לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2005, 19:34
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
שקטה, מופנמת וביישנית. מה לעשות?

מה קורה כולם?... אז ככה... יש לי איזה מקרה ואני רוצה שתקראו ותייעצו לי אם תוכלו ויבוא לכם.

אז הכל מתחיל באיזה ילדה מאוד חמודה שנמצאת בכיתה שלי. אני חדש בביצפר, אבל שראיתי אותה היא די משכה אותי וחשבתי שלא יזיק לנסות להתחיל איתה ולראות מה יתפתח.
חודשיים מאז תחילת הלימודים לא דיברנו ולא כלום כי לא יצא לי לגשת אליה..... אבל מה שכן.... הבנתי שהיא שקטה ומופנמת כזאת (ואני בד"כ לא יוצא עם שקטות, אני אוהב בנות "משוגעות" כאלה)
אבל אז -לאחר חודשיים שלא קרה כלום- לקחתי את העניינים לידיים, ניגשתי אליה והתחלתי לדבר איתה. מה שמגניב היה שלמחרת המורה העבירה אותה מקום לידי. די התיידדנו במהלך החודש שהיא יושבת לידי, וכבר אנחנו קצת יותר מידידים אפשר להגיד.... לא יודע איך להסביר את זה כל כך.
אז בקיצר... אתמול היינו כזה לבד, אז אמרתי לעצמי שכבר הגיע הזמן לבצע קצת מהלכים. התחלתי כזה קצת לרמוז על נשיקה ולהתקרב אליה קצת, אבל היא דחתה!
לא כל כך פגע בי האמת כי זו הייתה רק נשיקה צרפתית- לא משהו כזה רציני בעיקרון.
לאחר מכן היא באה אליי ושואלת אותי אם אני כועס... אז אני עושה לה כזה לא כי זה החלטה שלה והיא לא חייבת לעשות משהו שהיא לא רוצה.
ואז היא אומרת לי שזה לא שהיא לא רוצה- היא פשוט פחדה שני אצחק אליה כי היא לא יודעת איך להתנשק (מה שנכון כי חברה שלה שבמקרה גם ידידה שלי סיפרה לי ואמרה לי שבאמת היא פחדה שאני יצחק אליה).
עכשיו.... אני לא יודע מה לעשות. לנסות להתקרב אליה למרות הדחייה והעובדה שאני יותרנמשך לבנות "משוגעות" או לחפש לי איזה "משוגעת", ובביצפר שלי לא חסרות "משוגעות"שנראות פצצה.
מה אתם אומרים?!?!?!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2005, 08:52
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה גוד מורנינג
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "שקטה, מופנמת וביישנית. מה לעשות?"

זה מאוד פשוט, בראש ובראשונה (ולפני כל צעד שאתה נוקט לעברה), תחליט אם אתה באמת רוצה אותה בתור מעבר לידידה ומוכן להשקיע בקשר שלכם; או שאתה מחפש לך 'משוגעות' ולא מסתפק באחת .

באם החלטת שאתה רוצה אותה ולקשר רציני, תתחיל לנקוט בצעדים רציניים; ז"א - אל תתקרב אליה בהפסקה ותצפה שהיא תענה לנשיקתך . נשיקה ראשונה לבחורה צריכה להיות מיוחדת ובמקום מתאים, לא בבית הספר...
תיזמו איזו פגישה, תדברו, תצחקו, תחמיא לך ותגרום לה להרגיש טוב עם עצמה, כך באופן טבעי היא תרגיש בטוחה שלא תצחק עליה (שזה אגב הדבר הכי מטומטם שבחור יכול לעשות), ואז היא תרצה להתנשק אתך ותרגיש נינוחה .
תזכור - גם אם היא לא יודעת להתנשק, זה בהחלט משהו שניתן לשינוי עם הזמן והניסיון .

ואני שוב חוזרת למה שכתבתי בהתחלה - אל תתן לה אשלייה שאתה רוצה אותה, תגרום לה להתנשק אתך ואז תפגע בה; תחליט מלכתחילה לאיזה כיוון אתה רוצה שהקשר ביניכם ילך ורק אז תנקוט בצעדים .

בהצלחה
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-12-2005, 20:02
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
..
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "גוד מורנינג"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
זה מאוד פשוט, בראש ובראשונה (ולפני כל צעד שאתה נוקט לעברה), תחליט אם אתה באמת רוצה אותה בתור מעבר לידידה ומוכן להשקיע בקשר שלכם; או שאתה מחפש לך 'משוגעות' ולא מסתפק באחת .

באם החלטת שאתה רוצה אותה ולקשר רציני, תתחיל לנקוט בצעדים רציניים; ז"א - אל תתקרב אליה בהפסקה ותצפה שהיא תענה לנשיקתך . נשיקה ראשונה לבחורה צריכה להיות מיוחדת ובמקום מתאים, לא בבית הספר...
תיזמו איזו פגישה, תדברו, תצחקו, תחמיא לך ותגרום לה להרגיש טוב עם עצמה, כך באופן טבעי היא תרגיש בטוחה שלא תצחק עליה (שזה אגב הדבר הכי מטומטם שבחור יכול לעשות), ואז היא תרצה להתנשק אתך ותרגיש נינוחה .
תזכור - גם אם היא לא יודעת להתנשק, זה בהחלט משהו שניתן לשינוי עם הזמן והניסיון .

ואני שוב חוזרת למה שכתבתי בהתחלה - אל תתן לה אשלייה שאתה רוצה אותה, תגרום לה להתנשק אתך ואז תפגע בה; תחליט מלכתחילה לאיזה כיוון אתה רוצה שהקשר ביניכם ילך ורק אז תנקוט בצעדים .

בהצלחה
רחלי .

רחלי,

לאיפה אבל אפשר לקחת בחורה בערבים שקריר?
לחוף הים קצת בעיתי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר