לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2005, 15:46
  music is mylife music is mylife אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.03
שאלה בקשר לוואט של רמקולים + עזרה

שלום אני עכשיו ניגמר לי המלווה עכשיו יהיה לי אוטו משפחתיתי כזה כלומר זה אוטו ששבוע הוא יהיה אצלי ושבוע אחריי זה אצל משפחה שלי ..באוטו יש מערכת ממש מעפנה ורמקול אחד מקידמה שעובד..
ואני רוצה לשים מערכת חדשה עכשיו אני ממן את המערכת לכן אני רוצה שהמערכת החדשה תשרת רק אותי..ובנוסף מתי שהאוטו אצל המשפחה שלי אז המערכת הישנה תעבוד...
שאלתי.. האם שי אפשרות לשים 2 מערכות באוטו שאחת זאת המערכת שלי באוטו עם הרמקולים שאני אוסיף ועוד מערכת שזאת המערכת הישנה עם הרמקול הבודד????
ושאלתי השניה אם אני שם מערכת סטריאו של 50 וואט בלי מגבר וזה ואני שם מאחורה רמקולים 6*9 של 150 או 250 ווט יש הבדל!??! כי במחיר זה דעו כמה מאות שקלים והשאלה בכל אם יש הבדל? כי אני בלי מגבר...

ועוד דבר אחרון אפשר המלצות למערכות אמ פי 3 טובות אבל לא יקר מידי.. 600-800
והמלצות לרמקולים סבירים רמקולים גם אחוריים וגם קידמיים..

בתודה מראש!!!

נערך לאחרונה ע"י music is mylife בתאריך 03-12-2005 בשעה 15:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2005, 18:02
צלמית המשתמש של gonen_ra23
  gonen_ra23 gonen_ra23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל gonen_ra23 שלח הודעה דרך MSN אל gonen_ra23
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי music is mylife שמתחילה ב "שאלה בקשר לוואט של רמקולים + עזרה"

להתקין שתי מערכות ברכב אחד - באופן עקרוני זה אפשרי, די תלוי ברכב עצמו (אם יש איפה להתקין וכו').
ייתכן שהתקנה תעלה יותר כי לא מתבססים על ההתקנה הקיימת אלא צריך להתחיל מאפס.

בגדול זה אפשרי, אם אתה קונה מערכת עם פאנל נשלף, אתה פשוט מוציא אותו מהרכב כשאתה לא נוהג והמערכת בלתי שמישה. אם אתה לא קונה רדיו דיסק עם פאנל נשלף אתה בבעיה כי גם אם תחביא מפסק שמחליף בין שתי המערכות בסוף מישהו יכול למצוא אותו.

לגבי הספק הרמקולים - לא משנה איזה מערכת אתה קונה (כי כולן לא מוציאות יותר מ 22W במצב הנומינלי - לא מקסימלי) ולכן גם לא משנה אם הרמקולים שתקנה יהיו 150 או 250 W.
הנתון שיהיה לך חשוב הוא נתון הרגישות (sensitivity) כי אתה לא הולך לרכוש מגבר, לכן אתה צריך רמקול שבו נתון זה יהיה כמה שיותר גבוה (זה אומר שתוכל לשמוע בו יותר חזק עם אותה מערכת בלי מגבר). גבוה זה 92dB ומעלה.

אני אישית ממליץ על רמקולים של Pioneer.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
linux is like an indian tent - no windows, no gates and one apache inside

ישן 06-12-2005, 15:37
  Yossi_Z2 Yossi_Z2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
יש לי שאלה...פשוט חבל ליפתוח אשכול נוסף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי music is mylife שמתחילה ב "שאלה בקשר לוואט של רמקולים + עזרה"

יש לי מערכת באוטו , רמה בינונית ... עכשיו אני ואבא שלי לבד התקנו אותה...ואני חושב שהישתמשנו בחוטים פשוטים...ומתי שאני שומע בוויליום נמוך ( מתחת ל8 ) אז יש רעש כזה "פסס" ברקע...ובנוסף בזמן שאני נותן גז באוטו...אז יש רעש כזה נילווה...כלומר ככל שאני נותן יותר גז והטורים עולים אז יש רעש מאחורה מהרמקולים מן ציפצוף כזה מתמשך....וכשאני עוזב ת'גז הוא מפסיק....זה יכול להיות מהחוטים הגרועים ? כי פשוט ניראה לי יום שישי שאני יסע עם אבא שלי ויקנה חוטים איכותיים יותר.. ( אמרו לי גם שכדאי עבים ) ...אבל אני רוצה לדעת עם זה נובע מהחוטים הרעש הזה ...

( ה"פסס" פחות מפריע...הרעש שהולך יחד עם הגז יותר מציק ).

תודה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר