לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2004, 21:20
  SHIRI69 SHIRI69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.04
חייבת עזרה.... אם בא לכם ....כנסו :|

אני אכתוב בקצרה, לפני מס' חודשים היתי אמורה לעבור בדיקות רפואיות דרך לשכת הגיוס על מנת להתגייס.
באותו זמן בגלל כמה סיבות היתי בחרדה מגיוס ופחדתי לשרת רחוק מהבית, לכן, ביקשו ממני להתלוות עם אחד מהורי אל הקב"ן על מנת שתהיה שיחה בינינו , התלוויתי עם בת דודה שלי אל לשכת הגיוס ללא ידיעת הוריי, ולאחר שיחה עימו הוא דפק לי את החיים עם פרופיל 21 ! (ואפילו לא עברתי את הבדיקות דרך לשכת הגיוס)לכן, סתם גלשתי באיטרנט ויצא לי להכנס לכאן אז נרשמתי , ראיתי שיש פה הרבה שמביניפ עניין, מכיוון שכבר נמאס לי לפנות טלפונית ללשכת הגיוס הם טירטרו אותי יום שלום והעבירו אותי ליותר מ6 מספרי טלפון שאני בכלל לא מעוניינת בהם ושבכלל לא עזרו לי!!!. עשו לי פה עוול שזה לא יאומן!!! כי אני מאמינה שיש דרך אני בסך בכל כמו כל אחת אין לי שום בעיות בריאותיות או נפשיות ואני לא מבינה על מה הדביקו לי ת21 הזה מה בגלל שפחדתי לשרת רחוק מהבית? אז ככה נפטרו ממני בצה"ל? נכון, גם לי היה חלק קטן בזה כי פחדתי, אבל הם אפילו לא ניסו להבין את הבעיה שלי אז הם חיפפו אותי ככה, כל מה שאני רוצה היום זה להתגייס לצה"ל ותאמינו לי שכבר לא אכפת לי אם זה יהיה רחוק או לא, היתי מאוד רוצה להתגייב למג"ב.....אבל עשו אותי פסיכית !! פשוט מאוד!! ובגלל ה-21 הזה אני כבר לא יודעת מה לעשות, אמרו לי שלא ניתן לערער על הפרופיל ...משהו כזה .. אני רוצה להתגייס לצה"ל וצה"ל עשו אותי מטומטמת!!! אני אפילו התייעצתי עם עו"ד.. תאמינו לי כן כן! .. לגבי העניין הזה והבנתי שהזכות היא שלי (להתגייס ) אז.. מה היתם מציעים לי לעשות? אני ממש אודה למי שיטרח להכנס ולקרוא את ההודעה שלי אני לא מבינה איך אפשר סתם ככה לקבוע לבן אדם פרופיל כזה? מה אני משוגעת? לא אני לא! ... על סמך מה אני לא מבינה.......אני פשוט מיואשת וכל כך מאוכזבת מהגישה של צה"ל אלי..
...האם ניתן בכלל להתגייס במצבי??? או שזהו אפסו כל סיכויי?
טוב... אז זהו לבנתיים.... אני טחכה לתגובות שלכם.. מי שרוצה ...אם ירצו בכלל להגיב או להגיד לי \ להציע לי מה לעשות משהו זה האימייל שלי...
samsung69@nana.co.il
תודה רבה, שירי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2004, 14:56
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
אוקי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHIRI69 שמתחילה ב "חייבת עזרה.... אם בא לכם ....כנסו :|"

תראי בגדול כמו שאת מבינה את אוכלת את מה שבישלת ,אז אני לא מבין למה את כועסת על הצבא .
אבל לענין היותר מעשי לפניך פתוחות שתי דרכים האחת להתקשר אוו לשלוח פקס לקצין פניות הציבור ולראות אולי שם יכלו לעזור לך.
המספר טלפון שם הוא 035699000 ובפקס035699400 .
האופציה השניה היא להתנדב לשרות ועם זה את פונה בכתב עם נימוקים (ורצוי חוות דעת של פסיכולוג אזרחי למדור פרט בלשכת הגיוס שלך.
אבל קחי בחשבון שגם במקרא הזה כנראה שלא תגיעי בדיוק לכל חולם שלך וסביר מאד שהגיוס יהיה לתפקיד פקידה אוו משהוא כזה.

עכשו השאלה היא למה את רוצה לשרת ,אוו יותר לענין האם זה נועד כדי להוריד את ה21 אוו מתוך רצון
לתרום .
כי אם את מעונינת לתרום והצבא לא מעונין בכל יש עוד אפשרויות כמו שרות לאומי למשל אוו התנדבות משא"ז.

נערך לאחרונה ע"י סמל ראשון בתאריך 04-12-2004 בשעה 15:00.
ישן 05-12-2004, 20:19
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
ההודעה שלך מקוממת עד מרתיחה !
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי arabkiller שמתחילה ב "האשמה היא רק שלך..."

אל תקדחו לה בשכל "את אוכלת מה שבישלת" (נמנעתי מלהשתמש בשפה בוטה יותר מפאת הזהירות),
מותר שלבנאדם יהיו חרדות וזה ב-אבו אבוע לגיטימי לחשוש ממשהו לא מוכר .
תראה לי מלש"ב אחד שלא חושש מלהתגייס לצה"ל ולהיכנס למערכת הזו, ואם יש אחד כזה- אז הוא אדיש .
היא לא אשמה ברבע דבר, וכן- האשמה היא בצה"ל על חוסר ההסברה והאיכפתיות .

מיותר לציין שאתם לא ההורים שלה, לא אלוהים והאחרונים שתשפטו אותה, נכון ?
הבחורה באה בבקשה לעזרה, לייעוץ ולהכוונה- מה לעשות מנקודת המצב הזו, לא לנזיפות ולנו- נו- נו !
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.handykult.de/plaudersmilies.de/nono.gif]

ולמחברת האשכול- אני מבקשת ממך לא לקחת ללב את הנאמר באשכול, תסנני היטב ואל תפגעי, להרבה אנשים יש נטייה לזרוק מילים באוויר מבלי לספור עד עשר ו/או לחשוב על הרגשות של הצד השני .
מה שאני מייעצת לך לעשות זה לגשת ללשכת הגיוס ולנדנד, תראי להם את הנכונות שלך כן להתגייס ו-כן לתרום .
כמו שכבר אמרו כאן- צה"ל לפעמים מבין רק בנדנודים ולכן תנדנדי ותלחמי עבור הצדק (אפילו רק בשביל הפרופיל) .

אני מאחלת לך המון בהצלחה מתוקה, את מוזמנת אלי גם לת.ד להמשך השיחה
והכי חשוב : אל תתייאשי- צה"ל זו מערכת משובשת ביותר ואת לא הראשונה שנופלת בין כסאותיו .

ערב טוב ושבוע מקסים
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 05-12-2004 בשעה 20:25.
ישן 05-12-2004, 19:37

תגיד לי,אתה שפוי??
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "סיפור בהחלט מעצבן ומרתיח את הדם אך בכול זאת אל תאמרי נואש ..!"

אתה ברצינות מתכוון שהיא תלך ותתפרץ לתוך בסיס צבאי?
הרי זה יכול להביל אוו לתיק פלילי +פגיעה גופנית במקרא הטוב (השומר יהיה עדין וישתמש רק בקת)
אוו לקדיחה של שני חורים חדשים בגופה (כניסה ויציאה) במקרא הפחות טוב.
אגב למה לעצור במפקד הבקו"מ?
שתלך ישר לרמטכ"ל! אוו לשר הבטחון.
מה גורם לך לחשוב שלמפקד הבקו"מ יש יד ורגל בכל תיק של כל מלש"ב
(במקרא הזה סביר להניח שהתיק בכלל בלשכת הגיוס המחוזית שלה)
אוו את הזמן והרצון להתערב בכל תיק ותיק??
וחוץ מזה אם תקרא היטב את מה שהיא כותבת אז תבין שסיבת אי הגיוס מאד ברורה לה
השאלה שלה היא איך לשנות את החלטה הנ"ל.
ואז אתה עוד מעיר לאחרים על תגובות שטוטיות ולא קונסטרוקטיביות ......
עוד "קונסטרוקטיביות" כזאת ועבדנו!
ישן 05-12-2004, 20:31
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היה לך כנראה לאק בירידה לסוף העניין .
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי סמל ראשון שמתחילה ב "תגיד לי,אתה שפוי??"

האסימון נתקע בדרך...
לדעתי ההגזמה בהצעה הייתה להדגים שהיא צריכה להגיע אפילו לדרגים הגבוהים אם זה חשוב לה .
ו-וואלה, אני מאוד תומכת באנשים שיודעים מה הם רוצים; אתה יודע מה זה להיות עם פרופיל 21 לא מרצון כל החיים ?
נכון שיש סדירים שמתים להוציא 21 ורק לצאת מהצבא, אבל זה לא המקרה !

ולטעמי לשכ"ג פתוחה למלש"בים בהצגת תעודה מזהה (כזכור לי), ואם היא לא מקבלת מענה טלפוני אז אני בעד ללכת
ללשכ"ג ולשבת על הוריד של מי שצריך לשבת (לדוגמה קצינת פניות הציבור) עד שישמעו אותה .
ובוא נדבר לעניין- צה"ל צריך את החיילים יותר משהחיילים צריכים את צה"ל, אז שילמד להקשיב לחיילים ולמלש"בים שלו .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-12-2004, 17:16

כנראה שאני לא יודע לקרוא בעיברית אבל
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "כפי שנאמר עם הצגת תעודה מזהה היא תוכל להיכנס לבקו"ם .."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי u-367
ראשית כול ..לא הבנתי איך הגעת לזה שעודדתי אותה להסתכן בפלילים בדרך כזו או אחרת
אייך בדיוק אתה מפרש את זה?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי u-367
קחי את עצמך בלי עו"ד ובלי נעליים סעי לבקו"ם כנסי ישירות למשרדו של מפקד הבקו"ם בלי לשאול את אף אחד ..ובקשי מידע קונקרטי ומדוייק למה בדיוק החליטו לא לגייס אותך ואיך הוחלט ועל סמך מה שאינך בריאה בנפשך ..!!!

בהתחשב שהבקו"מ (בניגוד ללשכת הגיוס הסמוכה עלו) הוא בסיס צבאי לכל דבר שכניסה עלו מחויבת
באישור מראש/צו זימון /חוגר.
ולכן הדרך היחידה להיכנס לבסיס בלי לקבוע פגישה/לקבל זימון /להיות מובל לשם באוטובוס תהיה ע"י התפרצות.
אבל כנראה שכבוד "הרמטכ"ל" שינה את זה בלי להודיעה לכולנו.
היא איננה צריכה לפרוץ או להתפרץ לשום מקום ..
יופי ,סוף סוף דבר חוכמה אמיתי.
זכותה להכנס עד ללשכת הרמטכ"ל אם יש צורך !!!..
זכותה לפנות ולבקש פגישה ,הסיכוי שהיא תקבל שואף ל0 .
במקרה שלה שני הדרגים הרלוונטים הינם בקו"ם או נציב קבילות החיילים .. וזה מה שלדעתי היא צריכה לעשות ..!
שוב אתה מדבר מבלי לדעת על מה
לנציב כבילות חילים זכאים לפנות חילים בשרות חובה קבע ומילואים מה שלא ממש המצב פה .....נכון?
לכל השאר יש את נציב קבילות הציבור שהפניה עלו היא קיבלה .
הבקו"מ מקבל אחריות לתיק של משל"ב ברגע שהוא נשלח אל הבקו"מ לצורך גיוס כל השאר נשאר בלשכות הגיוס האזוריות ובמחשב הצהל"י .
כלומר מלש"ב שייך ללשכת גיוס חייל שיך ליחידה שלו שבנהם (מרגע שהוא עוזב את האחד עד שהוא מגיעה לשני) אחראי עלו הבקו"מ .........שוב זה לא המקרא פה נכון?

לגבי שאלתך אם אני שפוי אז לאאא.. ובלי כול קשר לזה ...
מהיכורת איתך פה ,ואני חושד שגם בפורומים אחרים, אני נוטה להסכים !
שמור על טון דיבור רגוע ושתה מים קרים לפני שאתה מגיב להודעה גם אם היא לא נראית לך ..!!
אין לי שום בעיה לשמור על רוגעה עד שמיגיעה מישהוא כמוך שיש לו בעלות על החוכמה /הידע /וממונה מטעם עצמו על צה"ל/ביטחון שדה /.....
שלא רק שהוא לא עוזר אלה הוא עוד גורם נזק
כן!!!! זה מוציא אותי משלוותי .
ואם לדעתך קיים פתרון אחר תעלה אותו כאן וזהו ..
זה כבר טופל ....אם היתה גם קורה ולא רק מפליא אותנו בחוכמתך כי רבה היתה בוודאי גם שם לב.
בקיצור אני מציאה שדווקא אתה תשתה קצת מים (אולי גם משהוא יותר חזק) ותגיב רק על מה שאתה מכיר ומבין ולא על פי תחושות בטן ומה "שנראה לך".
בעיקר בהתחשב שאתה לא בדיוק בן 18 זה לא ממש מוסיף לך כבוד!.

נערך לאחרונה ע"י סמל ראשון בתאריך 07-12-2004 בשעה 17:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר