לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2005, 19:00
צלמית המשתמש של Alpha Leader
  Alpha Leader Alpha Leader אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Alpha Leader
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי newyork33 שמתחילה ב "אז לקחת את הכבל מסלקום ?הוא יתאים למכשיר שלי?"

אני לקחתי את הכבל של E398 מסלקום, אני לא הצלחתי להפעיל אותו, אבל זה בטח בגלל משהו במחשב שלי כי אנשים אחרים עובדים איתו בלי בעיה.
כן אתה חייב לקחת UMTS, הם לא יתנו לך להכניס סים רגיל במכשיר דור שלישי, למרות שהדבר אפשרי.
אני לא יודע אם אורנג' בגלל מוכרים כרטיסים יותר גדולים, תשאל, למרות שאני בספק שגם אם הם כן מוכרים הם יזכו אותך תמורת הכרטיס של ה 64.

לא יודע איך זה ב imode, אבל גם ב E1000 ובכלל במכשירים החדשים יותר, אפשר לראות את האתרים כמו באינטרנט הרגיל, אבל זה עולה פול כסף ולא נכלל בחבילת הדור השלישי(למיטב ידיעתי)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2005, 22:29

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי newyork33 שמתחילה ב "תודה עוד מספר שאלות ;"

1-אורנג' מחייבים את לקוחות הדור השלישי שלהם לקחת את חבילת הדור שלישי, כל עוד אתה לקוח דור שלישי, תשלם על החבילה, אבל מי יודע אולי הם ישנו את זה בעתיד.
*וזה לא שאתה מתחייב על החבילה, אם אתה רוצה אתה יכול לבטל את הקו ולעבור לחברה אחרת למשל בלי בעיה, בכל זמן.

2- אתה יכול להעביר מה שרק אפשר דרך הכבל מהמחשב לסלולרי, ומהסלולרי למחשב

3- אני לא בטוח מה נתוני הקרינה של המכשיר אבל אפשר למצוא את זה די בקלות. בכל מקרה ה"קרינה" מסלולרי מסוכנת רק לטווח של כמה סנטימטרים, בגלל שאתה לא מצמיד את הסלולרי לראש בזמן הגלישה הסיכון נמוך. (אותו דבר גם לשיחות וידאו)

4- אממ... אני מניח שזה אומר שהפלאפון משמש כמודם למחשב... בכל מקרה זה בטח עולה פול כסף אז עזוב...

נערך לאחרונה ע"י Alpha Leader בתאריך 30-11-2005 בשעה 22:31.
ישן 01-12-2005, 16:04

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי newyork33 שמתחילה ב "אוקיי תודה"

קודם כל נגיד ש UMTS זה הרשת של הדור השלישי של אונרג'. אתה לא "מחוייב" על זה ישירות, אלא אתה מחוייב על התוכנית דור שלישי של אורנג' שהם מחייבים אותך לקחת.

ברור שבגלל שזאת תוכנית חודשית ולא חיוב על מוצר מסויים תצטרך לשלם עליה כל עוד אתה לקוח.(כמו שאתה משלם על האינטרנט הרגיל כל חודש לתמיד ולא ל 36 חודשים או משהו כזה).

אם תקנה את המכשיר מחנות פרטית ותכניס לתוכו את הסים הרגיל שלך, המכשיר עצמו יעבוד, לא תהיה לקוח דור שלישי ולא תצטך לשלם את ה 20 שקל האלה, כמובן שלא תוכל להשתמש בשירותי הדור השלישי כמו שיחות ווידיאו וכו'

אם אתה מחליט שאתה לא רוצה את התוכנית דור שלישי ולא תשתמש בה לחלוטין, אולי כדאי שתקנה מכשיר לא דור שלישי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר