לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2005, 22:56
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "תחשבו מה שאתה רוצה...."

יש לו זכות מלאה להביע את דעתו על אומנות מסויימת תוך שימוש במילים מתאימות.
ואני לא רואה מילים כאלו בוטות.
חוץ מזה הוא גם שואל לדעתנו ולא מביע דעה נחרצת עליה.

אז איש. דבר ראשון שלום וברוך הבא
אביר לפי מגלה השיטה (בעיקרון הוא לא הממציא כי זה עובר מאב לבן), הינה שיטה בת 6000 שנים שהייתה בשימוש אצל השבטים הקדומים של אבותינו.
אני אישית מוצא את האומנות הזו כאומנות מאוד יפה ומיוחדת. והאמת נראה לי שזה לא בולשיט בכלל. למרות שאני נוטה להתווכח על המקורות שלה. אל תשכח בכל מקרה שלא משנה מה המקור שלה או מי ייסד אותה, אם יהושע סופר שהוא דאן גבוה בכמה שיטות מלמד אותה/הרכיב אותה לא נראה לי שהיא שטותית כי אז הוא שם לעג לעצמו.
חזרה לפורום
ישן 30-11-2005, 03:56
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אוקיי, הבה נעשה קצת סדר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idtav שמתחילה ב "אמנות הלחימה אביר..."

אני אמנם לא מבין גדול באמניות לחימה, אך הנה מה שידוע לי על אבי"ר. יש לזכור כי הכל מתוך מה שזכור לי מכתבה ב "7 ימים" שקראתי עליו
ראשית, אבי"ר הם ר"ת של אדוננו בוראנו יוצרנו רופאנו. כפי ששמתם לב הבחור די חרדי. הוא טוען כי הוא לא המציא את אמנות הלחימה הזו כי אם זו אמנות הלחימה היהודית שקיימת מאות (ואולי אף אלפי) שנים.
הבחור אולי נראה מטורף, אך למעשה יש לו חגורות שחורות במס' אמנויות לחימה (כשהבולטת בהם היא קוק סול וון - דאן 7 ובנוסף הוא הנציג הרשמי הבלעדי שלה בארץ ובאירופה) והוא אף דובר קוריאנית שוטפת. יליד ג'מאייקה, הוא גדל בארה"ב (שוב, למיטב זכרוני) והתחנך שם באומניות לחימה. אביו אף הוא גדול לא רק בתורה כי אם גם בלחימה והיה זה מעשה שקרה לאותו יהושוע סופר בילדותו כאשר ביקש עזרה מאביו במריבה שהייתה לו עם ילד אחר והאב אמר לו כי אין זה יאה שאדם מבוגר יכה ילד קטן רק משום שהוא מציק לבן שלו. אז הוא החליט ללמוד אומניות לחימה. למידע נוסף, ראו כאן, כאן ואף כאן (אשכול ישן של פרש). בנוסף נסיים במעט טריוויה: יהושוע סופר הוא האדמו"ר נייג'ל ששר "חומוס זה מטמטם" ועל שם אחת מהשורות בשיריו נקראת התכנית החלוצית בעניני מוזיקה שחורה "עסק שחור" (כל חמישי בחצות בגלגל"צ כבר יותר משבע שנים).

חזרה לפורום
ישן 30-11-2005, 14:56
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@

גם קאטה באומניות לחימה שונות נראות טיפשיות אם לא מבינים את הרעיון שמאחורי שזה...... עכשיו לנושא אם תקרא אז תראה שהשם של הקטע שהוא מבצע זה ":ריקוד עם חרב רחב" (זה באתר בעיברית) כך שאתה יכול להבין שיש בזה ריקוד.... בעצם באביר יש הרבה ריקודי קרב מסורתיים....
אל תזלזל באבא שלו (בלי קשר לזה שהוא אדם מבוגר) אבא שלו הוא בן 90 אם אני לא טועה (אני חושב יותר) והוא עיוור ולא רואה בשתיי עיניו אז אל תזלזל בו.... אני הייתי בשיעור ניסיון של אביר ושתדע זאת אומנות לחימה נורא קטלנית ובטח שאל תזלזל ביהושוע סופר שהוא לוחם גדול מאוד אני דיברתי איתו הסביר לי הרבה על השיטה ובקיצור רובנו יכולים רק לחלום שיהיה לנו ידע כמו שלו.... אני לא המשכתי באביר בגלל שלא התחברתי לתנועות המעגליות בכל זאת קשה לי לוותר על התנועות הקוויות ובעיקר על הבעיטות שלמדתי עד עכשיו..... בקיצור אל תזלזל באומנות לחימה הזאת ראיתי שם את מי שמתאמן והם לוחמים נורא טובים ואני לא אומר את זה סתם......

חזרה לפורום
ישן 30-11-2005, 18:45
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
דעתי...

א. לא לזלזל בשום דבר,זה אכן נראה מוזר אבל גם קאטה יכולה להראות מוזר אז נא לא לזלזל.

ב. אני לא יודע אם אביר קיימת 6000 שנה או לא ואני גם לא יודע אם מה שגראנג מאסטר סופר אומר לגביה זה אמת או לא,מה שאני יודע זה שמאסטר סופר הוא אחד מאנשי הלחימה הכי גדולים בעולם בעל דאן 7 בקוק סול וון, דאן 6 הפקידו, יש לו גם דאן משו בטאיקוונדו נדמה לי,ועוד המון המון אמנויות לחימה,לפי הספיור שלו הוא התחיל להתאמן בגיל 3,נכון או לא אני לא יודע,מה שבטוח שאי אפשר להתווכח עם היכולות שלו.

ג. מצחיק שבדיוק היום הייתי קרוב לדוג'ו שלו והלכתי לראות כי ממילא הייתי תקוע שם עד שיגיע אוטובוס אבל לא מצאתי את זה אז התייאשתי,אני יילך לשם לראות בהזדמנות.

חזרה לפורום
ישן 30-11-2005, 21:58
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
הבן אדם פאקן פסיכופט חחחחח אני נקרע

מה הוא עשה שם אם הידיים שלו
לדעתי לא משהו האומנות הזאת זה ניראה כאילו
הוא מחרטט הכול שם לא ניראה לי שהוא לא מבין מה הוא עושה
אם כול הכבוד למורה רואים שהוא בן אדם טוב
אבל הוא מחרטט שם דברים שבחיים שלי לא ראיתי
גם אני יכול לפתוח מכון ולהמציא איזה אומנות לחימה אם
כמה נושאים: הנה עכשיו המצאתי קאטה "הפלוץ גדול" קטאה קטלנית ביותר
נווד אחד שלי ואני מעיף אחורה 20 אנשים
באמת זה שטיות על תאמינו לכול בן אדם שבא מחוץ לארץ ומביא לכאן דברים מטורפים
שיראה בכלל על מה הוא מבסס את אומנות הלחימה שלו שיראה שבאמת השתמשו
באומנות הזאת בעבר טוב .
אני לא אומר שהבן אדם הזה לא חזק אני נותן לו כבוד כי אם כול הכבוד
יש לו בטח שנים של אימונים באומנות לחימה הזאת ועל זה לפי דעתי מגיע לו קרדיט
חזרה לפורום
ישן 12-12-2005, 08:47
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
תחילה, לזלזל זה תמיד רע (במיוחד ללא בדיקה מעמיקה)

אכן יהושוע סופר הנו אמן לחימה משכמו ומעלה (וזהו כבר האשכול השני בתחום זה - בשביל החדשים כנראה נאלץ לדון בזה שוב).

אבל למרות הכל - הסיפור שהוא בנה סביב עצמו ושיטתו הוא מוזר ולעיתים לא כלכך אמין (לא שיטת הקוק סול וון שבה הוא הגיע לדרגתו הגבוהה, אלא שיטת האביר).

כפי שאמרתי בעבר, כל ההתייחסויות בתנ"ך אינן מזכירות ולו במעט את שיטת אביר (יש איזכורים כאלו ואחרים למלחמות ואולי פה ושם שימוש בתקיפה על ידי הגוף) אבל אף אחד לא מזכיר את האומנות הספציפית וגם לא בשם אחר.

מעבר לכך אין אף הוכחה מוצקה לאילן היוחסין שמר סופר מעמיד ולכך שמשפחתו היא היורשת של השיטת המקראית.

חיפשתי אחר הוכחות במקורות שסופר מעלה באתרו וכמעט את כולם (כל אלו שבדקתי) ניתן לסתור או להפריך (את הפירוש שלו והקשר איליו).

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר