לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2004, 07:50
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
שאלת שאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kingdavid2 שמתחילה ב "צריך עזרה בקניית חומרה חדשה??"

מאוד כלליות, אבל אני אנסה בכל זאת לענות:
1. אני מבין שאתה מעוניין במחשב המבוסס על AMD64. לפי ההגדרות של AMD, עבודה מול שני מודולים של זיכרון מצריכה שהם יהיו Single Sided אם אתה רוצה להבטיח מהירות BUS מקסימלית, לכן אתה תרצה לבחור זיכרון מהתחום היקר יותר והמהיר יותר של הייצרניות השונות, זיכרון CL2 (זה די מבטיח שהזיכרון Single Sided, אבל עדיין שווה לבדוק, במיוחד שים לב ש OCZ מגדירה חלק מהזיכרונות שלה לתזמונים איטיים יותר בעבודה עם AMD64...).
ישנן יצרניות שלהן מוניטין גבוהה באיכות הזיכרון, והן OCZ, Kingston, Gail, Corsair. לכן אנו ממליצים לקחת זיכרון שלהן. הן גם הייצרניות שבד"כ מייצרות זיכרון CL2 עם תזמונים נמוכים. אם אתה מחפש זיכרון עבור AMD64, אתה תרצה זיכרון כמו ה Kingston HyperX PC3200 או ה OCZ 3200EL Platinum Edition כדי למקסם את הביצועים.
2. אתה תרצה לוח-אם המבוסס על ה nForce 3 250 לסוקט 939 או nForce 4 לסוקט הזה שייצא בקרוב מאוד. אלו הצ'יפסטים המתקדמים ביותר כיום. הייצרניות המומלצות הן Gigabyte, Asus, MSI ו Epox מנסיוני האישי, וישנם אלו שאוהבים את ABit (לי היה ניסיון לא טוב עם כמה לוחות שלהם בעבר ומאז לא ניסיתי אותם)... איזה לוח בדיוק תלוי כמובן בתקציב שלך ובאיבזור של הלוח. אם אתה מתכנן לקנות כרטיס מסך PCI-E תצטרך לחכות ל nForce 4... שוב, הבחירה בייצרניות האלו הנה מפני שאלו ייצרניות עם מוניטין ארוך מאוד של איכות.
3. אם אתה קונה לוח ומעבד לסוקט 939 אתה תרצה שני מודולים זהים של זיכרון לעבודה ב DC DDR, וכמובן זכור את נושא ה Single Sided...
4. שאלה קשה מאוד. תלוי בעיקר בתקציב שלך. כרגע nVidia מובילה ברוב מבחני הביצועים לכרטיסים מהתחום הבינוני והגבוהה, אבל הכרטיסים שלה דורשים ספק כח מתאים (או חיבור חשמל Molex נוסף לכרטיס מסך עצמו), הם תופסים מקום על הסלוט PCI הראשון בד"כ והם חמים...
אישית אני מעדיף כרטיסים המבוססים על צ'יפ של ATI, במיוחד בגלל החום והגודל הפיסי.

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 04-12-2004 בשעה 07:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר