לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2005, 14:16
  mati_k mati_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.05
אחי יש לי שאלה ממש חשובה אליך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קונדס שמתחילה ב "האם פרופיל 97 + סעיף אסטמה מונע חיר?"

איך השגת פרופיל כזה עם אסטמה??
היית לי אסטמה ממש קלה לפני 4 שנים ככה ומלפני שנתיים ככה אני אפילו לא משתמש במשאפים ולא קונה אותם!!
הרופא סימן לי שכיום אין לי אטסמה אבל הוא רשם שהיית לי..כמה יורידו לי על זה(יש לי צו עוד חודשיים).
ופרופיל 97+סעיף אסטמה לא פוסל לחיר ואני חושב שגם לא יום סיירות אבל תבדוק את זה,ובמקרים מסוימים גם לא טיס.(ככה רשום באתר של חיל האויר שבודקים לגבי מי שהיית לו אסטמה בעבר וכיום אין).
קיצור איך השגת פרופיל כזה?אמרו לי פה באתר שיורידו לי ל-72 ישר..האם הורידו לך והעלית??
תסביר איך כמה ולמה בבקשה
ועוד פעם לא פוסל חי"ר,אחרת לא היית מקבל פרופיל כזה..

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2005, 21:57
צלמית המשתמש של קונדס
  קונדס קונדס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
שלח הודעה דרך ICQ אל קונדס
אחי תקשיב לי ותעשה בדיוק מה שאני עשיתי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי mati_k שמתחילה ב "אחי יש לי שאלה ממש חשובה אליך.."

הלכתי לרופא של לישכת גיוס ואמרתי לו שאני רוצה לערער על פרופיל, הוא אמר לי להביא לו מבדקי ריאות במנוחה+מאמץ! הלכתי ועשיתי - הבדיקות הראו שהכל תקין. הלכתי הבוקר ללשכת גיוס וביקשתי לראות ועדה רפואית - בהתחלה לא נתנו לי להכנס - הלכתי למזכיר של המפקד לשכה ואמרתי לו שאני לא זז מפה בלי ועדה רפואית והוא אמר לי "טוב, תצטרך לישון פה" אמרתי לו שאין בעיה 15 דק' אחכ אמרו לי להכנס לועדה הרפואית. נכנסתי ודיברתי עם הרופא הוא אמר לי שהוא יכול להעלות לי למקס' 72 ואמרתי לו תשמע נלחמתי בכם כבר שנה ואני לא יכול יותר כל הרצון שלי להיות חייל חיר! אל תהרוס לי את זה עכשיו מה שאני מבקש ממך זה פרופיל 82 - אז הוא אמר לי תראה, באסטמה יש או 72 או 97 (וכמובן אי אפשר להפטר בחיים מהסעיף אסטמה!) אמרתי לו טוב אם זה ככה תעלה לי ל97 אז הוא אמר אני לא יכול ובלה בלה התחננתי עוד קצת ובסוף הוא אמר לי יש לך אחלה מוטיבציה אני מאמין שתסתדר יאללה עוף... וקיבלתי את הפרופיל המיוחל הזה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר