לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2005, 00:19
  tAlmAn tAlmAn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.04
מישהי די קרובהכדאי לדבר איתה ולספר? או לא לעשות כלום?

מההתחלה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.kaktos.co.il/forum/images/smilies/smile2rz.gif]

שסיימנו את התיכון שנסעתי לאילת עם חברים , זה היה בחודש יולי האחרון, יצא במקרה גם שהייתי עם שתי בנות מהשכבה שגם היו שם. אחת מהן אני מכיר שלוש שנים כי למדנו ביחד באחד המקצועות, ואת חברה שלה כמעט ולא, מכיר קצת בשם ואולי קצת יותר אבל לא בתור ידידה. היה סבבה באילת נהנו מאוד וכמובן שנהננו עם שתי הבנות האלה כי היינו איתן כל השבוע. שחזרנו הבייתה אני וחברים שלי התחברנו אל שתי הבנות מאוד אני יוצא איתן לפעמים רק אני לפעמים עם חברים קבוע כל שישי וממש ממש נהנה, שניהן ממש מדהימות והכי כיף איתן, עם אחת קצת יותר.
בשלוש ארבע האחרונות שיצאנו איתן אני מרגיש שאחת מהן ממש ממש מוצאת חן בעיני אבל ממש (לא זאת שלמדה איתי, אלא החברה שלה שלפני זה בקושי הכרתי)
כאילו תמיד שאנחנו יוצאים אנחנו יושבים כזה ביחד והכי כיף לי בעולם לשבת איתה. במיוחד שחוזרים מהצבא, אני רק מחכה ליום שישי בערב לשבת באיזה פאב או איפשהו ולהיות איתה. היא מדהימה הכי נחמדה ואחת הבחורות הכי נחמדות וסבבה. לאו דווקא בגלל שהיא ניראת טוב, גם בגלל איך שהיא.
הקטע שאני מכיר אותה די טוב כזה ואני לא יודע אם כדאי ללכת ולספר לה על הכל. אני יודע שהיא לא דוחה אותי ולא מנסה לברוח ממני, כי בכל זאת אנחנו יוצאים ומבלים ורואים אחד את השני כמעט כל סופשבוע קבוע.
שאני בבסיס, אי שם בדרום ליד אילת, אז שיש לי זמן בהפסקות ובשעות טש אני מסתכל ברקע שיש לי בפלאפון, שיש בו תמונה של שנינו ופשוט נהייה הכי מאושר בעולם כשאני רואה אותנו בתמונה, ישר עולה לי חיוך אני נזכר בה, חושב עליה די הרבה, ואני מתעודד מאוד, ומת כבר שיהייה יום שישי ולראות את החברים והכי הכי הכי לראות אותה כמובן.
אני לא יודע אם כדאי לי להגיד לה ולספר לה הכל מה אני מרגיש, כי אולי היא תגיד לא ואין לי מושג מה היא תגיד. האם כדאי לעשות את זה או שזה מאוחר ולא ואני יודע שעדיף מאוחר מאף פעם אבל אני מפחד שאם אני אספר לא והיא תגיד לא אני אאבד אותה ויקח לי די הרבה זמן לצאת מזה כי היא לא עוד מישהי והיא מאוד מאוד חשובה לי ומאוד איכפת לי ממנה.
אז כדאי או לא? ואני לא יודע מה המצב שלי. אני חושב שאולי אני מאוהב?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2005, 03:43
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אכן מקרה קשה של אהבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tAlmAn שמתחילה ב "מישהי די קרובהכדאי לדבר איתה ולספר? או לא לעשות כלום?"

ידידי אתה אכן נשמע מאוהב ואפילו קשה כיוון שאת מה שכתבת היה אפשר לכתוב רק בחצי מהמילים שכתבת או יותר נכון שחזרת עליהם, מה שאומר שרק מלחשוב עליה ועל הנושא אתה מתבלבל מאוד

והשאלה שלך היא שאלה טובה וגם במקום והיא נשאלה פה לא מעט: "האם כדאי לעבור מידידים לחברים" רק שאתם אולי ידידים בתחילת הדרך ולכן כמו שידידה טובה פעם אמרה לי אם אתה בקשר עם מישהי חדשה ולא עושה שום דבר בנידון להיות חבר שלה אתם תהפכו אוטומטית לידידים, אולי אתם כבר ידידים ולכן מגיעה ההתלבטות של האם כדאי לסכן את מה שכבר יש לנו ביחד תמורת הסיכוי שנהיה חברים ואז בכלל החגיגה תתחיל ואת זה כמו שאתה יודע רק אתה תוכל לדעת ולהחליט, רק מה שאני יוכל לייעץ לך ו/או לשאול זה האם ניסית להתקרב אליה? האם אתה מרגיש שיש משיכה בין שניכם? אני מבין שלה אתה נותן יחס יותר אישי וקרוב מאשר לשאר הבנות בחברה האם אתה מרגיש שגם היא נותנת לך יחס יותר אישי מאשר לשאר?
זה אולי חלק מהשאלות שאם תענה עליהם תוכל לדעת יותר איפה אתה עומד ומה הסיכוי להצליח.
יכול להיות כמובן שאם תנסה להציע לה או להתקרב אליה יותר תקבל תשובה שלילית או יחס יותר קר אך לפחות תדע שניסית והשאלה היא אם במקרה הכי גרוע כמו שאמרתי היא לא מעונינת האם אתם כבר בחבורה מגובשת או שתוכל להפגש עם חברים שלך בלעדיה והחברות כך שמקסימום לא הלך אפשר לחפש בנות אחרות (מקווה שהבנת למה התכוונתי)
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-12-2005, 13:10
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוי אתה חמוד..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tAlmAn שמתחילה ב "מישהי די קרובהכדאי לדבר איתה ולספר? או לא לעשות כלום?"

לק"י

ומאוהב לחלוטין.בטח גם נשפך לך מלח בכמויות וכל היום דבוק על הפרצוף שלך חיוך של דביל..חח בכל מקרה תתן לזמן לעשות את שלו,כי במקרה כזה(למרות שזה 99.9% מהמקרים..)צריך להיות זהירים.לא כדי להרוס ידידות בעד שום הון שבעולם,אז לדעתי תנסה לרמוז לה שאתה מעוניין ולפי דחייה/התקרבות תבין אם היא רוצה או לא.אל תהיה ישיר מדי כי זה סתם עלול למוטט את הקשר.אתה גם יכול לספר על זה לחברים שלך ולבקש מהם שיגידו שהם עסוקים ולא יכולים לבוא,וככה תצאו רק אתה והיא.תראה מה יהיה.בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר