לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2005, 23:37
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מידע הודעה חשובה ואשכול הצעות לאתגר.

גולשות וגולשים נכבדים,
אנו מודעים לעובדה שהאתגר שאמור היה להתקיים לא מתקדם לשום מקום.
עקב עומס עצום בלימודים (עבורי) ובעבודה (עבור הגר), אין לנו די זמן להריץ אתגר כזה. לעומת זאת, אנו משתדלים להיות פעילים בפורום, לבצע את העבודה ה"מנהלתית", להגיב ולעזור.
באם יש לכם תגובות כלשהן, טענות, מענות או שאלות, אנו נשמח לקבל אותן לפרטי ולהגיב בהתאם. אני מתייחס כרגע לעניין ה"פרישה" מהאתגר שבעוגן.

אחרי שצחקנו, נעבור לחלק האמנותי:
אתם מוזמנים להציע הצעות לאתגרים נוספים, נחזור קצת למתכונת הישנה, לפחות עד שנמצא זמן כדי להתחיל אתגר רציני כמו התולעת.

שיהיה לכולם סופ"ש מוצלח, פורה ויצירתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2005, 22:51
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
היות והגר נחלצה לעזרתי...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "אסף, זה הדבר האחרון שמנהל..."

אני לא אשם בצורה בה אתם מפרשים את דבריי, גם אם הם עלולים להתפרש לשתי פנים.
אני לא רוצה ברעת הפורום, ותאלצו להאמין לי, בהנחה שזה לא ברור מאליו.
עשינו החלטה שלא להוציא לפועל את האתגר הקודם, בעיקר מפאת חוסר זמן. שלא תטעו, ניתן היה להוציא אותו לפועל, אך רמת ההשקעה בפרוייקט הייתה נמוכה ולדעתי גורעת מאיכותו, ולכן השיקול היה לטובת אתגר איכותי ולא כזה שייעשה לשם העשייה בלבד.
פה ניסינו לשתף אתכם בהצעות לאתגר חדש, אחרי שקם קול צעקה גדולה על העדרו של אתגר מזה זמן רב, ואני מסכים עם זה, באמת היה צריך לקום אתגר בתקופת הצחיחות הארוכה הזו.
מאידך, אם אין שום הענות גם באשכול כזה, לאחר שבאשכולות הצעות קודמים, ובהצבעות לאתגרים, הייתה הענות מרשימה, זה מאד נח להאשים אותנו כמנהלים.
אנחנו קובעים עובדות בשטח כשזה נוגע לאכיפת תקנון הפורום, ההנאה מגלישה, ושאר פעילות לוגיסטית בפורום. אני לא רואה צורך או טעם בקביעת עובדות גם באתגרים למיניהם, אני חושב שאתם צריכים לקחת גם בזה חלק פעיל יותר. אתם אלו שאמורים להנות מהפורום, לפחות כמונו אם לא יותר. אני לא ליצן חצר, והתפקיד שלי הוא לא לשעשע אף גולש, אלא לדאוג לסדר ואולי להחיות את הפורום באמצעות דיונים, אתם אלו שתקבעו את רמת הפעילות בפורום.
בתקווה שעכשיו זה יותר מובן ושיתרחש שינוי. אלא אם אתם באמת מעדיפים שנקבע לכם עובדות גם בדמות האתגרים.

ישן 23-12-2005, 15:09
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
נחמד לשמוע ביקורת ממישהו שלא יודע לקבל כזאת.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Maxim שמתחילה ב "כשאני רוצה ליצור לעצמי אתגר..."

ציטוט:
כשאני רוצה ליצור לעצמי אתגר אני לא אשאל אותך מה לצייר ואפתח אשכול חדש. אני מאד אהנה מהגלישה שלי, מהתגובות וההערות.

אם וכאשר יפתח אשכול אתגר בפורום, אני אקרא ואחליט האם ברצוני להשתתף בו. אבל את נושא האתגר אני אצפה שיקבעו המנהלים. מה לעשות, ככה זה עובד.

אגב, אף אחד לא ביקש מכם חס ושלום להיות קורא מחשבות. אבל איכשהו אני כן מצפה שתביא לי נושא מעניין לאתגר. זה אמור להיות החלק המעניין של התפקיד שלך.

ניהול פורום הוא הרבה מעבר ללמחוק אשכולות לא קשורים.

צר לי להגיד לך, אבל זה לא חייב לעבוד כמו שנוח לך או כמו שנראה לך ראוי, אנו החלטנו לשתף את הגולשים בבחירת האתגר, כדי להגביר את ההענות ולהגדיל את מספר המשתתפים. היו אתגרים שאנו קבענו לבד, ובאחרים החלטנו לשתף את הגולשים בבחירה.
ברור שכל אחד יחליט אם להשתתף באתגר או לא, אבל אם האתגר יהיה לרוחם של גולשים רבים, סביר שהם ישתתפו בו, יותר מאשר השתתפות באתגר שאנו המצאנו\הגינו.

אתה צודק, ניהול הפורום הוא הרבה מעבר למחיקת אשכולות, ואתה לא רואה את כל העבודה שנעשית מאחורי הקלעים, אך אם יש לך טענות או הצעות לשיפור, אתה תמיד יכול לתרום לרווחת כל הגולשים, ואנו בתוכם, ולהציע הצעות לשיפור, לא רק לתת ביקורת קוטלת, סתם כי התעצבנת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר