לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2005, 19:00
  AleXtazy AleXtazy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.05
התעללות לפני הרבה שנים..

טוב זה היה לפני הרבה מאוד שנים ממש הרבה עכשיו אני בן 16 זה היה שהייתי בן 5
11 שנים לא מעט..
אני לא יודע למה אבל נזכרתי בזה רק עכשיו לפני שנה אולי אולי כי עכשיו שאני זוכר את זה זה אומר שכבר עברתי את זה לא יודע..
שהייתי בגן תת חובה אני זוכר שהיתה לי גננת מבוגרת לפי הזיכרון שלי בת 40 ככה..
אני לא זוכר ממש הרבה דברים כי כמו שאמרתי עברו ממש הרבה שנים
אני זוכר שהיא התנהגה באלימות כזאת ותמיד לא דיברה יפה אל כולם..
בעיקרון פתחתי את הנושא כדי להזכיר את מה שאמרתי שנזכרתי לפני שנה
אני לא זוכר בדיוק מה עשיתי אבל אני לא חושב שזה משנה
אני ממש זוכר את זה וכל פעם שאני חושב על זה ,זה עולה לי בראש במדויק..
איזה פעם היא תפסה אותי ולקחה אותי לחדר עבודה כזה שהיה בגן בגודל מטר על 2 מטר אולי מן מחסן כזה סגרה עלי את הדלת עם מפתח וכיבה את האור..
עכשיו כמו שאמרתי הייתי ילד בן 5 אז פחדתי כמו כל ילד מהחושך ובכלל היא תקעה אותי עם מפתח שלא יכלת לצאת אני זוכר איך צעקתי ונתתי דפיקות בדלת וגם בכיתי..אבל אחרי שהיא נעלה היא הלכה משם ולא ממש עניין אותה

ותאמינו לי היא לא התכוונה להוציא אותי משם....
בכל מקרה יצאתי אחרי הרבה זמן שהתחלתי לזרוק לרצפה ולשבור כל מה שהצלחתי לתפוס ורק ככה שהיא הבינה שנשברים לה דברים היא הוציאה אותי.
לא סיפרתי את זה להורים שלי אחרי זה ובעני חבל אבל לא ידעתי מה שאני יודע היום .
עכשיו אולי זה לא נראה משהו כזה גדול בעינכם אבל בעיניי כן..
היו לי מהקטע הזה הרבה דברים קשים בחיים פחדתי מאוד מהחושך על גיל מאוחר וכל מיני פחדים אחרים אולי מדברים אחרים שהיא עשתה לי ואני לא זוכר
לא שאני חושב לעשות משהו עכשיו אחרי 11 שנים אבל סתם בשביל העיקרון..

אפשר באמת לעשות משהו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2005, 01:06
  saharm87 saharm87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
אמ אני חושב אחי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AleXtazy שמתחילה ב "התעללות לפני הרבה שנים.."

שאתה צריך לספר את ז להורים שלך..
כאילו גם לי יש זיכרון מגיל 5.. שהגננת הביאה לי כאפה.. אבל זה סתם היה חד פעמי..
אני לא חושב שאתה סתם זוכר דברים כאלה.. וזה באמת השפיע לך על החיים כמו שאתה אומר..
לך תדע שאם עכשיו היא בתפקיד היא לא עושה את זה לילד אחר.. אולי היא עשתה את זה גם אז..
אבל אתה פשוט לא זוכר..
תספר להורים שלך דבר כזה צריך לעבור בדיקה אולי חשאית ואולי לא.. שלא יקרה לילדים אחרים..
זאת באמת התעללות ואני לא יכול לחשוב על זה שזה יקרה לעוד ילדים חוץ ממך.. תיהיה חכם ותבין שהנזק נעשה אבל אתה התגברת וטוב מאוד שהתגברת.. אני מקווה שבגיל כזה אתה רק תבין שזה רק גרם לך להיות חזק יותר.. עכשיו התגברת על זה וזה מה שטוב.. בקיצור.. אל תתן לזה לקרות לעוד ילדים תמימים אחרים.. זה באמת יהיה דבר קשה לחשוב עליו.. תעביר את זה הלאה אני אישית מבקש ממך.. :\
ישן 25-11-2005, 10:35
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
תשמע,קודם כל יש מה לעשות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AleXtazy שמתחילה ב "התעללות לפני הרבה שנים.."

בזה אתה יכול להיות בטוח,דבר ראשון,דבר עם ההורים שלך,תהיה רגוע כשתספר להם את זה,בלי לחץ,אומנם זה היה לפני 11 שנה אבל עדיין נגרם נזק,זאת טראומה בפני עצמה,היא לא קלה בכלל.
אתה יודע אם היא עדיין בתפקיד?תבדוק את זה כי אם כן ניתן יהיה למנוע ממנה מקרים כאלו לעתיד,למנוע עוד טראומות כואבות לילדים.
דבר נוסף,בזה שתספר להם אתה תרגיש הקלה כי הוצאת את זה החוצה,להורים שלך,לאלה שלא ידעת אם לספר ואני חושבת שזה יגרום לך להרגיש הרבה יותר טוב,כשהמצב הנתון שהיה נמצא בטיפול,אתה תוכל לחיות טוב יותר כשאתה יודע שהיא תענש על זה...
עדיין יש לך פחדים?מחושך וכל השאר שציינת?
עוד דבר,אם תעלה את הנושא אז סביר להניח שיבדקו אותו ואולי תגרום לילדים נוספים להתלונן עליה ולא להתחבא מאחורי הפחד והמסתור של הבעייה.

שיהיה בהצלחה ואני מעריכה את זה שאתה מדבר על זה,שהוצאת את זה החוצה,זה לא קל אבל אני לומדת מזה שאתה מתגבר,אל תשכח לעדכן...שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-11-2005, 13:15
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
עבר יותר מידי זמן

והדבר אכן זוועתי! היית קטן ופחדת, מה שאתה יכול לעשות עכשיו זה לנסות להזכר בכל הפרטים, לברר אם היא עוד עובדת במקצוע ואיפה (אם אתה רוצה) , אם היא עוד עובדת בזה אתה יכול ליצור קשר עם מספר הורים ולבקש שיבררו עם הילדים שלהם, כל זה בלי להגיד מילה לגננת או לצוות, אם יעלו על משהו היא תענש כאמור בחוק.. במקרה שלך לא תצליח כבר כי עברו יותר מידיי שנים והיא תוכל לערער על הזיכרון שלך.

ולגביך, אתה יכול רק לנסות להשתחרר מזה (פסיכולוג או משהו) עברת חוויה נוראית! תיזכור שעכשיו אתה כבר גדול והיא בחיים לא תפגע בך שוב.

עבדתי במעון יום וגם לנו הייתה גננת שהייתה קצת קשוחה עם הילדים (מושיבה בכוח וכאלה) אבל זה לא היה מספיק כדי להתלונן .. אבל לפעמים ילדים גם מפרשים דברים אחרת, רק תגיד להורים לשאול את הילדים ולהקשיב למה שהם אומרים - ילדים לא משקרים.

בהצלחה ותעדכן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר