לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2005, 20:44
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לכל מי שחושב
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "פרוטקציות פרוטקציות?! וואלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
פרוטקציות פרוטקציות?!
וואלה אחי אני חייב להגיד לך...גועל נפש
חחח זה כזה ברור אבל...בגלל שאבא של מישהו הוא דבר כזה או אחר
אז בטח שבגלל אבא הוא הגיע לאן שהוא הגיע, הוא לא בן אדם עם יכולות משל עצמו נכון?
נראה לך שכזאת יחידה יסתכנו בלקחת מישהו לא מתאים בגלל פרוטקציות?
נכון שזה שאבא שלו היה רמטכ"ל ושר בטחון זה יתרון, אבל בצדק! כי כנראה שאם אבא שלו כזה
אז יש לו מה להציע!

שהוא הולך ליח' מסויימת בחה"א רק בגלל אבא שלו טועה. אמנם הוא "יסבול" מזה, ירצה או לא, אבל אם ימצא כלא מתאים תוך כדי מסלול (וזה אפשרי) לא יהססו לשלוח אותו לבקו"ם לשיבוץ מחדש. עם כל הכבוד לאבא ה"גבר גבר" שלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2005, 12:31
  איתי סביר איתי סביר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
טוב, דבר ראשון אני רוצה להגיד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי r27n שמתחילה ב "מישהו יודע לאיפה הבן של שאול מופז התגייס?"

שלא כל היחידות המובחרות התגייסו ב-5/12. שלד"ג כנראה התגייסו באותו יום, את זה אני לא יודע, אבל 669 התגייסו ב-1/12 ואני יודע את זה בוודאות מיליון אחוז כי חבר שלי התגייס לשם באותו יום.
בקשר לפרוטקציה, אני מניח, כמו כל אדם אחר שקרא את הכתבה/היה ביוס הגיוס/שמע על הבן של מופז אשר מתגייס ליחידה מובחרת של חיל האוויר שיש פה מן הפרוטקציה. אני לא אומר שהבן-אדם לא טוב או משהו, אבל רק שתדעו שבכל מקום יש פרוטקציות, כפי ש TOM. אמר, גם ביחידות המובחרות וגם בלא מובחרות. זה אולי בלתי נתפס, אבל ככה זה. שוב, אני באמת לא יודע כמה הבן של שר הביטחון תותח, אבל תהיו בטוחים שהוא נעזר בפרוטקציות, ולא במתי מעט, כדי להגיע לאן שהגיע.

ישן 09-12-2005, 15:18
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
איזו יציאה מטופשת
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ROKER :) שמתחילה ב "טעות........."

א. אתה בעצמך הוכחת את הטענה של הפרוטקציה כי אמרת: "צבא יודע שאם האבא הוא טייס (הטופ שבאנשים) הוא יחנך את בנו בצורה טובה וממושמעת, בצורה אשר הצבא מחפש ולכן לצבא "יותר נוח" לקחת בנים של טייסים לטיס מאשר אנשים אחרים." ככה שאתה בדיוק הוכחת את הטענה שלי.

ב. מה השטות הזאת "הטופ שבאנשים", זה שהבן אדם טוב בפיזיקה הופך אותו לטופ, זה שהוא יודע להטיס מטוס יותר טוב מאחרים הופך אותו לטופ. איינשטיין מבטיח לך לא ידע להטיס מטוס והוא בטח לא היה עומד בקריטריונים של הצבא, זה אומר שהוא פחות "טופ" מטייס? זאת אחת היציאות היותר מטופשות ששמעתי.

ג. מאיפה לך בכלל שטייס יחנך את הבן שלו בצורה טובה,??? הוא יכול להיות טייס מעולה ובכל זאת לדפוק את הראש של הבן שלו בקיר בבית!!!

ישן 09-12-2005, 20:43
  Red-devil Red-devil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי oleg שמתחילה ב "לפי דעתי הוא היה הולך ליחידה מובחרת גם בלי ללכת לשום גיבוש"

אני חייב להודות שלא חשבתי שהרמה פה תגיע לכזה ביזיון.

אנשים שלא מכירים בן אדם בכלל, לא יודעים מה הוא עשה בחיים, אם הוא התאמן אם הוא עבד קשה אם הוא ירק דם בגיבוש ונתן הכל, אנשים שאין להם מושג מהחיים שלהם יושבים בבית ומשמיצים. אותם אנשים בטח לא עברו את הגיבוש וחשבו אחרי זה "אה הבן של מופז היה שם נו ברור שיקחו אותו בגלל זה לא עברתי".

חבורה של קנאים חסרי כבוד. בחיים לא חשבתי שאנשים יתנפלו על בן אדם שהם לא מכירים ככה. בן אדם שפעם ראשונה בחיים שלהם קראו בעיתון שהוא עבר ליחידה מובחרת, ובלי לדעת מי זה בכלל ישר קובעים שזה פרוטקציות.

אני הייתי איתו בגיבוש. הגיע לו לעבור ואני מאמין שהוא יעשה רק טוב ליחידה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:42

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר