לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2004, 11:44
  Axcelius Axcelius אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.04
חזרתי משבוע בחיל שריון (בשביל מתגייסי מרץ)

היה לי שבוע עמוס וקשה. בערב, בבקו"ם, בחרתי את החטיבות של שריון בדרך הבאה:
1) 401 (מרכבה 4)
2) 188 (מרכבה 3 ב"ז)
3) 7 (מרכבה 2ב').

הגענו לביסל"ש יום למחרת אחרי ביקור בלטרון. ביסל"ש הוא מקום רחוק וקפוא רצח. חבל על הזמן.
בערב, כל המתגייסים ישבו ברחבה המרכזית להקראת המיונים לחטיבות.
ישבתי בעצבים וקיוויתי לחטיבה 401. רק בסוף הקריאו את השם שלי והייתי ממש מאושר שאני הולך ל-401.
התמיינתי לפלוגה ו' שמכונה: "וייפר". בסופו של דבר אני אלך לגדוד 46 (גדוד שלח) לפעילות מבצעית בעזה.

המשמעת בשריון היא נורא נורא נורא קשה. משמעת רצח. אתה לא זז מטר בלי שמישהו אומר לך איך לזוז. חבל על הזמן.
האנשים בחטיבה שלי, ובמיוחד בפלוגה ובמחלקה שלי, הם אנשים איכותיים אחד אחד. אנשים מדהימים שרואים עליהם שיום אחד יהיו לוחמים חבל על הזמן.
השביזות והשוק בא בגלים כאלה. פעם אתה שמח, פעם אתה שבוז.
ביום חמישי הייתה לנו שיחה עם הסמ"ח (סגן מפקד מחלקה). התפקיד של הבן אדם הזה הוא פשוט לצרוח ולצרוח. הוא אמנם נראה חננה אבל הוא צורח חזק והוא מפחיד לאללה. לא יכולנו לזוז מרוב פחד (וגם בגלל שהוא אסר עלינו לזוז).
אחרי השיחה, יצאתי החוצה להתפרק וקצת לבכות. מה לעשות, אני רגיש לצעקות ונורא פחדתי.

המשמעת מעכשיו תהיה עוד יותר הדוקה וקשוחה. ואני מפחד לאללה. אבל אני מתנחם בעובדה שזה הכל הצגה, זה רק ארבעה חודשים (למעשה, השנים הראשונים מאוד קשים) ובעובדה שאני הולך להיות בטנק הכי טוב בעולם! מרכבה 4!

לסיום, למתגייסי שריון העכשיווים בהצלחה ולמתגייסים בעתיד: למרות המשמעת, למרות הקושי, תתגייסו לשריון. אתם לא תתחרטו על זה ואני בטוח שבסופו של דבר גם לא אני.

חטיבה 401 כבוד!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2004, 13:48
  mabkasmo mabkasmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.04
גם אני חזרתי משבוע בביסל"ש. אלא שאצלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Axcelius שמתחילה ב "חזרתי משבוע בחיל שריון (בשביל מתגייסי מרץ)"

המסלול היה קצת שונה.
לא עצרנו בלטרון כי כל האוטובוס שלנו (כולל) אותי היינו כאלה שהולכים לגיבוש פלס"ר שריון.

התחלנו את הגיבוש משהו כמו 117 איש וסיימנו 60. לי אישית בצוות התחילו 18 וסיימו 9!
קיבלנו גלילונים, אפודים, פק"לים וכל דבר אחר שיוכל להכביד ולהפריע. היו מסעות, בחינות שונות, הקפצות...מה לא.
בקיצור, בזמן ששאר הטירונים לומדים לאט לאט ומתאקלמים בחטיבות, לנו פתחו את התחת במשך יומיים מאוד אינטנסיביים שכולם (מי שלא פרש) חזרו מהם תפוסים, כואבים ומשופשפים בערך בכל מקום בגוף.
יום אחרי סיום הגיבוש, יום חמישי, הודיעו תוצאות- התקבלו משהו כמו 40 מתוך ה- 60.... ונחשו מה! אני לא ביניהם!!!!!!!!

זה היה אחד הרגעים הכי קשים שהיו לי, ושלא תחשבו שזה עבר. אני עדיין לא יודע מה לעשות עם עצמי.
שבוע הבא חוזרים לביסל"ש ומתחילים המטווחים והטירונות הרצינית.
אז לא מספיק שקרעתי את עצמי יומיים וחצי, גם לא התקבלתי וגם אני צריך להשלים את כל מה שהאחרים כבר יודעים.
יישר כוח למי שרוצה שריון. למי שלא...אין לי תשובות כרגע, תנו לי כמה ימים (שבועיים ליציאה הבאה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר