לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2005, 11:48
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
הבעת תודה ועוד משהו קטן

לפני חודש שרק הצתרפתי לפורום שיתפתי אותכם בבעיות שלי מאז שהגעתי לתיכון ועזרתם לי להבין כמה דברים על המציאות ועל החיים בכלל, אז על זה אני רוצה להודות לכם, אני בתהליך השתנות וזה עושה לי רק טוב, התחלתי לעמוד על הרגליים בקשיים, לבצע את המטרות שלי ולהשתפר באדם.

מה שלא הצלחתי לשנות בי זה בעניין הזוגיות.
עדין קשה לי למצוא את הבחורה שאני רוצה וזה בגלל שיש לי עדין רגשות לידידה שלי מהחטיבה. רק כדי להבהיר אני בכיתת בנים בבית ספר טכנולוגי בלי הרבה קשרים עם בנות, רק פה ושם אני מדבר עם כמה נחמדות.
בקשר לבחורה מכיתה ט' קשה לי להגיד שאני בכלל מכיר אותה עדין. היא היתה ידידה טובה מאוד שלי ודווקא בסוף כיתה ט' קצת התרחקנו די הרבה באשמתי כי עשיתי דברים מטומטמים מאהבה וזה הרס הכל והדבר הכי גרוע זה שלא אמרתי לה איך אני מרגיש לפני שסיימנו את החטיבה. השתפנתי לומר לה זה היה מאוד מסובך היו בנים אחרים שרצו אותה והיא היתה בתקופה קשה אחרי פרידה ממישהו שהיא לא היתה ממש בקשר איתו אבל מבחינתו זה היה קשר...
היום אני עדין ביישן ולא יכול לחדש את הקשר איתה אני לא יודע איך להתחיל אפיו באיי סי קיו לא יודע מה לומר לה, אני אפילו לא יודע אם יש לה חבר בקיצור פישלתי ופספסתי הכל.

יש איזה משהו שאתם יכולים להציע לי באיזה כיוון ללכת? לשכוח ממנה או לנסות לבנות את הקשר שוב?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2005, 12:12
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "הבעת תודה ועוד משהו קטן"

השאלה העיקרית היא מה אתה רוצה, האם אתה מעוניין בה? האם אתה מעדיף לנסות עם בנות אחרות ולשכוח אותה כמה שיותר מהר?

כדי לחדש איתה את הקשר בייחוד אם יש לך ICQ אתה תמיד מוזמן לפנות אליה בהיי מה נשמע פשוט ולראות איך העניינים מתפתחים מפה (יש תשובה ממנה אין תשובה או האם היא עונה באדישות או שמחה לשמוע ממך וכו) גם חשוב לדעת איך נפרדתם האם התרחקתם בכעס או שפשוט התרחקתם והזמן עשה את שלו ואתם לא סיימתם בכאסח
אם תתן יותר מידע נוכל לייעץ לך יותר טוב

בקשר להכיר בנות בכלל אז למרות שאתה לומד בכיתת בנים שאני מבין שבנות יש בבית ספר שלך אבל לא בכיתה שלך (או שאני טועה ואין בכלל בנות בבית ספר שלך). לא מונע ממך מלהכיר היום יש רק יותר אפשרויות ממה שהיה בעבר, אם אתה ביישן אבל בכתיבה אתה יותר חזק כלומר פחות ביישן אז תנסה אולי להכיר בנות דרך צאטים ומסנגרים למיניהם (MSN,ICQ וכו), אופציה נוספת היא לצאת עם חברים שאני מניח שגם הם פנויים ולנסות להכיר בנות אומנם זה דורש יותר אומץ אבל אתה צריך לעשות סוויץ בראש ובמקום לפחד מה יקרה אם תיגש וזה לא ילך תשנה את זה למקסימום לא ילך ואם זאת בחורה בדיסקוטק או פאב או משהו דומה סיכוי טוב שלא תראה אותה בהמשך אז למי איכפת שהיא אמרה לך לא, יותר גרוע זה לדעת שיכולת לנסות ולא עשית מה שעשית ולא הצלחת

אני מזמין אותך לעשות גם חיפוש פה בפורום כי השאלה שלך נשאלה לא מעט ובטח תוכל להזדהות עם חלק מהשאלות ולהחכים מהתשובות
שמחים לדעת שעזרנו לך בהשתלבות בבית ספר ובחיים בכלל, לשם כך הפורום הוקם ובשביל זה אנחנו פה ותמיד טוב לשמוע וקבל לקבל תודות מאנשים שעזרנו להם
בהצלחה ותעדכן
סוף שבוע מקסים
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 01-12-2005, 20:37
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "הבעת תודה ועוד משהו קטן"

לא היה כסאח בסוף ההתרחקות, כמו שאמרת הזמן עשה את שלו. זה התחיל במריבה שעכשיו שאני חושב עליה היתה ממש חסרת טעם ומיותרת משם זה המשיך בחוסר תקשורת ואחרי שלא ראינו אחד את השני יום יום זה נגמר. אני בטוח שאני מעוניין בה ואני רוצה לקבל הזדמנות שנייה ובכל זת אני עדין לא רואה את עצמי מדבר איתה שוב. לא יודע זה נראה קשה לחדש קשר כאילו נפלתי מהשמים ואם אני אספר לה מה אני מרגיש ישר על השיחה הראשונה זה בכלל יכול לצאת לא נעים.

בקשר לבנות אחרות יש בבית ספר שלי בנות ואמרתי אני מדבר איתם לפעמים. בקשר ליציאות אז בזמן האחרון התחלתי יותר לצאת עם חברים הכרתי בנות פה ושם ולא יוצא מזה הרבה גם בגלל שהם לא מעוניינות וגם בגלל שאני לא אם אני מבלה עם איזה בחורה יפה אז זה נחמד אבל זה לא זה. רוב הבחורות האלה שנמצאות בפאבים לא ממש מושכות אותי ובלי להכליל זה פשוט מנקודת מבט שלי אני אוהב בחורות בסגנון הילדה הזאת, כאלה יותר עדינות וסגורות.

אני צריך לחשוב על זה יותר לעומק, אני בעסק די רציני פה וכנראה שאני אלך על לנסות לחדש קשר, מקסימום אני אצא עם הפאדיחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר