לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2005, 17:46
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
איך להתנתק?

יש לי חברה טובה, הכי טובה שרק אפשר. אני מתה עליה ולא רואה את החיים שלי בלעדיה. אנחנו יחד כבר שנים ואנשים לא זוכרים את התקופה שהיינו לחוד (היה דבר כזה?)
רוב הדברים שקרו לנו היו יחד. החוגים שהלכנו אליהם היו משותפים, משלחות לחו"ל, הלהקה, הכול!
הכול נשמע טוב ויפה, נכון?

הבעיה מתחילה כשאנשים לא רואים בי בנאדם בפני עצמו. רואים אותי כחלק מ"רינה ומרינה" ואפעם לא רק כ"רינה". זה באמת מתחיל להעיק.
ת'אמת זה התחיל להפריע פה ושם מזמן, אבל עכשיו זה כבר ממש בלתי נסבל.
אני לא יודעת אם אותו הדבר גם קורה לה, אבל אצלי לפחות, אנשים לא מאמינים שיש מצב שאני אהיה אפישו בלעדיה.
אם אנשים מדברים איתי על העבודה שלי, הם מופתעים לגלות שהיא לא עובדת שם.
אם רואים אותי בהפסקה יושבת עם מישו אחר הם ישר באים לשאול בדרך הכי עוקצנית שיש איפה היא ולמה אנחנו לא יחד. (זה דווקא די טבעי...)
זה הגיע לכך שדבר שהיא אמרה ישר הוכלל כדבר ששתינו אמרנו. דעה שלה זו ישר דעה של שתינו. וזה כל כך לא ככה.. זה ממש מעיק...
עכשיו היה לי ויכוח עם חברה אחרת בגלל משו שאמרה מרינה ולכולם היה ברור שגם אני חושבת ככה.

איך אני מתנתקת מהדעה הזו? איך אני יוצרת לאנשים את ההבנה שאני בנאדם גם אם מרינה לא נמצאת בסביבה?! שיש לי דעות ומחשבות משל עצמי(ושיתפלאו, אבל אפילו חיים!)?

מקווה שהסברתי את עצמי כמו שצריך...

רינה (רק רינה..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2005, 18:12
  O.r O.r אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
זה לא שזה לא קורה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "מראה שאת עצמאית"

במיוחד בזמן האחרון, אנחנו לא נמצאות כל הזמן זו עם זו...יוצא הרבה מאד שאנחנו מבלות לחוד, הולכות למקומות לחוד..אנשים לא מתרגלים לזה...הם בכל מקרה רואים אותנו כבנאדם אחד שקוראים לו רמי (רינה ומרינה)....
אין לי בעיה עם זה כל עוד זה לא בא בקיצוניות..להחשיב דברים שנאמרו מפי אחת מאתנו כדבר ששתינו אמרנו זה ממש מוגזם...לא?

וIr4$Al3 הכוונה לא היתה לזה ששואלים אותי תמיד איפה מרינה, גם רשמתי שזה טבעי, אלא העובדה שלא מקבלים אותי בתור בנדם לבד..שים לב, זה ממש ככה...
כאילו אין לי דעה משל עצמי, אין לי חים משל עצמי...ככה אנשים רואים אותנו, בקשר לזה אני מדברת ולא בקשר לזה שישאלו אותי איפה היא (לא זה מה שמפריע לי..)

נ.ב תגיב כבר באשכול שלך....

תודה בכל מקרה=]
רינה

ישן 03-12-2005, 18:37
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "איך להתנתק?"

תתחילי להראות עצמאות... אם יש לך חילוקי דעות איתה כשאתן נמצאות בשיחה עם עוד אנשים אז תראי שיש לך דעה משלך ושאת אדם בפני עצמו ולא חלק בלתי נפרד ממנה...

חוץ מזה מה כ''כ מפריע לך זה שמחשיבים אתכן לכאלה חברות טובות?

בעקרון הסטיגמה נוצרת מכך שרואים אותך למשל לרוב איתה, או באה לכל מיני מקומות איתה ומפה נוצרת הסטיגמה... לבטל את הסטיגמה זה בעיקר לאבד את החברה וזה בטח לא שווה את זה...

ולמשל כששואלים אותך איפה מרינה תגידי שאין לך מושג ושאת לא מודעת לכל מה שהיא עושה, אבל זה נשמע קצת תוקפני ולא קשור...

בכל מקרה מה שהצגת פה זה לא ממש בעיה... אז רגילים לראות אתכן יחד אם יהיה ההפך (לא תהיו יחד) עם הזמן יתרגלו גם לזה. השאלה היא אם את רוצה את ההפך?
ישן 03-12-2005, 19:08
  O.r O.r אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
אתם בכלל לא הבנתם את הכוונה שלי...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

אתם כולכם שמת דגש על משו אחר ממה שאני התכוונתי. הכוונה היתה לדעות, הכוונות, המחשבות ומה שאני אומרת, ולא לזה שאנחנו תמיד נמצאות יחד, שזו עובדה וזה לא מה שמפריע לי...

1. אנחנו מראות עצמאות ועוד איך..אנחנו לא נמצאות כל היום יחד ואנשים רואים אותנו לרוב לחוד.
ואתה כמישו שמכיר אותי (יחסי) יודע שאני כן מראה את הדעה שלי..אני לא יכולה אחרת, אני מראה אותה תמיד, זו אני. לרוב הדעות שלנו בכלל לא דומות, אנחנו חושבות שונה לגמריי..ברוב הנושאים לפחות, ואנשים יודעים את זה, ומשום מה אנשים חושבים בכל מקרה שיש לנו דעה משותפת...

2. לא מפריע לי שמחשיבים אותנו לחברות טובות, זו עובדה קיימת....לא זה מה שמפריע לי...

3. ושוב אני חוזרת על זה, אני לא מתכוונת לאבד אותה...אנשים גם מעבירים הרבה ביקרות על החברות שלנו, וזה לא מזיז לנו כלום..למי שרע ברוך הבא....(חחחחחחח)

4.עובדה שממש לא מתרגלים לזה עם הזמן...וזו בעיה כשאנשים משייכים לי דברים שבחיים שלי לא אמרתי רק מפני שהיא כן...מבין?

מקווה שתבינו על מה אני מדברת.... כי זה מובן בכמה מובנים שונים ואני מנסה להבהיר לכם מה מפריע לי...

נערך לאחרונה ע"י O.r בתאריך 03-12-2005 בשעה 19:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר