לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2005, 11:24
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
נדפק לי הדיסק של רד אלרט 2. מה עושים? הצילו! :-)

שמעו חבר'ה!

לפני כמה שנים הייתי משחק רד אלרט 2 וקניתי את המשחק (אני חושב מבאג מחשבים) ולאחרונה חברים שלי התחילו לשחק שוב פעם ומצאתי את הדיסק המקורי (איבדתי אחד מהם) והקופסא ויש לי גם CD KEY והכל מקורי. הבעיה היא שהדיסק שרוט לגמרי (הוא בילה זמן לא מבוטל על הרצפה וכל מיני מקומות חשוכי אל) והוא לא עובד.

אירגנת עותק צרוב מחברים שלי אבל זה לא עובד לי. מה אני יכול לעשות כדי לשחק שוב? לא אכפת לי לדבר עם Westwood או נציגים שלהם בארץ ולמסור להם פרטים מזהים כדי שיתנו לי איזה דרך להפעיל את המשחק.

אם אין ברירה ולא קיימת אפשרות כזאת אני ממש מבקש ממהמנהלים להתחשב בעניין הזה, כי סביר מאוד שאחרי איזה 10 שנים כמעט שהמשחק בשוק (וגם לא מוכרים אותו בשום מקום) אנשים יתחילו לדפוק דיסקים, אז אם למישהו יש דרך לעקוף את ההגנה בבקשה תגידו לי.

תודה רבה לכל העונים ולמנהלים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2005, 11:59

אז זהו שהוא לא נמכר בחנויות!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי pukiman שמתחילה ב "המשחק רק בן 5 שנים ועדיין..."

דיברתי הרגע עם שירות הלקוחות של הד ארצי (אחרי שדיברתי עם באג מחשבים) ושניהם אמרו שאין להם עותקים של Red Alert 2 והד ארצי אף הוסיפו שElectronic Arts מסרבים לשלוח להם עותקים חדשים כדי לטפל בפניות דומות שלי. נציג השירות (החוצפן יש לומר) הציע שאני אזמין עותק במיוחד מחו"ל מEA... אם הם לא מוכנים לשלוח להד ארצי עותק למה שהם ישימו עליי, ולמה שאני אשלם עוד על מוצר שכבר קניתי? קיצר לא משנה.

מישהו יכול לעזור לי בהודעה פרטית להפעיל את המשחק? תכל'ס זה משחק נוסטלגיה כבר. הוא לא נמכר בחנויות - וכל הניסיוניות לדבר עם נציגיות עלו בתוהו, ואפילו הם אמרו לי ללכת להוריד את זה מקאזה! (כן, הם גם הזכירו את השם של התוכנה והכל).

אם יש לכם ידע בנושא אני ממש אודה לכם אם תשתפו אותי.

תודה
ישן 08-12-2005, 13:42

שמע
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי pukiman שמתחילה ב "טוב, אני רואה אתה לא עוזב את..."

אני מבין אותך בתור אחד שזה ממש לא פעם ראשונה שלא בפורום, ואני הייתי גם מנהל באחד הפורומים האיכותיים בארץ עד שפרשתי.

זה לגיטימי ומובן שאתה לא מאמין לי שיש לי את המשחק המקורי, אבל חוץ מלהצטלם עם הקופסא של המשחק אני לא רואה דרך להוכיח לך את זה שיש לי את המשחק, ואני לא ממש מתכוון לעשות את זה כי יש גבול (ואין לי וובקאם).

יש לי את המשחק המקורי, ולפי דעתי נגמר לי עוול מצד הד ארצי ובאג. אוקיי, אז אפשר לקנות את המשחק ב"פריק" שזה עניין של שלוש שעות נסיעה (שני כיוונים) בשבילי (עד כמה שאני זוכר יש להם סניף אחד בת"א [אני ירושלמי]).

די וויתרתי על לקבל קראק מהפורום הזה כי אני רואה שהאנשים פה ברמה יותר גבוהה ממה שחשבתי קודם על הפורום הזה וסחטיין, גם לך אגב, למרות ההתחסדות הזאת בפורום אבל אני מבין שזה הכרחי כדי להוציא ממנו קרציות שסתם מנסים לא לשלם על משחקים בעזרת הפורום.

אני לא נוהג לקנות משחקים לרוב, אבל אם כבר קניתי - אחד מה"סיבות" לקנות משחקים זה האמינות והאחריות וכל החרטא הזה, אבל אחרי שקניתי את המשחק יצאתי קירח מכאן ומכאן - לא עובד - ואין אחריות.

זה יהיה ביזיון אם אני אוציא עכשיו כסף על משחק שכבר קניתי רק בגלל שאין לו תמיכה. ואם אתה לא מאמין לי שבאג אמרו את זה אתה מוזמן להתקשר למחלקה הטכנית של באג מולטיסיסטים בע"מ ולהגיד להם שיש לך רד אלרט 2 והדיסק נדפק, ותשאל אותו מה אתה יכול לעשות - ואני מניח שהם יגידו לך את אותו הדבר.

יום טוב
ישן 08-12-2005, 14:58
  משתמש זכר EC EC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Avinoam666 שמתחילה ב "שמע"

תבין, אנחנו לא התמיכה של ea ולא התמיכה של westwood ולא התמיכה של באג ושל הד ארצי
זה שהם אומרים להיות להיות יצירתי זאת לא "אשמתנו"
אנחנו עובדים לפי חוקים, ולא משנה לנו אם מי שצריך את הקראק המסויים הזה קנה את המשחק וסה"כ רוצה ליצור לעצמו עותק גיבוי וזקוק לקראק או אחד שפשוט הוריד את המשחק וזקוק לקראק

אנחנו לא יכולים לספק לך את הקראק
כמו שהיית יצירתי והשגת את המשחק מהאינטרנט, ככה תשיג את הקראק
ואפילו בגוגל תוכל למצוא אותו, לא צריך להיות גאון גדול בשביל להריץ כמה מילות חיפוש.

בהצלחה עם המציאה
ואם זה באמת מה שאומרים הנציגים של באג ושל הד ארצי אז חברות המשחקים צריכים להתחיל אצלם ורק אחר כך להתנפל על המורידים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר