לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2005, 14:32
  וירטואל וירטואל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
אני רוצה לצאת נגד כמה דברים שנכתבו פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "System of a Down - Hypnotize- מאכזב"

קודם כל, נתחיל מזה שחלק גדול (אפילו רוב) מסמרייז והיפנוטייז הם בי-סיידס ושאר שירים שלא הוכנסו לאלבומים הקודמים מסיבה זו או אחרת, ולכן ההתבכיינות שלכם לגביי זה שהם "נרגעו" ו"התמתנו" קצת לא מבוסס, כי חלק מהשירים האלו הוקלטו לראשונה אפילו לפני טוקסיסטי ושאר חומר ישן של סיסטם.
דבר שני, אני רוצה להגיב למי שכתב פה ב"הלוואי". אני מת שסיסטם יאכזבו כבר! מאז סטיל דיס אלבום (כולל) אני שומע כל פעם את האלבומים החדשים רק בתקווה שהם יפשלו כבר ויהפכו לאיזה פאנק-רוק או דרעקור מחורבן, ופשוט כל פעם הם שומרים על הסגנון החסר הגדרה שלהם, ומחדשים אותו כל פעם.
אין מה לעשות, סיסטם עדיין לא מיצו את עצמם. הם פשוט גדולים (לצערי?).

חפרתי. :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2005, 20:25
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
אתה מדבר שטויות...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי sniper666 שמתחילה ב "אני חייב להגיד שעל סיסטם..."

קודם כל אחרי האלבום השני הם היו הולכים ברחוב ואנשים זיהו אותם אז הם נאלצו לעזוב להוליווד כי הם שנאו (!) את הפרסום...
אני לא חושב שיש להקה ששנאה עד כדי כך את הפירסום שלה והלכה "להסתתר" ולגבי הדעות שלהם...אז הדעות שלהם לא השתנו... (רק שהם לא הכי אוהבים את החיים בהולייוד "Lost in holywood" וציטוט מהשיר ..הבית הראשון אומר את זה כל כך ב-ברור
I'll wait here
You're crazy
Those vicious streets are filled with strays
You should've never gone to Hollywood
ככה שהדבר היחידה שהשתנה זה השנאה שלהם להוליווד והפרסום
.. וזה שהיה להם קליפ באמ טי וי זה לא אומר שפתאום הפכו להיות ממוסחרים..ראיתי המון להקות כמו סליפנוט ועוד כמה שהיה להם קליפים באמ טי טוי.. זה לא אומר כלום...
ישן 20-12-2005, 21:09
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
כה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי PropagandA:]] שמתחילה ב "אולי תקראאא לפני שאתה מגיב?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PropagandA:]]
אין סיסטם ישנים וחדשים.
זה ערבוב של שירים שגם נכתבו מזמן..

ולמה להגיב בפורום של סיסטם שאתה לא אוהב אותם?!
כאילו שאכפת לנו.. בסדר אם מישו כותב שהוא אהב ועכשיו כבר לא או משו כזה..
אבל מה אכפת לנו שהחברים שלך מזיינים לך בשכל על סיסטם..

והם משקיעים יותר מ5 דקות. תבין את הליריקה ואז תדבר.

הליריקה? SUGAR? השיר שבו חצי מהשיר הוא עושה איזה משו עם השפתיים ומקשקש שטויות? ליריקה מהשמים פשוט.
שמע זה פורומים, אמורות להיות פה תגובות רעות וטובות, ומה לעשות כואב לי שהלהקות שאני שומע שלדעתי הן הרבה יותר איכותיות ומשקיעות הרבה יותר בחומר שלהן מכל הבחינות לא אהודות כמו האנשים האלה שהם אולי סטלנים ויודעים לתת קצב אבל הם לא מוזיקאים גדולים ומבחינתי לא מגיע להם כמות הפירסום והרווחים שיש להם.
אתה יכול לצאת אליי במטח קללות ולהתחיל לאמר שאנלא מבין מה אני מדבר וכל המשפטים המוכרים.... אני מבין מה אומר ואני יודע מזה איכות, סיסטם אוף אה דאון, זה קצבי,זה סבבה למסיבות, זה מצחיק אבל אלו לא מוזיקאים רציניים, מבחינתי לפחות, מצטער.
ישן 21-12-2005, 15:57
  PropagandA:]] PropagandA:]] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.05
תכנס
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "חבל באמת שאתה לא מבין את המשמעות מאחורי sugar"

לאתר
www.systemofadownonline.com
ולסונג מינינג.. תראה שם מה אנשים חושבים חלקם אפילו בלי לדעת תמשמעות האמיתית..
ויש עוד אתר שיש שם את מה סרג' אומר על השירים הוא כתב אבל לא זכור לי מה זה בדיוק..

ואני לא חושבת שיש סיבה אחת טובה להכנס לפורום םעל סיסטם רק בשביל להגיד אני לא אוהב..
זה מטופש.. אבל בסדר..

ולמה שאני אקלל תחשוב מה שבא לך פשוט תדע שלדבר בלי לדעת מה אתה אומר זה הכי טיפשי בעולם!..
פעם הבאה תבדוק לפני שאתה אור משו.. ואם זה נשגב מבינתך.. אין לי מה להגיד לך..
והבסיסט של סיסטם מטורף - אחד הטובים ששמעתי..
הגיטריסט כותב מנגן ושר והכל הוא עושה בצורה עולה לסולן יש קול אחד היפים ששמעתי והוא כותב..
אז אם אתה אומר שאתה לא רואה כשרון בלהקה.. אין לי מה להגיד לך..
ישן 25-12-2005, 17:22

טוב...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "לא הבנת אותי :/"

דבר ראשון לא ניכנסתי כדי להשמיץ, פשוט חברים שלי דיברו על האלבום הרבה אז רציתי לראות מה יכתבו עליו פה.
דבר שני מבחינה מוזיקלית כל השירים שלהם קליטים ורדדודים. צ'ופ סואי שזה הלהיט שלהם זה סתם שיר קליט שאולי יש בו רק קטע אחד שבאמת טוב.
שמע זה ממש לא מעניין אותי למה הם היתכוונו במילים אני רק יודע שמה אני שומע זה עם מילים גסות ולא פואטיות ועם מלא סלנג וכל הליינים שלהם הם כאלה ברורים ומשעממים, כאילו שמעו אני אוהב סליפנוט וקורן אבל אני מודע לזה שמבחינה מוזיקלית הם לא ברמה גבוהה.
אתם מסוגלים להשוות את סיסטם לדרים תיאטר? על זה אני מדבר כשאני אומר שהדברים לא ברמה, כל המלודיות שמה כל המוזיקה היא מאוד רדודה, סתם ליינים לפוגו.
יש לי את טוקסיסיטי על המחשב וחברים שלי השמיעו לי ת'חדש, בתור בנאדם שמנגן וכותב אני יכול לאמר שלא התרשמתי בכלל וזה פשוט משעמם.
אתם יכולים לחשוב אחרת בגלל זה פורום, כל אחד מגיב מהסיבות האישיות שלו בדיעות האישיות שלו, ואני לא הוצאתי קללה אחת ואני גם לא אוציא.
ישן 26-12-2005, 17:08

יופי...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "בלה , בלה בלה ... זה מה שאני קראתי שכתבת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RACS
חבל שאתה מדבר לפני שאתה קצת חוקר, וישר אתה כזה "שיר קליט? אז הוא בטח עם ליריקה גרועה"...
אין לי מה להגיד לך חוצמלפני שאתה מדבר.. קצת תחקור עם מה שאתה אומר הוא נכון..הרי זה שדרים שמים את משמעות של השירים שלהם וזה שסיסטם מחביאים את המשמעות של השירים לא אומר שהשירים שלהם רדודים..עם כל הכבוד

אולי תתייחס לטענות שלי כמו שצריך? דבר ראשון אל תשווה את העומק של דרים בליריקה ובסיפוריות שבאלבומים שלהם ואת המטאפורות לשל סיסטם, מבלי להבין ת'ליריקה של סיסטם אני מבטיח לך שאתה עושה מעצמך צחוק.
אמרתי גם שסיסטם כותבים בסלנג ובשפה פשוטה לא גבוהה ורדודה.
והמוזיקה שלהם פופית ורדודה.
ישן 27-12-2005, 01:01
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "יופי..."

ציטוט:
אולי תתייחס לטענות שלי כמו שצריך? דבר ראשון אל תשווה את העומק של דרים בליריקה ובסיפוריות שבאלבומים שלהם ואת המטאפורות לשל סיסטם, מבלי להבין ת'ליריקה של סיסטם אני מבטיח לך שאתה עושה מעצמך צחוק.
אמרתי גם שסיסטם כותבים בסלנג ובשפה פשוטה לא גבוהה ורדודה.
והמוזיקה שלהם פופית ורדודה.

איך אתה יודע אבל מה העוק של השירים של סיסטם אם לא חקרת וקראת אותם, קצת מעבר לעיניים הרגילות שלך? תקרא מה שאנשים כותבים, תקרא מה שהלהקה כותבות על השירםי ותבין שזה לא "פופית ורדודה" חבל מאוד שאתה סגור על זה שדרים יש להם ליריקה יוצאת מן הכלל וסיסטם, בגלל שהם מקפיצים (ומזכירים פופ?!?! איך הגעת בדיוק למסקנה הזאת) אז הם שווים לזבל..
זה פשוט חבל.
ישן 27-12-2005, 10:23

אהההההההה!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "[QUOTE] אולי תתייחס לטענות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RACS
איך אתה יודע אבל מה העוק של השירים של סיסטם אם לא חקרת וקראת אותם, קצת מעבר לעיניים הרגילות שלך? תקרא מה שאנשים כותבים, תקרא מה שהלהקה כותבות על השירםי ותבין שזה לא "פופית ורדודה" חבל מאוד שאתה סגור על זה שדרים יש להם ליריקה יוצאת מן הכלל וסיסטם, בגלל שהם מקפיצים (ומזכירים פופ?!?! איך הגעת בדיוק למסקנה הזאת) אז הם שווים לזבל..
זה פשוט חבל.

ניעמאס לי לחזור 20 פעם על אותו דבר!!!!!!!
אמרתי שהם משתמשים בשפה ירודה ולא פואטית ואנלא סובל את זה גם אם יש מאחורי זה משמעות... זהו... ודרים אין מה להשוות את סיסטם אליהם מבחינה מוזיקלית, סיסטם זה להקה מסחרית שעושה מוזיקה כדי להרוויח כסף, מי שיש לו ניסיון יודע להבדיל בין מוזיקה שהשקיעו בה לבין מוזיקה שכותבים בפאנן ואחריי חודש אפשר להופיע.
ישן 27-12-2005, 13:39
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אהההההההה!!!!!!!"

ציטוט:
ניעמאס לי לחזור 20 פעם על אותו דבר!!!!!!!
אמרתי שהם משתמשים בשפה ירודה ולא פואטית ואנלא סובל את זה גם אם יש מאחורי זה משמעות... זהו... ודרים אין מה להשוות את סיסטם אליהם מבחינה מוזיקלית, סיסטם זה להקה מסחרית שעושה מוזיקה כדי להרוויח כסף, מי שיש לו ניסיון יודע להבדיל בין מוזיקה שהשקיעו בה לבין מוזיקה שכותבים בפאנן ואחריי חודש אפשר להופיע.

סיסטם ודרים זה שני סגנונת שונים, אז ברור שמבחינה מוסיקלית הם יהיהיו שונים, זה כמו שתשווה לי
Xandria ומשין הד ותגיד שמשין הד זבל כי הם יותר ידעוים ווממוסחרים. נראה כבר הגבתי איפה שהו.. שסיסטם לא ממסוחרים, יש להם את השיר Lost in hollywood ואפשר לראות בברור שהם עושים מוסיקה, כדי לעשות מוסיקה ולא כדי להתעשר.. אתה יודע שהם אמרו שמתי שהתחילו להכיר אותם אז הם נאלצו לעבור להוליווד כי אנשים היו רואים אותם ברחוב ומבקשים חתימות ותמונות וכאלה..ואהם לא רצו את זה! הם לא אהבו את זה!... אז הם עזבו להלוליווד.. ועכשיו הם מוציאים שיר על זה שבהולייווד כל אחד חרא וצריך לשמור על הגב שלו... שוב תחקור לפני שאתה מדבר, כי אתה מדבר שטויות ואתה עושה את עצמך טמבל.
ועוד דבר "
מי שיש לו ניסיון יודע להבדיל בין מוזיקה שהשקיעו בה לבין מוזיקה שכותבים בפאנן ואחריי חודש אפשר להופיע" - זה שכותבים מוסיקה בפאנן לא אומר שזה מוסיקה רעה..להפך זה אומר שזה מוסיקה שכתבו בפאנן שלהם.. זאת אומרת שזה מוסיקה פאנן, עם מילים ומשמעוית נסתרות
ישן 29-12-2005, 23:33

טוב....
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "[QUOTE] ניעמאס לי לחזור 20..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RACS
סיסטם ודרים זה שני סגנונת שונים, אז ברור שמבחינה מוסיקלית הם יהיהיו שונים, זה כמו שתשווה לי
Xandria ומשין הד ותגיד שמשין הד זבל כי הם יותר ידעוים ווממוסחרים. נראה כבר הגבתי איפה שהו.. שסיסטם לא ממסוחרים, יש להם את השיר Lost in hollywood ואפשר לראות בברור שהם עושים מוסיקה, כדי לעשות מוסיקה ולא כדי להתעשר.. אתה יודע שהם אמרו שמתי שהתחילו להכיר אותם אז הם נאלצו לעבור להוליווד כי אנשים היו רואים אותם ברחוב ומבקשים חתימות ותמונות וכאלה..ואהם לא רצו את זה! הם לא אהבו את זה!... אז הם עזבו להלוליווד.. ועכשיו הם מוציאים שיר על זה שבהולייווד כל אחד חרא וצריך לשמור על הגב שלו... שוב תחקור לפני שאתה מדבר, כי אתה מדבר שטויות ואתה עושה את עצמך טמבל.
ועוד דבר "
מי שיש לו ניסיון יודע להבדיל בין מוזיקה שהשקיעו בה לבין מוזיקה שכותבים בפאנן ואחריי חודש אפשר להופיע" - זה שכותבים מוסיקה בפאנן לא אומר שזה מוסיקה רעה..להפך זה אומר שזה מוסיקה שכתבו בפאנן שלהם.. זאת אומרת שזה מוסיקה פאנן, עם מילים ומשמעוית נסתרות

תשמע איש, זאת הפעם האחרונה שאני באמת אגיב להודעות שלך כי אתה קורא את שלי ברפרוף רוצה להבין את מה שאתה מבין ומעוות את הדברים, וממש אין לי כוח לזה.
ברור שהם לא רוצים שאנשים יזיינו להם בשכל ברחובות, אף אחד לא רוצה את זה מה הקשר? אתה שם לב איזה "הוכחות" אתצה מביא? מה הקשר לזה שדרים וסיסטם זה סיגנונות שונים? דרים מוזיקאים, כל אחד שם מאסטר בכלי שלו, כל אחד שם למד בבית ספר למוזיקה, ושומעים במוזיקה שלהם שזאת מוזיקה מושקעת עם מחשבה ועם הרמוניות ולא מוזיקת ארבע אקורדים... דרים יכלו לנגן את הסיגנון של סיסטם ולעשות אותו טוב בגלל שהם מקצועיים והם משקיעים במוזיקה שלהם, ואולי הם מסחריים אבל הם לא מזניחים את הצד המוזיקלי בצד ומשקיעים מחשבה וזמן בכל יצירה שלהם, סיסטם אוף אה דאון פשוט מתפרעים וכותבים סתם מה שבא, תשאל אנשים שמנגנים או מוזיקאים שהרבה זמן בעולם המוזיקה, אף אחד מהם לא ישמע סיסטם אבל יש חלק שיאהבו וישמעו דרים, למה? די סיסטם זה סתם לקפוץ ולהיתפרק זאת לא מוזיקה מעניינת, מי שבעולם המוזקה הרבה זמן זה כבר לא יעניין אותו.
אנלא פוסל אותם, הם טובים לסיגנון שלהם ובמה שהם עושים, אבל אני לא חושב שצריכה להיות אליהם כל כך הרבה הערכה ושמגיע להם כל ההצלחה הזאת על מוזיקה שרובה מבוססת על קצב.
אני שמעתי את טוקסיסטי היה לי אותו במחשב, אני לא סתם בא ומזיין לך בשכל, חוץ מצ'ופ סואי וטוקסיסיטי רוב השירים שמה פשוט אנלא מבין איך הם העיזו לשם אותם בדיסק, וגם צ'ופ וטוקסיסיטי זה לא שירים מושקעים.
מוזיקה לא כותבים בפאנן אתה מבין? מוזיקה זה לא משו שעושים בשביל הכיף ככה כי משעמם או אין מה לעשות.
מוזיקה זה דבר שצריך לכבד אותו ולהשקיע בו את הכל כדי להוציא מעצמך את המקסימום שאתה יכול, אין כזה דבר לכתוב בפנאן מוזיקה רצינית... ניראה לך שמוצארט כתב בפנאן שלו? אנשים שכותבים מוזיקה בפנאן לא זוכים להערכה מאף מוזיקאי שבעולם המוזיקה , זה דבר שצריך להשקיע בו מחשבה.
איך זה שפיתאום הם הוציאו אחיי מזמרייזד את היפנוטייז כל כך מהר? הם לא השקיעו יותר מדי באלבום הזה, הם רוצים כסף, רווחים.
מי שכותב מוזיקה בפאנן לא משקיע במוזיקה שלו, והוא כותב אותה סתם - מבחינתי בנאדם כזה לא ראוי להערכה ויש לי כמה חברים שהופיעו ואני יודע שהם סתם כותבים כדי להופיע ולא עניין אותי לבוא ליראות מוזיקה שסתם כתבו בפנאן כדי להופיע אז לא באתי לאף הופעה שלהם, ולא איכפת לי שאלו חברים שלי, כשאני בא להופעה אני בא לראות אמנים שנותנים מעצמם את הכל, ואיך אני יודע? הבם פשוט אמרו לי... הם לא האמינו לי שאני כותב רק מהשראה.
עכשיו יש לי 2 שאלות אלייך: בן כמה אתה? כמה שנים אתה שומע מוזיקה?
שמע אם היית מדבר איתי לפניי ארבע שנים הייתי מסכים איתך לגבי כל מילה שכתבת פה כי ת'אכלס זה מה שאני שמעתי לפניי ארבע שנים, סיסטם,קורן,סליפנוט, קצת פונק פה ושם... אני מאמין שאתה עוד מעט תעזוב את המוזיקה הנוכחית שאתה שומע כמו בנדוד שלי שגם כרגע שומע סיסטם וכאלה.
כל החברים שלי ואני שמענו סיסטם ואת הלהקות מסוגם פעם, שמע אני לא אומר שזאת להקה חרא ואנלא פוסל אותם, הם חביבים, כיף להיכנס לפוגויים בשירים שלהם במסיבות, אבל בנאדם תעריך אותם נכון, לזה הם היתכוונו דשיהיה לך נחמד לרקוד ת'מוזיקה שלהם שזה יהיה קצבי וכולם יאהבו את זה, הם לא היץתכוונו לכתוב יצירות מופת אז פשוט תהיה מודע לזה שהם לא להקה על רמה בהשוואה ללהקות כמו דרים תיאטר וכאלה, זה הכל.
ולא התכוונתי להעליב אותך או ת'להקה בנאדם אז אל תיקח את זה אישית אנחנו רק כותבים פה דיעות ומה שלמדנו מניסיון אישי ואנלא פוסל את זה שתוכיח לי אחרת, אני אשמח אם תעשה אתזה אבל אל תיקח שום דבר אישית, ואל תידאג אני ממש לא טמבל ואני ממש לא נשמע כמו אחד וגם אם הדברים שלי לא מקובלים עלייך יש דרך להגיב.
ישן 30-12-2005, 00:38
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "טוב...."

כל החלק הראשון אני לא יגיב.. כי אני כבר אמרתי את מה שיש לי להגיד וזה שאתה עצלן ואתה לא רוצה להשקיע שנייה מהחיים שלך כדי להבין על מה סיטם כתוב זה בעיה שלך
ואני בן 19 שומע מוסיקה כבר 5 שנים
איך אתה יכול להאמין לכזה דבר מטומטם? שאתה אפילו לא מכיר אותי.. אתה מדבר בצורה לא הגיונית.
וזה שהמוסיקה שלהם ,לפעמים קצת מהירה לא אומרת שהם עשו אותה לריקודים ופוגוים וכל מיני כאלה. אני יודע שזה דעות ואני כותה כאן את הדעה שלי ומנסה להסביר לך למה לפי דעתי הדדעה שלך לא הכי הכונה כי אני מגיב על משהו שאין לך מושג מה אתה מדבר, עם יית אומר לי "הסתכלתי במשמעות של השירים והם עדיין רק חביבים לפי דעתי" אז הייתי אומר. .בסדר זה דעה שלך..אבל להגיד שהם חביבים בגלל שהם עושםי מוסיקה "פרועה" זה ממש לא צעד נכון והגיוני..
וסליחה שקראתי לך טמבל.
ישן 30-12-2005, 16:57

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "כל החלק הראשון אני לא יגיב....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RACS
כל החלק הראשון אני לא יגיב.. כי אני כבר אמרתי את מה שיש לי להגיד וזה שאתה עצלן ואתה לא רוצה להשקיע שנייה מהחיים שלך כדי להבין על מה סיטם כתוב זה בעיה שלך
ואני בן 19 שומע מוסיקה כבר 5 שנים
איך אתה יכול להאמין לכזה דבר מטומטם? שאתה אפילו לא מכיר אותי.. אתה מדבר בצורה לא הגיונית.
וזה שהמוסיקה שלהם ,לפעמים קצת מהירה לא אומרת שהם עשו אותה לריקודים ופוגוים וכל מיני כאלה. אני יודע שזה דעות ואני כותה כאן את הדעה שלי ומנסה להסביר לך למה לפי דעתי הדדעה שלך לא הכי הכונה כי אני מגיב על משהו שאין לך מושג מה אתה מדבר, עם יית אומר לי "הסתכלתי במשמעות של השירים והם עדיין רק חביבים לפי דעתי" אז הייתי אומר. .בסדר זה דעה שלך..אבל להגיד שהם חביבים בגלל שהם עושםי מוסיקה "פרועה" זה ממש לא צעד נכון והגיוני..
וסליחה שקראתי לך טמבל.

טוב.... אני מקווה ששנינו נהיה בפורום הזה בעוד שנתיים....
ישן 19-03-2006, 23:06
  Nabo Nabo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
תשמעו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "System of a Down - Hypnotize- מאכזב"

2 הלהקות האהובות עליי, הם דרים וסיסטם, תתפלאו
אני מעריצה של שתיהם כבר שנים..אי אפשר לרדת על להקה כי היא לא להקה אחרת
לכל להקה יש את היתרונות שלה..אני לא שומעת בכלל ניו מטאל או סגנון דומה בכלל לסגנון של סיסטם, היא היחידה מהסגנון הזאת שאני שומעת, ואני מתה על זה! אני לא מהמעמיקים בנוגע ללהקה הזאת, אין לי מושג מה המילים שלה אומרות כי אף פעם לא מצאתי מקור מהימן שיסביר לי (אולי פה?), אבל בכל זאת נהניתי מהמוזיקה, נקרעתי מצחוק מהקולות של סרג', והתפרעתי עם המקצבים המטורפים..דרים לעומת זאת, הם להקה ששינתה לי את החיים, הם להקה שאני שומעת כדי להגיד: "וואו, זה גאוני, כל צליל במקום, פטרוצ'י מנגן מדהים" וכו וכו.. דרים הם להקה בשביל כיף כזה, ואני מבינה אנשים שיגידו שהיא גם גאונית למרות שלא מצאתי את זה בה
הנקודה שלי היא שלאף אחד אין פה מקום להשוות בין דרים לסיסטם כי כל אחת מיוחדת בסגנון שלה, וזה כמו שתגידו לכמה פרחות בנות 12 לא לשמוע בריטני ספירס כי היא פוסטמה..הם לא יקשיבו לכם כי מבחינתם היא הכי חכמה ומושלמת בעולם
כל אחד והדיעות שלו..אני אישית לא חושבת שמישו בדיון הזה קילל מישו, סה"כ יש הרבה כבוד לדיעות אז אין מה להתנפל אחד על השני
כל החברים שלי שאוהבים את דרים צוחקים עליי שאני אוהבת את סיסטם
כל החברים שלי ששומעים לא את זה ולא את זה, צוחקים עליי כי אני שומעת כזה רעש (יעני, מטאל)
אבל היי שיקפצו כולם כי כל אחד שומע מה שבא לו
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:55

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר