לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2005, 21:22
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LiNoR שמתחילה ב "מה דעתכם על מפגש פורום צילום בצפון?!"

אני בפנים.
בדומה לארנון, יש מצב טוב שאוכל לארגן רכב של חברה כך שהנסיעה תהיה בחינם (עבורנו בכל מקרה).
יוסי, מספיק לקטר, תוכל לבוא איתי, ואפילו לחסוך את ה 50 שקלים שלך.
אני פנוי רק סופ"שים בגלל הביצפר, ובחנוכה יש לי סשן צילומי איפור / ביוטי מתישהו, אז בבקשה לקבוע כמה שיותר מוקדם לו"ז כדי שאוכל לתכנן את עצמי ולא לפספס את המפגש בצפון.
אגב - בחנוכה אני לא עובד (אני יוצא לחופש יחד עם התלמידים) ולכן כל יום טוב לי, רק מה, אני לא יכול להביא את הרכב של החברה בשעות היום, ולכן עדיף שישי - מתי שהמפעל לא עובד (מצטער אם זה מתנגש עם שבת וכאלה - לדתיים שבינינו...)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2005, 22:11
  alon737 alon737 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LiNoR שמתחילה ב "מה דעתכם על מפגש פורום צילום בצפון?!"

גם אני בפנים

בכרמיאל ממש אין מה לחפש, אבל אני חושב שמפגש בעכו זה רעיון טוב, למרות שזה דומה מאוד ליפו... אם רק היה אפשר לממש את הרעיון שעלה לפני הרבה זמן של מפגש של יומיים-שלושה שבהם נטייל זה היה מעולה אבל אין סיכוי שזה יקרה לפי ההיענות באשכול הקודם וזה יותר מדי ארגון.

חיפה (העיר התחתית כמובן) גם כן יכול להיות מקום טוב אבל אני לא בטוח ששווה לגרור אותכם עד לפה בשביל זה כי אין פה דברים שאי אפשר לראות במרכז. מה אתם אומרים על אזור עמק יזרעל? ניפגש בסביבות 9-10 (גג) ונטייל עד לפנות ערב עם מסלול שנכין מראש או איך שיתחשק.. בתקופה הזאת יש ירוק מכל הכיוונים, בעלי חיים, נוף מדהים, חרקים פרחים ועוד המון נושאים מעולים לצילום.

בקיצור על איזה כיוון הולכים, משהו בטבע, (שזה דבר שכמעט ואין במרכז..) או מפגש עירוני נוסף? אני בעד האופציה הראשונה....

נערך לאחרונה ע"י alon737 בתאריך 01-12-2005 בשעה 22:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר