לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2005, 23:07
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
עזרה עזרה.............

בזמן האחרון אני דורך במקום בכל מה שנוגע לטכניקה, כוח, רוח לחימה (ועוד הרבה דברים אחרים שאני לא הולך לכתוב אותם), ואני לא יודע מה כדאי לי לעשות . חשבתי על הפסקה אבל עוד מעט יש תחרות, דברתי עם מישהו קרוב והוא אמר לי תעשה הפסקה זה יעזור לך דברתי עם עוד מתאמנת מנוסה והיא אמרה אתה חייב לעשות הפסקה. אבל מצד שני המאמן אומר לי, שאני בדיוק לפני תחרות (לפני תחרות מדובר בחודשיים...), ולא כדאי לי להרוס את כל מה שהשקעתי כל השנה. אתה הקטע של "לא כדאי להפסיק" הוא אמר לי גם לפני התחרות הקודמת שהתבטלה... אמרתי לו אני חייב מנוחה כדי לטפל בעצמי לשבת ולסדר ת'עניינים, ואז לחזור ולהתאמן עם כוחות מחודשים. הוא אמר לי תעשה מה שאתה רוצה אבל בקטע של אני לא רוצה שתפסיק, כאילו הוא לא בדיוק היה אביקטיבי. גם דברתי עם המאמן הראשי והוא אמר לי שאני מדבר שטויות (בקטע של דריכה במקום), ושאני צריך להמשיך ולהתאמן.
היום לא הלכתי לאימון בתואנה שאני לא מרגיש טוב, אני לא יודע מה הלאה כל מה שאני רוצה זה שבועיים מנוחה ואני לא יודע מה כדאי לי לעשות למרות שאני נוטה יותר לקטע של לנוח משהו אומר לי תמשיך זה יעבור אבל זה לא עובר לי כבר חודשיים.
אם יש לכם עצה טובה אתם מוזמנים...... (תודה מראש).

חזרה לפורום
ישן 02-12-2005, 13:30
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
שני המאמנים לא ראו אותי מתאמן כבר הרבה זמן.....
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "המאמנים שלך..."

שכחתי להסביר את זה.... המאמן שלי בגלל שהוא עבר דירה מחוץ לעיר מאמן רק בימי שלישי ושני מאמנים אחרים מאמנים בשאר השבוע (הם נמצאים איתו בקשר...) אבל זה לא אותו דבר, כשהמאמן רואה הוא מבין יותר ממה שהוא יכול להבין כשהוא שומע את המידע ממישהו אחר.
והמאמן השני, מאמן אותי טכני הוא לא רואה הרבה מהאימונים שאני עושה בנבחרת הקרבות....
שני האנשים שאמרתי להם שאני צריך לעשות הפסקה הם חגורות שחורות דאן 1 ו-2 והם אמרו לי שההפסקה תעזור לי לעקל את מה שלמדתי בזמן כל כך קצר.... (גם בחופש התאמנתי בלי הפסקה חוץ משבוע אחד).
הפסקה של שבוע לא תתן כלום..... צריך לפחות שבועיים עד שכל הפציעות ירפאו, ויהיה לי שוב חשק להתאמן.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר