לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2005, 08:37
  kerennitzan kerennitzan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.05
מה יש להגדיר על מנת להתחבר לmessenger מהסלולרי?

היי.

אני חדשה כאן. למעשה, רק בשבוע שעבר רכשתי (יד שניה ) 5140, ואני עדיין מנסה לתפעל אותו כמו שצריך...
אז יש לי כמה וכמה שאלות, ונראה שזה המקום הנכון לשאול אותן (מבחינת מצבור ידע שקיים פה)...

א. דבר ראשון שמסקרן אותי, הוא מדוע ה 5140 לא כזה נפוץ? מבחינת יכולות מכשיר הוא ב'טופ' של המכשירים - 4 מגה זכרון, ספיקר, מצלמה 300k... אפילו פנס... אז אוקיי, הוא לא 6230 (שם יש גם בלוטות' ואפשרות הרחבת זכרות) אבל הוא יותר מ 3100, 3120, 3200, 6100 וכיוב'.....
איך זה שהמכשיר... אפשר לומר - נדיר?

ב. קראתי כאן את שלל המדריכים. כל הכבוד ! המדריך להעלאת רינגטונים, להמרה SWF והמרה ל AMR... ממש .

ג. יש לי חבילת GPRS בסיסית באורנג' (12.90ש"ח, לא כזה זול). אני מצליחה לתפעל את הכל כמעט - אופרה, אתרים שונים (getJar.com) וכו', חוץ מ... מסנג'ר.
לא משנה מה ניסיתי - MovilMessenger, QuickIM, ועוד, אף אחד מהם לא מצליח להתחבר.
כולם כותבים לי שנכשלו בהקצאת socket (למי שזה אומר משהו) ושאבדוק אם אני מתחברת עם GPRS ולא WAP. לא ברור מדוע.
אם המכשיר מתחבר דרך GPRS, הרי שהגלישה הסלולרית עובדת. יש לי גישה לאתרים שונים (YNET, גוגל, וכו'). אז למה המסנג'רים השונים, לא משנה איזה, לא מצליחים לעבוד?

ד. בהמשך לסעיף הקודם, כשחיפשתי פה באתר, ראיתי את ההודעה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=13677
בה הוצעו אתרים לחיבור למסנג'ר/ICQ:
wap.tjat.com - icq
שרתים בארץ:
il.tjat.com
il2.tjat.com
wap.tjat.com/msn - msn
אתרים אלו כן מצליחים להתחבר אלי, למרות שיש לי בעיה מסוימת איתם....
במקרה של אתרים כאלו, אתם שולחים את שם המשתמש והסיסמה אלכם לסקריפט מסוים שיודע לשלוח את זה הלאה (לICQ ולמסנג'ר). הסקריפט הזה משרת בכל רגע נתון מאות (אולי אלפים בעולם) משתמשים....
אתם בטוחים במליון אחוז ששם המשתמש שלכם והסיסמא לא 'נרשמים בצד'?
אתם 'מוסרים' את הגישה לICQ ולמסנג'ר שלכם הלאה, ויתכן שיכנסו בשמכם. למשתמשי הוטמייל זה אף חריף יותר, כי זו גם גישה למייל...
בקיצור - איך ניגשים ישירות למסנג'ר? יש איזשהו 'טריק' בטלפון שצריך לבצע, או לבקש מאורנג' לפתוח משו אצלהם כדי שזה יעבוד?

תודה מראש (וסליחה על מתקפת השאלות על הבוקר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר