לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2005, 22:40
  PWNT PWNT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
טוב אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי psybrain שמתחילה ב "PlayStation 3 נגד XBOX 360"

על הנייר הPS3 חזקה יותר מהXBOX 360
אבל כרגע יצא רק הXBOX 360 ואי אפשרל דעת מה באמת יהיה שווה הPS3...
אני אישית מאמין שהוא יהיה חזק יותר מהXBOX 360,כי כמו תמיד הקונסולה שיוצאת אחרונה היא הכי טובה.

בכל מקרה אם אתה שואל אותי זה לא עניין של "איזה קונסולה יותר חזקה?"
אני רוצה לצטט כאן את pukiman
"יותר חזק = PS3
יותר טוב = XBOX 360"

זה לא קצת ניגוד? כי אם הPS3 חזק יותר זה לא אוטומטית הופך אותו לטוב יותר...?

בכל מקרה מה שרציתי לומר זה שעזבו אותכם מהקונסולה עצמה,בסופו של דבר בעוצמה הן יהיו שוות מלבד כל מיני תוספות לפה ולשם שלרוב לא מזיזות הרבה (ייתכן אבל שלאחת יהיה צ'יפ ולשנייה לא וזה משנה הכל! אבל כרגע זה לא כך)
מה שחשוב באמת זה המשחקים וכאן הPS3 ייקח בגדול,כמו בדור הנוכחי,הPS3 ישלוט ביד רמה בתחום הRPG ומשחקי הפלטפורמה...מעבר לכך אם הייתי צריך לעשות בחירה כמובן שהייתי בוחר בPS3 כי אני לא רואה את עצמי מוותר על משחק כמו Tekken 6 או GT5 או כל משחק המשך אחר...והנה דוגמא הכי פשוטה: GTA הבא סביר להניח ייצא קודם כל לPS3 ורק אחרי מספר חודשים למחשב ולXBOX 360 (מה שקרה עם המשחקים הקודמים בסדרה! בדור הנוכחי!)
כמובן שלXBOX 360 יש את הבלעדיים (הטובים!) שלו אבל כמו בXBOX הנוכחי הם מעטים מדי!
ולא שווה לקנות בשבילם את הקונסולה הזו בזמן שלסוני יש תוכניות גדולות עם כמה משחקים בלעדיים.
כרגע ממה ראיתי בתצוגה של סוני ומרשימות פיתוח שלהם,יש להם הרבה יותר משחקים בלעדיים! מקוריים! חדשים! להציע...
לטעמי הסוני יהיה עדיף גם בסיבוב הזה,נחכה ונראה...

אני בטוח מעדיף את הPS3 על גבי הXBOX 360 גם אם המכשיר יהיה חלש יותר,כי יהיו לו משחקים עדיפים (משחקים שאני אוהב) ועדיף קונסולה "חלשה" יותר עם הרבה משחקים מאשר קונסולה חזקה יותר עם מספר משחקים מועט...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2005, 15:56
  PWNT PWNT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי pukiman שמתחילה ב ""זה לא קצת ניגוד? כי אם הPS3..."

אמממ אני חושב שאתה טועה לגמרי...
גם לPS3 אפשרויות כאלה,אני חושב שממשק של זה יותר מסובך אבל האפשרויות קיימות,חוץ מזה חכה ונראה מה יהיה,אף אחד לא יודע באמת,לא נראה שבסוי אפילו החליטו על איזה מדיות ללכת חחחח
בכל מקרה עשה טובה,כל התמיכה וכל הדברים שמיקרוסופט מציעים לך די שוות לתחת כאן בארץ,שום תמיכה לא תקבל כאן,ובינינו מי שמבין לא צריך תמיכה ולא איזה טריילר...חוץ מזה אתה חושב שזה לא יעל לך? יעלה יעלה,התוספות האלה משרתות אותם הרבה יותר מאשר אותך...כל התוספות והאלה נועדו בעיקר למשחקים של מיקרוסופט וגם הפעם בטח יהיה אפשר לספור את המשחקים הלעדיים הטובים על יד אחת...

נראה לי שבמיקרוסופט פשוט לא קולטים את זה שאין להם משחקים להציע! 80% מבעלי הXBOX כיום הם גם בעלי PS2,אלה שקנו את הXBOX אלה פשוט חברה שיכלו להרשות לעצמם גם וגם,תאמין לי מכיר כמה כאלה...וכאלה שבאמת מאמינים שהחומרה עדיפה בכמה רמות ושווה לכמות העצומה של המשחקים שיש לPS2.כל עוד אין פה שיווק מסודר בארץ של הXBOX דרך מיקרוסופט אני לעולם לא אקנה את זה. בתחום הזה יש למיקרוסופט המון ללמוד מסוני...

בכל מקרה לדעתי סרטים תראה בדיוידי ותמונות במחשב,מוזיקה תשמע במערכת או בנגן או במחשב...
זה נוח שיש את כל הדברים ביחד אבל בוא נגיד שיש לזה תחליף ולא בשביל זה כדאי לקנות את המכשיר.
כל דבר מעבר למשחקים הוא תוספת שאמורה למשוך עוד קהל יעד למוצר ולהפוך את זה למשהו שהוא לא רק לגיימרים,הקונסולה נועדה למשחקים ולא יותר מזה...

כמו שזה נראה לי עכשיו הסיבוב הנוכחי בקרב בין PS3 וXBOX 360 ייגמר בנפילה של מיקרוסופט שלדעתי תפרוש אחר כך למרות שגייטס אמר שזה לא יקרה גם אם שוב זה לא יילך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר