לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2005, 14:28
  pukiman pukiman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.05
ככה מפעילים את POP:The Two Thrones

לאחרונה, התחלתי לקבל יותר מדי הודעות פרטיות עם בקשות לעזרה. די נמאס לי כבר לכתוב בכל פעם את אותו הדבר ולפנות את המשתמשים לקובץ הNFO המצורף למשחק.
עכשיו כדאי לפתור את בעיית ההודעות הפרטיות המציקה הזאתי אחד ולתמיד.
אני יכתוב חד פעמי, מדריך קצר להפעלת המשחק.
ישנם שתי דרכים להפעלת המשחק, אך לכמה מהמשתמשים עובדת רק דרך אחת (ניתוק הCD-ROMים) ולכמה, לא פועלת שום דרך. יש להם רק את הדרך לחנות לקניית המשחק.

דרך ראשונה (הרשומה בקובץ הNFO):
א. תפעילו את המשחק דרך DT4 ותתקינו.
ב. לאחר התקנה, תסגרו את המחשב והוציאו מפועל (פשוט נתקו את כבלי החשמל) מהCD-ROM ו\או הDVD-ROM שלכם.
ג. הפעילו את המחשב והפעילו את המשחק מקיצור הדרך בשולחן העבודה\בStart menu.
ד. שהגנת המשחק תבקש ממכם סריאל, תכניסו את הסריאל הרשום בקובץ הNFO (אם אני מקבל בקשה אחד לסריאל בפרטי, אני מוחק את ההודעה בלי שום תגובה (מקווה "אזהרה" זאת תחסוך לכם זמן בכתיבת הודעה סתמית, שלא תקבלו אליה תשובה))
ה. שחקו במשחק

דרך שניה (בה אני השתמשתי):
א. תפעילו את המשחק דרך DT4 והתקינו.
ב. לאחר התקנה, תנו לחיצה ימנית עם העכבר על האיקון של DT4 שנימצא ב"איקונים מוחבאים" בTaskbar לכו ל"Emulation" ולחצו על "All Option ON".
ג. הפעילו את המשחק מקיצור הדרך שעל שולחן העבודה ו\או בStar Menu.
ד. גם במקרה זה הגנת המשחק תבקש ממכם סריאל, וגם במקרה זה, תפנו לקובץ הNFO ולא אליי לפרטי.
ה. שחקו במשחק.

ועצה לי אליכם; בכל פעם שיש לכם בעיה במשחק ואתם לא יכולים להפעיל אותו, תעשו דבר פשוט מאוד. תקראו את קובץ הNFO המצורף לכל משחק שיוצא כ"שיחרור רשמי", ולא איזה הורדה מP2P. יחסוך לכם זמן וכאבי ראש לאחרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2005, 22:07
  pukiman pukiman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pukiman שמתחילה ב "ככה מפעילים את POP:The Two Thrones"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DIABLO
...

Sd4Hide לא יפעל.
בקשר לעריכה שלך; מוזר שראית שדיברו על התוכנה, אבל לא ראית את ההסבר שלי.
ואין צורך לשים את קובץ הפעלה בתיקיה של המשחק. התוכנה רק משנה רגיסטרי, אז זה די לא משנה איפה שמים אותה.

אם כבר מדברים על תוכנות כגון S4H וsr7stop אז כדאי לדבר אליהם מנסיון, ולא סתם לזרוק מידע חדש שלא באמת עוזר לנושא, ורק מבלבל כמה מהמשתמשים פה.

ולאנשים שיש להם בעיות בהפעלה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי pukiman
ישנם שתי דרכים להפעלת המשחק, אך לכמה מהמשתמשים עובדת רק דרך אחת (ניתוק הCD-ROMים) ולכמה, לא פועלת שום דרך. יש להם רק את הדרך לחנות לקניית המשחק.

ויש לי רק משהו קטן להוסיך למה שכתבתי מקודם.
ישנם שלושה דרכים להפעלת המשחק. הדרך השלישית פשוט מסובכת יותר ותיהיה מוכרת לאנשים שמכירם את התוכנה SFN
(StarForce Nightmare)
בלבד. גם לא ניסיתי את השיטה על המשחק הזה, אז פשוט נימנעתי מלדבר אליה רק כדאי לא להוסיף מידע ללא גיבוי לדברי. אם מישהו מעוניין, הוא מוזמן להוריד את התוכנה ולשחק איתה.
לבדוק את העניין ולחקור לבד. מי יודע, אולי יבין משהו והמשחק יפעל לו

נערך לאחרונה ע"י pukiman בתאריך 09-12-2005 בשעה 22:14. סיבה: שתיחנק מערכת הפורומים הזאת! כוס אחטה עם הצד שמאל ימין הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר