לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2005, 15:51
  Aaigon Aaigon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.05
מעבר בין אומנויות לחימה

טוב, קודם כל עידכון קצר, בסוף נרשמתי לאיגרוף תאילנדי בקרית חיים אצל אורן, ובינתיים התאמנתי שבועיים.

הבעיה היא שלפני מספר שנים התאמנתי שנתיים בשוטוקאן, ומסתבר שחלק מהתנועות פשוט הותמנו בי ממש חזק. למי שמכיר קצת את 2 אומנויות הלחימה, יראה ישר שהעמידה, האגרופים והבעיטות שונות. על עניין מתן האגרוף כמעט השתלטתי, כך גם על העמידה ומיקום הידיים. כמעט. הבעיה הרצינית היא הבעיטות.

בקראטה בוואשי הולכת מהצד, קודם הרמה של הירך ואז היישור של הברך, קשה להסביר אבל אתם מבינים. חוץ מזה, ברגע שהבעיטה נכנסת, הרגל ישר חוזרת אחורה. התנועה הזאת כנראה נכנסה לי לזכרון של השריר ולמרות כל מה שהמאמן אומר אני פשוט לא מסוגל לעשות אותה אחרת.

באיגרוף תאילנדי, הבעיטה הצידים מתחילה מקדימה ורק אז ע"י סיבוב המותן זה הופך את הכיוון לכך שהיא באה מהצד. מה גם, שהיא לא אמורה לחזור אלא פשוט לחדור וכאילו להישער. שוב, כך הבנתי מהסברים והדגמות.

השאלה שלי היא לא איך נכון ומה עדיף ואני מקווה שזה לא יהפוך לוויכוח כזה אלא...איך אני עושה את המעבר?

האם עלי פשוט להתאמן וזה יבוא לבד או שאני צריך להתמקד על עבודה איטית עם שק או משהו אחר? יש למישהו ניסיון במעבר בין אומנויות לחימה שונות? במיוחד כאלה שהן כמו הדוגמא שהבאתי?
חזרה לפורום
ישן 04-12-2005, 17:45
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
כמובן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Aaigon שמתחילה ב "מעבר בין אומנויות לחימה"

זוהי מאוושי בעיטת צליפה
וזוהי... לא. אפשר להגיד "דחיפה" אך זה לא ממש רק דחיפה.

בוא אני אתן לך דוגמא... היה תרגיל מסוים באקרובטיקה שמסיבה מסוימת ומאוד שטותית עשיתי שנתיים רק מצד אחד. אבל מכיוון שעשיתי לפני כמה שבועות את הקעקוע על הכתף, בזמן האחרון והקרוב אני לא יכול ולא אוכל לעשות את התרגיל מהצד שאני תמיד עשיתי אותו, כדי לא לפגוע בקעקוע.
אז התחלתי להתאמן בתרגיל בצד השני... בהתחלה נראיתי די כמו אחד שרק מתחיל להתאמן... אבל עכשיו? עכשיו אחרי איזה שבועיים שלושה שאני מתאמן על הצד השני, אני עושה אותו כמעט טוב כמו הצד הראשון, החזק שלי.

איך עשיתי את זה? סבלנות ולמדנות. אין לי יותר מה להגיד, וגם לא צריך יותר מזה. מתחילים לאט לאט, תנועה אחר תנועה, ובהתחלה זה כמובן לא מצליח... ואתה שוב ושוב צריך לתפוס את עצמך במודעות כשאתה עושה את הטעות, ובאותו רגע להבין את טעותך... תעשה זאת שוב ושוב עד שתבין את הטעות.. תסתכל על אחרים עושים את הבעיטה... זוהי למדנות.
וכך לאט לאט אני מבטיח לך שתשתפר... צריך למדנות וסבלנות.

ד"א, זכור שאין כזה דבר זיכרון שריר. הכל בראש שלך

בהצלחה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר