לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2005, 07:20
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
"נחשוף פניהם האמיתיות של פרץ ושרון"

'נחשוף פניהם האמיתיות של פרץ ושרון´
21:24, 4 דצמבר 2005 / ג' בכסלו תשס"ו

ראש ההנהגה העולמית של בית"ר והמועמד לרשימת הליכוד לכנסת, דני דנון, מעריך כי הליכוד יקבל 30 מנדטים בכנסת. במהלך המאבק שינהל הליכוד מול עמיר פרץ ואריאל שרון יחשוף את 'פניהם האמיתיות' וינצח, הבטיח.

דנון ראש ההנהגה העולמית של בית"ר, מודה כי ההתארגנות הממושכת הפנימית בליכוד מסבה לו נזקים, ובשעה שבעבודה ובקדימה מנהלים מערכת בחירות, בליכוד עוד לא יודעים מי יהיה בראש. עם זאת להערכתו ברגע שייבחר יו"ר התנועה כולם יתלכדו סביבו ויתחילו לעבוד. הליכודניקים לדבריו יודעים לעבוד עם הבוחרים בשטח ולהביא קולות. אחרי בחירת יו"ר יישארו כ 3 חודשים שבהם ינהל הליכוד מאבק נגד פרץ ושרון ו"יחשוף את פניהם האמיתיות, וינצח אותם", הדגיש.

דנון מציע לא להתרגש מהסקרים שכן על פי הסקרים "גם עמיר פרץ לא היה היום יו"ר המפלגה". עם זאת גם הוא סבור שאין להמתין עם פעילות הליכוד עד לאחר הפריימריז והוא יוזם את הקדמת מטה 'החוזרים הביתה' שיפעיל את הפעילים ברחבי הארץ.

הבוקר הגיש דנון עתירה נגד ראש הממשלה בטענה כי הוא עושה שימוש בתפקידו כשר פנים כדי להעביר למפלגתו החדשה ראשי רשויות מהמגזר הערבי ומהמגזר היהודי. לדבריו, שרון משדל אותם ומאיים עליהם "הגיעו אלינו ראיות הקושרות אותו לכך פנינו ליועץ המשפטי לממשלה שיאסור עליו לערוך מפגשים עימם. ראש מועצה שיש לו חשב מלווה (פקיד מטעם משרד הפנים שעוקב אחרי כל צעד שאותו ראש רשות מבצע) התבקש להגיע למעונו של ראש הממשלה לכנס תמיכה בשבוע שעבר. הוא הסכים והציב תנאי: תסירו לי את החשב המלווה שיושב לי על הצוואר, ו'כמובן, הנושא טופל', הוא קיבל תאריך שבו החשב מלווה יפסיק לעבוד בעיריה. כך פועלים גם במגזר הערבי שבו יש רשויות גרעוניות ועל סף ועדה קרואה. "שלחו את שר הפנים להחליט אם תופעל ועדה קרואה או לא, הבטיחו להם תבואו תזדהו תביאו קולות למפלגת קדימה ו'נדאג לכם בהמשך הדרך'.

"ההתנהלות השלטונית המושחתת מנוצלת באופן גס על ידי ראש הממשלה ושריו ואנחנו מבקשים מהיועהמ"ש שהוציא נוהל שאוסר על שרים לעשות פעילות פוליטית במשרדיהם, לפעול גם מול רה"מ שמחזיק היום ב 7 תיקים ומשתמש בהם יום יום שעה שעה על מנת לאסוף קולות, נוסף על הפליטים שהוא אסף", אומר דנון ומדגיש כי לא פנו אליו לעבור לקדימה והוא אינו שוקל מהלך שכזה "מאז ההתנתקות אני ושרון לא הולכים ביחד למרות שהוא היה הסנדק של הבן שלי לפני 4 שנים. ברגע שהלך למהלך של התנתקות וגירוש יהודים מבתיהם אני באופן בוטה פועל נגדו. אני שמח שהוא יצא מהליכוד כי הליכוד הוא ליכוד אידיאולוגי אמיתי ואני אפעל שיהיה חזק".

דנון מציין כי אליו לא פנו ולא יפנו אבל "הם כן אומרים לאנשיהם במרכז הליכוד תשארו בליכוד ובבחירות ב 3 בינואר אל תצביעו לדני דנון או למועמדים אחרים כי הם רוצים להחליש את הרשימה של הליכוד ולא לחזק אותה".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר