לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2005, 23:38
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
מי אני, שאתווכח..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי KrulerX שמתחילה ב "אמרתי"

אבל למה אתה מנסה להוכיח איזו טענה?
קשה לך להבין שלא השתמשתי בסטיילס? הגיוני שהפס למטה הוא צורה? צבועה בשני צבעים
סגול ו-ורוד (airbrush), הגיוני שזה דרופ-שדו, והגיוני שזה גם יכול להיות מברשת שחורה מאחורי
הצורה?
הגיוני שבגלל שזה press והלקוח כל כך התעקש על הפונטים האלו שבחרתי להשתמש בהםבמתכוון?
(ואני מקבל שיש מקום לשיפור), הגיוני שאתה בא להתנצח עלי ביכולות שלך ללא כל הוכחה, או סיבה
לתחרות?
העיקר שאתה יודע שאתה עוקף אותי בפוטו...
(ואני מהההההההההזה מתאפק)

כמו שאמרתי, סתם אשכול מתסכל, זה לא צורה להביע דעה/תיקונים בכאלה הכרזות, ואני בנאדם
עם סעיף, שמיותר שיעלה לי לווריד, כך שבאמת לא אתווכח אתך, וזה מוביל אותי לנקודה נוספת,
שבאמת חבל להוסיף אותה, אבל מעט ביקורת לא מזיקה לאף אחד, בטח בזמן שהיא באה ממקום
שהוא מלא כוונות טובות.

בצ'יטוט עם מנהל פורום אחר, אמרתי "שפורום עיצוב גרפי פעם היה גולת הכותרת של פרש, היום
הוא #$%", וניתן לבסס זאת על אריות שהיו פה בעבר וכיום כבר לא, רמת הפעילות בפורום שואפת
לממוצע מאוד מתסכל של תגובה ביום, אלא אם יש וויכוח באמת סוער, וכאשר ישנן תגובות, הן ברמה
מאוד פשטנית, נמוכה, ללא ביסוס/היערות שניתן להפיק מהם ביקורת בונה, ועוד ירקות שאני לא
הולך, סליחה על הביטוי, לזיין בשכל לגביהם, ואני רוחש הערכה כלפי המנהלים (כשרונות בפני עצמם)
ולכן אני חוסך או לפחות אשמור היערות לשיחות קצת פחות פורמליות.

בכל אופן חברס, כפרה על האשכול המסכן הזה, כמו שאמרתי, ועכשיו זה בקשה, תמחקו את האשכול
הזה, אני מקבל כריז שאני רואה אותו (בטח שאני עושה בייביסיטר בערב שישי במקום לשבת
בדאבלין על ג'נטלמן ג'ק)...

בקיצור, סליחה אם יש נימה של נדנוד, או שאפילו המילים האלו יעלו כעסים פה ושם, אני מתאר לעצמי
שאחסוך את הפרסום בפורום הזה, לא שזה הפסד גדול (שלכם), שורה תחתונה, אני בפרש לא מעט
זמן, וחבל שהגעתי לנקודה כזו, בייחוד לגבי אחד הפורומים האיכותיים שיש, או לפחות שהיו לפרש...

-imagination- - תודה אחי.

נערך לאחרונה ע"י in-A-coma בתאריך 09-12-2005 בשעה 23:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2005, 02:33
צלמית המשתמש של axe
  axe axe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי KrulerX שמתחילה ב "אמרתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KrulerX
אמרתי שעבודות הפוטו לא כל כך טובות.
אבל עבודות התלת מימד הן מעולות.
גם אם אתה 5 שנים בפוטו , או 10 , זה לא משנה.
העיקר זה העבודות שלך , אני בן 14 , סה"כ 3 שנים על פוטו , ושנתיים על פלאש , ואני עוקף
אותך ברמה בפוטו. אומנם בתלת מימד אני לא מגיע לרמה שלך... בכל מקרה , הנה "דרכים" לגלות
עבודות של מתחיל:
למטה , בקו הסגול .. השתמשת בסטייל מוכן , שמתחילים משתמשים בו.
הפונטים פשוט על הפנים , בלי להגזים.
אפשר היה לעשות עבודה יותר טובה לדעתי.

חחחחח גררררר ... מה אתה משחק אותה מקצוען ?
אם אתה חושב שאתה יותר טוב מ in a coma תעלה עיצוב לפה שהכנתה ותוכיח במקום לדבר כמו שיש ביטוי כזה קל מאוד לדבר קשה מאוד לעשות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.friendz-zone.net/Friends_Design/FZ_Banner.png]

ישן 11-12-2005, 14:16
  חייל_חדש חייל_חדש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי in-A-coma שמתחילה ב "מיתוג/חידוש חברה NEXT (טעינה ארוכה) /:"

KrulerX היקר,
אני לא מבין על מה אתה מדבר כל כך, או למה אתה מנסה להשוות את הבחור שפה אליך
סה"כ הפורום הזה זה מקום להציג עבודות ולא לעשות תחרויות ביניכם.
יכול מאוד להיות שאתה "תותח על" בפוטושופ ועובד על התוכנה כ3 שנים, ויכול להיות שהבחור השני לא אבל אני לא מבין למה אתה נותן לו עצות לשיפור העבודה לפי זה שהוא מתחיל ונותן לנו פה "דרכים לגלות מתחיל", כאילו שזה מעניין מישהו באמת..

שמע אחי אין פה שום תחרות ואף אחד לא מתחרה עם אף אחד מי יותר טוב בפוטושופ כי בראסמי אין כזה דבר, תדע את פוטושופ מליון שנה ועדיין בנאדם עם יצירתיות יכין עבודות מעולות ומדהימות (ואני לא משווה פה).

אני פה בפורום דיי הרבה זמן, רוב הזמן בלי כינוי ועכשיו נרשמתי מכמה סיבות שלא יעניינו אותך, אבל האנשים מפעם אולי יזהו אותי במשתמש B-MAN ממש מזמן והצגתי פה עבודות..

בכל מקרה בנוגע לעבודה, לא אהבתי כל כך את התלת-מימד של השם..תקרא לי מיושן אבל לדעתי צריך קצת תיחכום..אתה עדיין עובד בתוכנה של תלת מימד שהכל אפשרי בה!
גם בלוגו שמתי לב לחוסר פרופורציות ב"עיקום" של השם של החברה ולבין המרובע שמקיף אותה..בעיה שלא קיימת בכרטיסי ביקור וכד' ואני בטוח שבמבט קצר תוכל להבחין על מה אני מדבר!
בכרטיסי ביקור הכי אהבתי את האמצעי מהסיבה הפשוטה שהוא קולע למטרה, עם תמונה מעניינת שקשורה, רק אם תשתמש בקצת מהאפשרויות בפוטושופ של הצבע תוכל לשנות צבע שיהיה יותר יפה לעין ומתאים!

סה"כ יצאה לך עבודה טובה מאוד ואני בטוח שהחברה תיהיה מרוצה ממך!
נ.ב אל תתיאש מכל אחד שבא ונותן לך עצות כאילו הוא מלך העולם..גם זה קורה מידי פעם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר