לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2005, 03:48
  omegaMIX omegaMIX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
צריך לדבר..

"אני כל כך הולך להפגע מהקשר הזה.." - זה מה שאני מרגיש ואפילו בטוח שהולך לקרות.
אני רועד עוד מהפגישה שהייתה לי עכשיו עם חברה שלי..

בקצרה על העבר:
הכרנו דרך ידידה טובה שלי .. היא רצתה. לי, הייתה חברה אחרת בשלבי סיום. אני רציתי ..
כעבור שבוע+ נהיינו חברים.!

הלילה:
00:30 בלילה.. סוף סוף אחרי שבועיים שאני בצבא נפגשנו לחמשו"ש ראשון בטור חברים..
הבחורה מטריפה אותי.. אני מפחד ממנה! אני מפחד להפגע.. מנסה שלא להראות אבל אי אפשר, זה פשוט יוצא החוצה.

אז מה היה?
נשיקות - כרגיל, חיבוקים - כרגיל, ליטופים - כרגיל, חולצה פחות, ו... דיבורים על העבר שלה.. למרות שרציתי להמנע מזה, כמובן שלבסוף זה נפלט לה. ולה.. יש הרבהה מה לספר!
הבחורה מנוסה מידי.. (לאן נכנסתי??) ואני יתחיל בחלק הפשוט - המיני..
אז אחרי ששמעתי את ההסטוריה שנפלטה מפיה. ניסיתי גם אני את "מזלי" קצת מתחת לחגורה ושאני כבר נותן את מה שאני יודע (לא לשכב איתה - עבודת כפיים) היא עוצרת אותי באיזה שלב..
וקיבלתי את זה: "..יש לך הרבה עוד מה ללמוד." !@#!@#!@#
ההרגשה? על הפנים!! איך יכול להיות הרי סיפקתי את חברתי הישנה מעל ומעבר.. מה קורה איתי?
אז בטור בנאדם שאלתי האם הכאבתי?.. "לא".. אז מה לא עשיתי טוב?

הרגשתי חרא .. מהסיבה שאפילו לא תפסתי אותה מספיק ריגשית אליי..ויש לה קמפריזות עד כדי כך
שיום אחד היא פשוט לא התקשרה אלי!. "מה קרה?" , "זה לא שלא חשבתי עליך .. פשוט לא יצא לנו לדבר היום ולא היה לי מצב רוח לאף אחד" .. קורה? קורה! אז הבנתי.. למרות שהיה לי מאווד קשה
כי החברה הקודמת הרגילה אותי לדיווחים שותפים במהלך היום יום.

מפה והלאה, הרגשתי יותר פסיכולוג .. מאשר חבר.. למרות שניסיתי להיות דווקא החבר המקשיב.
שזה די אופייני לי...!!! אבל בכל מקרה הוצאתי תגובה.. לפעמים..
אז עכשיו נכון לסיפורים יש לי לגבור על 2 גברים .. והשלישי לא נחשב!
שכל מי שהיה איתה חוץ מהם .. לא עשה לה כלום. אני עוד אחד מהם שלא עשו לה כלום???????.
כל כך הרבה עובר לי בראש עכשיו . היא הלכה הביתה.. מה עושים??
להמשיך את הקשר ולנסות ללמוד?
אולי אני יצליח מתי שהוא לתפוס אותה ריגשתי או בכלל להבין מה עובר לה בראש?
איך מתגברים על הפחד הזה..? בעיקר על הפחד להזרק? או על הפחד שאני לא טוב בשבילה? (נשמע מלא אגו אבל זה משהו אחר - זה ממש לדרוך)
אני לא יודע מה לעשות אני אבוד.. לישון הלילה זה רק מעייפות כבדה.. הראש שלי לא מפסיק לחשוב . אפילו כרגע אני לא יכולל להיות מרוכז..
הייתי צריך להוציא את זה . איפה שהוא.

חזרה קצת לפני:
היא לא יודעת מה היא רוצה! .. אני לא מבין אותה כל כך.. היא לא בנאדם קל.. אבל אפשר לאהוב אותו..
סיגריות - שזו בכלל בעיה בשבילי. ואני מוותר.. אבל פתאום איומים על איך שאחד החברים (דווקא אחד מה - 2 ) עזר לה להפטר מזה.. היה קצת קשוח.. זה לא אני.. והיא הגישה את זה בצורה שלילית.. אבל בכל זאת היא בכתה עליו@!?
אני כל כךךך מבולבל.. ומרגיש כמו ילד מבוהל ומפוחד.. הבטן שלי הרגה אותי היום וזה לא בגלל שאכלתי משהו מקולקל, תיהיו בטוחים..

הצילו!! מישהו שומע אותי???

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2005, 15:30

תודה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omegaMIX שמתחילה ב "צריך לדבר.."

חלק התגובות די מעודדות...
גם היום קצת הלכתי לחברים בשביל לנסות להבין את הבילבול הנוראי שנוצר לי..
וכמעט כל החצים מצבעים על כך שאני צריך להיות די "חזק" איתה .. כלומר כוח זה המשחק שלה.
ורק ככה אני אוכל לשרוד במשחק!..
אבל אמרתי כמעט.. כי מצד אחר אני לא כזה! והיא נראה לי די ידעה את זה לפני שהחלטנו להיות חברים.. ועוד המצבים שלה לפעמים רוצים כאילו אותי כמי שאני ולא כוחני!

לבנתיים אני מנסה לשחק.. תחלס אני רוצה ללמוד.. אני רוצה לראות מה בעצם אני מסוגל גם לעשות ..

ישן 04-12-2005, 21:55

פיצוץ
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Spring_K שמתחילה ב "תהיה אדיש!!!"

לא הצלחתי יותר מידי לשמור בבטן יום אחרי שרשמתי את ההודעה למעלה התפוצצתי..
ואמרתי לה את כל מה שהיה לי לומר. כל מה שהרגשתי . כל מיני דברים שהתבלבלתי ולא הבנתי..

כנראה שאני לא חזק בלשמור בבטן..
אבל עכשיו המצב נראה הרבההה יותר טובבב..
אני כבר יודע מה היא רוצה ואני יודע מה אני .. וזה אחד את השני.
יכול להיות שישנו איזה משחק ואנחנו עוד צריכים לעבוד על דברים ביחד. אבל הזמן יעשה את שלו

אדישות קשה לי להפגין ביחסים איתה אבל לפעמים אני מצליח וכן מסתבר שבנות חייבות את המשחק הזה
למשוך ולהמשך.. וזה דווקא בסופו של דבר מסתכם כמשהו טוב אולי אבל לפחות יכול להיות כיף תלוי איך מסתכלים עליו.
עוברים עלי דברים חדשים תחושות מדהימות שלא חוויתי אף פעם.
אני מרגיש אפילו בועות כאלה שנמצאות לי בחזה וכל פעם שהם מתפוצצות אז בא לי גל של התרגשות.
ממש כיף ואני לא יכול להסביר את זה יותר טוב מזה

ולגבי השאלה שלך . אני בן 20 וב 6.2.06 אני יהיה כבר בן 21. והיא 19 ..

תודה רבה. שיש שעוד מגיבים.. יאללה מחר חזרה לבסיס
לילה טוב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר