לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2005, 12:12
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
כסף כסף - אין חיים

היי, אני בדילמה..

נתחיל עם קצת רקע.. סיימתי את הלימודים , וישר התחלתי עם השירות, במהלך השירות עבדתי בכל מיני עבודות מזדמנות (ביביסיטרים, ניקיון פה ושם וכדומה), לקראת סוף השירות עברתי לדירה ששם עבדתי (ואני עוד עובדת) 24\7 בתור אומנת (נני) , הבנתי שזה בלתי אפשרי לעבוד כל השבוע בלי אפשרות לצאת (אם כי נותנים לי לצאת לכמעט 24 שעות בשבוע שבהן אני מנקה את הבית, מבקרת את סבתא, עושה קניות ומכבסת לי את הבגדים לשבוע שיבוא.. בקיצור, כאב ראש אחד גדול.. והיציאות בילוי שלי מסתכמות בשעתיים לכל היותר ואחרי שעשיתי את כל הדברים שכבר כתבתי, אני מגיעה חצי ישנה.

הודעתי כבר לאמא (הבוסית שלי כרגע) שלא אוכל להמשיך ככה, והיא מצאה לי מחליפה, המחליפה תבוא ביום חמישי הזה (הראשון ל 12), חשוב לציין ששוק העבודה לא בפריחתו כרגע, ואני רוצה כסף לתואר הראשון.

חברה של האמא ארגנה לי ראיון עבודה במשכירות לחודשיים רצופים (ימי עבודה שלמים), אני לא סובלת עבודות כאלה.. השאלה היא אם ללכת על זה..

בנוסף, כל האמהות שעשיתי להן ביביסיטרים מחכות שאחזור - ואני לא הכי רוצה, עדיף לי כבר לעבוד במלצרות ולהרוויח כפליים רק על טיפים (ומדובר על אנשים שאני עובדת אצלם בין 2-4 שנים ..).

הבעיה שלי היא שאני צמאה לחופש.. לפרטיות, אי אפשר לעבוד כ-ל הזמן, אני חייבת תקופת בטלה כזאת, לא יודעת מה להגיד כבר לאמהות, ועוד יותר לא יודעת אם לבטל את הראיון עבודה הזה, אני חייבת חופש!! אומנם לא בטוח שאמצא עבודה אחרת כ"כ מהר כמו הרצף שהיה לי, מה לעשות?

תודה מראש, תמי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2005, 13:04
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כסף כסף - אין חיים"

דבר ראשון קחי חופש שבוע שבועיים. תנוחי ותבלי לך....
אל תחזרי לתינוקות אני במקומך הייתי הולך למלצרות, זה עבודה שאפשר להכניס בה סכום סביר(תלוי באולם)
וגם את בוחרת לך באיזה ימים לעבוד. בקצב שלך, בלי לחץ והתחייבות לעבודה על בסיס יומי.
אם את מתעקשת אז לכי ותעשי גם חאלטורות כבייביסיטר.
אולי אחרי חודש ככה תתחילי לחפש עבודה על בסיס יומי. אחרי שתרגיע קצת מכל הלחץ. חוץ מזה,
יש לך עכשיו ללמוד לפסיכומטרי ואת צריכה המון זמן פנוי.

אבל כשחושבים על זה... אולי כדאי לך ללכת לעבודה כמזכירה. תקרעי את עצמך חודשיים ותעשי כסף.
בסך הכל, זה לא כזה נורא 8 שעות ביום. עדיין ישאר לך זמן פנוי.

ישן 27-11-2005, 15:23
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
להשאר עם התינוקות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "זה תלוי מאוד כמה את מקבלת עם..."

אומר שאין חיים, לא מחפשים מישהי שתבוא לכמה שעות, אלא למישהי קבועה שתקדיש את חייה לגידולם.

ז"א- בלי להביא חברים, בלי יציאות, רק להאכיל, לרחוץ וכו .. זהו! זה הסדר יום, ולילה.. עינוי, אתה קם לבכי, ישן לבכי, אין מוזיקה, את הטלוויזיה רואים בלי קול..נשבר לי מהם! אני עובדת בתור ביביסיטרית כבר מגיל 13-14 בערך, אוהבת ילדים והכל.. אבל חלאס! אני לא מסוגלת יותר!! חייבת לצאת מכאן! נמאס להיות סגורה בבית, אני מתחרפנת, זה הרבה כסף- בסדר, אבל לא שווה את זה, אין אוויר ואין פרטיות, היום כולם היו בחדר שלי, איך שהתעוררתי, פועל , האמא , הסבתא והבת דודה.. לא יכולה כבר!! אני רוצה הביתה! חייבת חופש! ופרטיות!! כבר יותר משנה לא היה לי חופש!! אפילו של יומיים.. משהו!

מקווה שזה רמז למצב שבוא אני נמצאת.

ישן 28-11-2005, 13:09
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
לחסוך כסף לתואר שלם זו עבודה קשה.

את מתכננת לגור בזמן העבודה בבית או בדירה משלך?
ובזמן הלימודים?

אם את גרה בבית, קחי בחשבון כ-9000 ש"ח לשנת לימודים (לא כולל סימסטר קיץ, בהנחה ומדובר באוניברסיטה או מכללה מסובסדת. מכללה פרטית עולה הרבה יותר). אם את גרה מחוץ לבית, תוסיפי לזה שכ"ד ומחיה (אוכל, חשבונות וכו'). את צריכה כמו כלום לפחות 50,000 ש"ח בשביל זה.

אם את מתכוונת לגור אצל ההורים, הן במהלך העבודה והן במהלך הלימודים, החיים קלים יותר.

אפשרות נוספת היא לחסוך לשנה הראשונה, כאשר מהשנה השניה והלאה לנסות לעבוד במקביל. גם כאן נכנס השיקול של האם את גרה אצל ההורים או לא.

כמו כן, יש כל מני הלוואות לסטודנטים (הלוואה לתואר שצריך להתחיל לשלם אותה רק אחרי שסיימת את הלימודים), לא יודע עד כמה זה אטרקטיבי מבחינת ריביות וכו'.

מה עם עבודה בתחום שירות לקוחות? זה משמרות (שעות גמישות), תוכלי לבנתיים לפוצץ משמרות וכשתתחילי ללמוד (תלוי במדיניות המקום) תוכלי לרדת למספר מינימלי של משמרות בשבוע וכך ללמוד ולעבוד במקביל (ואם יש לך יכולת מכירה, ואין לך מצפון, את יכולה לנסות את מזלך בטלמרקטינג ).
תמיד יותר קל להמשיך בעבודה שיש לך ותק בה בזמן הלימודים מאשר למצוא עבודה חדשה אחרי שהתחלת ללמוד.

ולגבי חופש, קחי לך את הזמן.
את חייבת לנקות את הראש.
ישן 28-11-2005, 17:21
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אני מקווה שאני אוכל לעזור לך

מהידע המועט שיש לי בנושא...

קודם כל, לא לכל בר-מסעדה צריכים לעבור קורס ברמנים. למשל, בבתי קפה את תקבלי משכורת יפה מאוד כולל טיפים כברמנית.... ואם כבר מסעדות, למה לא מלצרית?
"זה המקצוע הנפוץ ביותר לבנות העשרים- סטודנטיות" (נראה לי שככה הוא אומר את זה )

אבל בתאלכס... הייתי ממליץ לך להיות ברמנית בבית קפה... כסף טוב וזה לא קריעת תחת... ויש זמן ליציאות, במיוחד כשעושים משמרות בוקר.

אני למשל עובד בבית קפה... לא כברמן כי אין לי 18 או צבא, אבל אני נותן לך דוגמאות מהאנשים שעובדים איתי.

אם לא בא לך בעסקי המזון... יש הרבה אנשים שמחפשים גננות... ועוד דברים שאני לא הכי מצליח לחשוב עליהם כרגע.

ישן 30-11-2005, 00:41
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
להולי שלנוו

קודם כל-אהבתי את הצלמית שלך-סטלנית כזאת יפה
שנית תירגעי קצת אני אישית הייתי ממליץ על האפשרות של לעשות כל סופשבוע או כל סופשבועיים חופש של "חמשוש" (מה שנקרא אצלנו בפנימיה) וקחי לך חמישי שישי שבת חופש תיצאי תוולי(אם את לא דתייה אז בככל יש לך את שבת זה פנטסטי) אל תעבדי בימים האלה כל השבוע תעבדי תיקרעי ת(_ _) תעשי כסף אני חושב על המזכירה שמעתי שאמרו אמא שלי הייתה מזיכרה והיא היתה חוזרת ב2-3 ככה לא יוד איך זה אצלך תבבררי נקווה לטוב ויהיה טוב!

בהצלחה בלמצוא עבודהה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר