיף שזה ייגמר...

אחרי הכל, מה הטעם בלאכול את הלב כל הזמן?
ישן 12-12-2005, 14:42
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04

תיראה, ישנן מספר אפשרויות מדוע נוצר מצב שכזה:

א. היא מנסה לבדוק עד כמה היא חשובה לך, וכמה תוכל להבליג בשבילה.
ב. היא לא יודעת בעצמה מה היא רוצה, והיא מבולבלת בעצמה מכל המצב.
ג. היא לא רוצה אותך (יכולות להיות סיבות שונות, כמו למשל שהיא דלוקה על מישהו אחר וכו').

תיראה, אם אתה באמת מרגיש אליה אהבה, תנסה להשיג אותה ע"י דרכים שונות.
אם סתם נדלקת וזה זמני, פשוט תוותר על זה. "יש עוד הרבה דגים בים".

עוד דבר חשוב:
אל תהפוך לסמרטוט שלה ואל תרוץ אחריה והיא תשחק איתך.
תן לה להרגיש שאתה מתרחק ממנה (תתקרב למישהיא אחרת למשל), ואז אם היא
באמת מרגישה אליך משהו - היא כבר תבוא אליך .

יום נעים, מארק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר