לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2005, 18:55
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי השף שמתחילה ב "רשימת קניות - מצלמה חדשה - דעתכם בבקשה"

מנסין בלבד -
בחרת מצלמה טובה אבל סט אביזרים וציוד נילוה די חלש (אני מדבר בעיקר על הפלאש ועדשת הקיט של קנון (ושוב, לא שהיא לא טובה אבל עדיף ללכת על יותר טוב כמו עדשת הקיט השניה). הייתי מוותר אפילו על פלאש וקונה עדשה טובה יותר או ההיפך אבל לא קונה את שניהם בדגם הכי התחלתי רק בשביל שיהיה.
אחרי חודש חודשיים תגלה שיש לך פלאש חלש, עדשה שיכולת להחליף באחרת. אגב, עדשת הקיט השניה של קנון עם המייצב מעולה. אני ראיתי תמונות ממנה והיא מצויינת.
לגבי עדשת הטלה - אם אתה לא הולך על עדשה עם מייצב, חבל לך על הכסף. תן לזה עוד 100, 200 דולר ולך על העדשה עם ה IS. לצלם בטלה ללא IS מאוד מאוד לא נעים.

בהצלחה,
משה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2005, 21:46
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי השף שמתחילה ב "רשימת קניות - מצלמה חדשה - דעתכם בבקשה"

אני לא יודע למה הפלאשים 420EX של קאנון ו-500 של סיגמא נפסלים - היה לי את הפלאש הזה של סיגמא (עבור המינולטה הישנה שלי) והוא היה אחלה, לא התקלקל ולא כלום. בשימושים חובבניים אין שום בעיה להשתמש בפלאש הזה ואף יש לא מעט מקצוענים שמשתמשים בפלאש הזה של סיגמא בתור גיבוי או פלאש משלים ל-550\580 של קאנון.
ולגבי ה-420EX - אז מה אם אין לו אפשרויות שליטה ידניות ? לי יש את ה-380EX הישן שבקושי עושה tilt - ואני משתמש בו בהצלחה רבה, במיוחד כשאני נזכר במחיר שקניתי אותו בזמנו (פחות מ-400 שקלים). הרוב המכריע של הצלמים החובבים (וגם אני נמנה איתם) לא משתמש באפשרויות השליטה הידניות, מלבד השליטה עם ה-FEC, וגם בזה אני בקושי נוגע ...

השף, הייתי מציע שני דברים - להוסיף לקיט את ה-50 מ"מ f/1.8 בפחות מ-70$ ולנסות לגרד עוד קצת מזומנים ל-70-200 f/4L במקום ה-70-300 (לא משנה של איזה חברה). לא תצטער ולו לרגע, אני מבטיח לך - זאת אחת העדשות הטובות ביותר שקיימות בטווח הזה של הזום והמחירים. היא עולה לא פחות מ-550$, אבל שווה כל סנט וסנט.

ישן 07-12-2005, 20:36
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי השף שמתחילה ב "..."

כן, צריך את זה זה מרכך את הפלאש ודואג שפנים ישרפו פחות למשל....
תוותר על הסט פילטרים, תיקנה רק UV איכותי ותעיף כבר את המגן מסך הזה מהרשימה, זה צעצוע!
אולי עכשיו תוכל להוסיף כמה דולרים לפלאש 580EX.
אם אתה לא קונה גריפ, אתה יכול לותר כרגע על סוללה נוספת, זה עוד 25 דולר לטובת פלאש....
המצלמה גם ככה מגיעה עם מטען נייד כה שתוכל להטעין את הסוללה בכל מקום.

בהצלחה!

במחשבה שניה... ה IS זולל סוללה יותר מעדשה רגילה אז תשאר עם הסוללה הנוספת אם אתה מצלם הרבה בחוץ. בכל מקרה תנסה לשדרג לפאש יותר חזק, רק בשביל שעוד חודשיים שלושה לא תגיד "אוייישששש...."
משה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר