לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2005, 03:46
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Silver Strike שמתחילה ב "[B][U]בוא נעשה קצת סדר..."

אני חושב שזה כבר חורג מגבולות האשכול הנוכחי, כך שאולי צריך לתת לנושא מקום של כבוד בפני עצמו, אך השאלה באיזה פורום (זה הרי שייך למספר פורומים בתחום בניית אתרים - אז אולי כאן ב"בניית אתרים").

אם נדע מי כתב/פיתח כל שפה זה יקל יותר לעשות סד בבלאגן, שכן סביב -scriptjava עצמה יש מספר טכנולוגיות ממש דומות.
1. המקורי של של sun - netscape.
2. jscript - החיקוי של מיקרוסופט.
JSP - ג'אבה (אתה בטוח ששפת היכנות ג'אבה ולא שפת התסריט ?) של סאן שרץ בצד השרת.
ומה זה ה-ssjs - Server-Side JavaScript ? זה לא בסך הכל משהו שכבר מוזכר בשורות מעל רק בכינוי נוסף ?

אגב, הושפעת מ-ASP.
jscript (או jacaScript) ו-VBScript עובדים עם ASP, אך בכל האחרים לא מתאים המילה "שעובדת עם", כי PHP היא שפה בפני עצמה, כמו גם JSP, כמו Coldfusion של מקרומדיה שהיא למיטב הבנתי שפה שמסתדרת בפני עצמה, ולא דורשת עזרה של שפה נוספת. (מסדי נתונים אל נחשבים כאן, כי הם כמובן נדרשים כתוסף לכל שפה באם התסקיט דורש עבדוה עם מסד נתונים).

ו-java בצד הלקוח היא בכלל שפת תכנות (שדורשת 'מכונה וירטואלית' להרצת הקוד בצד הלקוח).
וכרגע אני נזכר שלמדתי פעם קצת JSP, אז למיטב זכרוני זה בעצם שפת תסריט של java שרצה בצד השרת.(כמו שאמרת, רק שעכשיו ברור לי יותר, כי צמד המילים "עובדת עם" קצת בלבל אותי, וחשבתי לרגע שזה משהו נפרד).

בכל אופן, מומלץ שמישהו יפתח אשכול חדש. לדעתי זה מתאים לפורום הזה כמו שהזכרתי, כי זה כולל את [כמעט] כל השפות שקשורות לפיתוח ברשת (ואולי כדאי להוסיף פירוט על python, פרל ועוד מה ששכחתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר