לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2005, 22:57
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "הוספת מומחה ומצול"ש :-)"

תודה לכולם.
קטונתי בשביל לקבל צל"ש בפרש.. אני נהנה פה לעזור לאנשים, לפחות (אם לא יותר) כמו שהם נהנים לקבל את העזרה שלי.
אני חושב שמגיע לכולם פה צל"שים! זו הקהילה שאני פעיל בה בצורה האקטיבית ביותר, משלושת הפורומים בהם אני חבר, וזה לא סתם.. כנראה שפה אני מרגיש הכי 'בבית'.
היחס שאני מקבל מאנשים, זה באמת מה שחשוב לי, ופחות התוכן הצילומי.. ובתחום הזה, באמת שמגיע לכולכם פה צל"ש על זה שאתם באמת מכל ה .

אני מוכן לקבל את הצל"ש בתור הערכה של המנהלים לעזרה שלי, אבל ברגשות מעורבים, שכן אני לא אוהב להיות 'שונה' מאחרים..
אני זז לישון.. מחר ביצפר.. תודה לכולם, שוב - ותמשיכו להיות כמו שאתם (ותמשיכו לצלם..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2005, 18:14
  מישהu מישהu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל מישהu
מזל טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "הוספת מומחה ומצול"ש :-)"

מתן, כבר ירדתי עליך מספיק, אז הגיע הזמן גם למילים טובות: כל הכבוד. בעיני, הצל"ש לא עושה אותך אחר ממה שהיית עד עכשיו. אני לא חושב שהצל"ש מיועד לחבר'ה מהפורום, הקבועים, גם אלו שלא מגיבים הרבה אבל צמאים לשאוב ידע. ויש ידע. (על בסיס "עם כל הכבוד ויש כבוד..."). לך. לא. לדעתי הצל"ש מיועד לחבר'ה החדשים, שרוצים עצה ולא יודעים מי מספיק סמכותי לתת אותה, למי יש ידע ו"מי צודק". אז, לסיכום- חן חן על ההשקעה, יש לנו מנהלים עם ראש על הכתפיים שיודעים למי לתת צל"ש... למרות שאם השאלה הייתה כן או לא מתן- אז אין שאלה.
וד"א, יש לך סקייפ, מסנג'ר או משהו? אם כן, או שתפרסם כאן או שתיצור קשר בפרטי. אני אוסף כתובות... כן, משעמם לי בצהריים. .

ומשה- מכיר אותך רק מתמונות ותגובות (ויש הרבה), ואתה מכיר אותי רק מאותם הדברים. רק שהייחס בכמות זהה לייחס באיכות- 1:~10000. אז כל הכבוד, ומגיע לך, ומזל טוב!
וד"א אחד גם בשבילך- יש לך כוונות לאשר אותי בסקייפ? Hope so.....

עמרי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר