לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2005, 13:16
צלמית המשתמש של nimrodf
  nimrodf nimrodf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.02
מתגאה ועוד איך במה שעברתי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sss1987 שמתחילה ב "זה נשמע כאילו אתה מתגאה במה שעברת ואתה רוצה שזה ימשיך גם לאחרים"

במחשבה לאחור אני שמח שעברתי את זה ורוצה שחיילים חדשים יעברו את זה גם.

מיקרים כמו חימום אסלות ולגלח"צ נעלים לוותיקים לא קורים יותר, אבל טחינת צעירות כמו שצריכה להיות עדיין קיימת וזה מצויין, אם תהיה יום אחד וותיק תרצה להמשיך לטחון כמו כל הצעירים? נכון שלא?

ציטוט:
NimDod:
"אז אולי תסביר את המקרה שחייל ללא רשיון קפץ להאמר עם שני חיילים מאחורה, התפרע בנהיגה, נפל לתעלה והרג את אחד החיילים שישב מאחורה (אולי בגלל שהוא היה צעיר הגיע לו למות, למען כבוד הפלוגה?)"

תסביר לי לעזאזל מה זה קשור עכשיו לזה שהוא צעיר??? לא היה לך מה להגיד אז אמרת את הטמטום הזה?

לישון שעתיים-שלוש בלילה (בממוצע) ואחרי זה לעשות פעילות מבצעית..... מקצועיות נטו!
אחרי כמה זמן של שעות שינה נמוכות (אל תחשבו אפילו על השלמת שעות שינה) מגיע מצב ש4 שעות שינה זה מספיק כדי להיות ערני כל היום......
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2005, 13:21
  Snipeh Snipeh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Snipeh שלח הודעה דרך MSN אל Snipeh
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nimrodf שמתחילה ב "מתגאה ועוד איך במה שעברתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nimrodf
במחשבה לאחור אני שמח שעברתי את זה ורוצה שחיילים חדשים יעברו את זה גם.

מיקרים כמו חימום אסלות ולגלח"צ נעלים לוותיקים לא קורים יותר, אבל טחינת צעירות כמו שצריכה להיות עדיין קיימת וזה מצויין, אם תהיה יום אחד וותיק תרצה להמשיך לטחון כמו כל הצעירים? נכון שלא?

תסביר לי לעזאזל מה זה קשור עכשיו לזה שהוא צעיר??? לא היה לך מה להגיד אז אמרת את הטמטום הזה?

לישון שעתיים-שלוש בלילה (בממוצע) ואחרי זה לעשות פעילות מבצעית..... מקצועיות נטו!
אחרי כמה זמן של שעות שינה נמוכות (אל תחשבו אפילו על השלמת שעות שינה) מגיע מצב ש4 שעות שינה זה מספיק כדי להיות ערני כל היום......

מסכים עם הבחור ...!
ישן 16-12-2005, 14:16
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nimrodf שמתחילה ב "מתגאה ועוד איך במה שעברתי"

נשמע כמו "אותי דפקו כשהייתי צעיר, ולכן אני רוצה שגם ידפקו את הצעירים אחרי." במילים אחרות, אתה לא רוצה "לצאת פראייר".
אני מסכים שעם הזמן חייל וותיק צריך לקבל זכויות נוספות כמו לא לשמור בלילה, לא לעשות מטבחים וזכויות אחרות, אבל מכאן ועל התעללות שמגיעה לפגיעה פיזית בצעירים? זה לא צבא, לא מורשת ולא רעל. זה ילדים קטנים שמתנהגים כמו עבריינים בפלוגה שלהם. כשהמ"פ והמגד מנסים לעצור את זה הם פוגעים בו - בין אם זה רימון על הג'יפ או שמשהו אחר, ואתה יודע יותר טוב ממני מה הולך שם, זאת כבר עבריינות. כל הסיפורים על עריקות של וותיקים ומרד סמלים שהולכים שם רק מראים כמה שהפלוגות לא מתפקדות. לא סתם פירקו את שליחי השטן.

אתה שואל מה זה קשור שהוא צעיר? כי לוותיק לא היו מעיזים לעשות את זה. ובפלוגה לוחמת שיש בה טיפת משמעת, אף חייל, לא משנה מה הפז"ם שלו לא היה נכנס בלי רשיון להאמר, משתולל והורג חייל אחר מהפלוגה.

לישון שעתיים שלוש ולצאת לפעילות כשהאנשים לא עירניים זה לא מקצועיות ולא נעליים - זה שכונה. במלחמה אין ברירה ולא ישנים, אבל לתת לצעיר עבודות רס"פ סיזיפיות כל היום רק כדי שלא יישן, ואז להוציא אותו לפעילות? בשביל מה זה טוב? זה עושה כבוד למישהו? מישהו יכול לספור כמה אנשים נהרגו בגלל שהם או חברים שלהם לא היו עירניים?

אני לא יודע אם אתה עוד משרת או שכבר השתחררת, אבל אני מקווה שכשתתבגר קצת תבין שהחיים יותר חשובים משטויות כמו פז"ם.
ישן 16-12-2005, 15:02
צלמית המשתמש של nimrodf

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "נשמע כמו "אותי דפקו כשהייתי..."

אין לך מושג מה אתה מדבר, אתה מדבר מבחוץ ואין לך מושג איך הדברים מתנהלים בפנים.
לא עושים עבודה מיותרת עם הרס"פים אלה זה עבודה שצריך שמישהו יעשה אותה גם אם אותו אדם צריך לצאת לפעילות בדיוק באותו יום

ציטוט:
אתה שואל מה זה קשור שהוא צעיר? כי לוותיק לא היו מעיזים לעשות את זה. ובפלוגה לוחמת שיש בה טיפת משמעת, אף חייל, לא משנה מה הפז"ם שלו לא היה נכנס בלי רשיון להאמר, משתולל והורג חייל אחר מהפלוגה.
מצטער, עדיין לא הבנתי מה הקשר לזה שהוא צעיר, לוותיק לא היו מעיזים לעשות את מה? להרוג אותו? על מה אתה מדבר?

גם אני לא יודע אם אתה משוחרר או בכלל לא התגייסת אבל יש לך דיבור של צעיר שלא מבין כלום מהחיים שלו

נערך לאחרונה ע"י nimrodf בתאריך 16-12-2005 בשעה 15:11.
ישן 16-12-2005, 15:18
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי nimrodf שמתחילה ב "אין לך מושג מה אתה מדבר, אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nimrodf
אין לך מושג מה אתה מדבר, אתה מדבר מבחוץ ואין לך מושג איך הדברים מתנהלים בפנים.
לא עושים עבודה מיותרת עם הרס"פים אלה זה עבודה שצריך שמישהו יעשה אותה גם אם אותו אדם צריך לצאת לפעילות בדיוק באותו יום

מצטער, עדיין לא הבנתי מה הקשר לזה שהוא צעיר, לוותיק לא היו מעיזים לעשות את מה? להרוג אותו? על מה אתה מדבר?

גם אני לא יודע אם אתה משוחרר או בכלל לא התגייסת אבל הדיבור שלך מראה שאתה ממש צעיר

השתחררתי לפני שנתיים וחצי (מרץ 0), ואם הדיבור שלי נשמע צעיר, אז אולי זה בגלל שהתבגרתי קצת מאז ימי הצבא והבנתי שפז"ם זה קישקוש שהמציאו ילדים בני 20 כדי שיוכלו להיכנס בילדים בני 19, כמו שעשו להם שנה לפני כן.
אני יודע על מה אני מדבר כי גם אני הייתי צעיר פעם, למזלי לא בגולני אלא בשריון, ולמרוץ שאני מחוץ לגולני, עשיתי תעסוקה עם חיילים (בני"שים) מגולני מאוגוסט 0, שמעתי מהם מה עבר עליהם וראיתי מה נהיה מהם לאחר מכן.
את החצי שנה האחרונה בשירות שלי עשיתי כרס"פ (לא של פלוגה מבצעית בגדוד), ואת העבודות שמישהו היה צריך לעשות היה אפשר לעשות גם בלי למנוע מחייל את שעות השינה שלו.

הקשר לגבי הבחור שנהרג הוא שהחייל שנהג ברכב והרג אותו (בטעות, אני בטוח) היה וותיק חסר משמעת, שכנראה הרגיש שאחת הזכויות שלו היא להתפרע ולסכן את החבר'ה שישבו מאחורה.
אם המצב היה הפוך והיו יושבים שני וותיקים מאחורה, אתה חושב שצעיר היה מעיז להיכנס להאמר ולהשתולל? לא נראה לי.

כשתשתחרר ותעשה מילואים עם אנשים בני 40 שלא אכפת להם לקבל פקודות מבני 25 (בניגוד למה שאולי ראית בסידרה "מילואים" - שהיא תוכנית בשביל אנשים שלא עושים מילואים) אתה תבין כמה המשחק של הפז"ם הוא חסר משמעות ואינפנטילי.
בהצלחה
ישן 16-12-2005, 16:57
צלמית המשתמש של nimrodf

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "[QUOTE=nimrodf]אין לך מושג מה..."

עכשיו אני גם מבין למה אתה מדבר ככה, בשיריון אין פז"מ.
אני ראיתי איך מתנהגים החיילים בשיריון למפל"ג שלהם, אם היו מתנהגים אליהם כמו שהתנהגו אלינו
היה שיפור ביחס החיילים למפקדים שלהם

ציטוט:

הקשר לגבי הבחור שנהרג הוא שהחייל שנהג ברכב והרג אותו (בטעות, אני בטוח) היה וותיק חסר משמעת, שכנראה הרגיש שאחת הזכויות שלו היא להתפרע ולסכן את החבר'ה שישבו מאחורה.
אם המצב היה הפוך והיו יושבים שני וותיקים מאחורה, אתה חושב שצעיר היה מעיז להיכנס להאמר ולהשתולל? לא נראה לי.

כן, דווקא נראה לי
אין קשר אם זה צעיר או וותיק שנוהג, אני לא רואה הבדל בצורת הנהיגה בהקשר של פז"מ

לא יודע מה איתך אבל כששידרו את "מילואים" אני טחנתי 17-4, לא יצא לי לראות אפילו פעם אחת.
ישן 16-12-2005, 17:25
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי nimrodf שמתחילה ב "עכשיו אני גם מבין למה אתה..."

אצלנו המפל"ג לא היה קדושים או בעלי דם כחול שהיו צריכים לקבל יחס מיוחד. בכל זאת, חיילים כמו כולם. היחס למפקד בטנק הוא אישי יותר מפני שהצוות הוא יחידה אחת - מפקד ושלושה לוחמים שישנים ביחד, אוכלים ביחד ומחרבנים באותו צריח. קצינים קיבלו את הכבוד המגיע להם ולא זכורים לי יותר מדי עריקות המוניות ומרדים.

העניין הוא לא איכות הנהיגה, אלא העובדה שחייל בלי רשיון קפץ לרכב, השתולל והרג את הצעיר במושב האחורי. ביחידה לוחמת עם קצת יותר משמעת זה לא היה קורה (או לפחות מקרים דומים לא היו קורים בכזאת תדירות גבוהה).

כששידרו את מילואים אני למדתי למבחנים בשנה השניה באוניברסיטה. לכן הורדתי את הפרקים מהאי מיול במקום. הסידרה מומלצת, למרות שאינה משקפת את המציאות והסוף שלה קצת מאכזב.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 16-12-2005 בשעה 17:28.
ישן 18-12-2005, 16:08
  shiko2000 shiko2000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
מגעיל שתגדל ותשתחרר אולי תבין כמה טמבל היית

אין שום דבר במקצועיות של לצאת למארב/אלמנה/פתיחת ציר וואטאבר שאתה מת לישון.
על תספר לי על אין כזה דבר וזה לא קורה כי אני הייתי בגדודים שאתה עוד לא חשבת כמה זה "כבוד" לטחון ולהתחן וראית פאור ריינגרס ומיכל ינאי.

אל תספר לי על מיקצועיות שבתור עונשים אנשים שוטפים כלים עם פקלח"ים ועם אפודי נגב ומה שאתה לא רוצה על הגב.

אל תספר לי על מיקצועיות כשאנשים מקבלים בניגוד לפקודות לסחוב 3 זבילים של גיל על הגב במקום 2.
אני לא חושב שחייל ותיק צריך לעשות מטבחים ושמירות בחצי שנה האחרונה שלו - אבל לא לעשות טפ"שים לנגמשים או להאמרים,לא לנקות קנים של 7 וכ"ו זה לא מיקצועיות זו נצנצנות.

שלא נדבר על רס"פים מטומטמים שבאזרחות לא היו מעסיקים בתור פועלי נקיון - שהמושג עבד כי ימלוך קטן על רובם,כאלה שאחרי שניקית כלים ולא מצא חן בעינהם ישפכו לך שמן פפפריקה ועוד אי אילו מטעמים גם על הארון חלבי וגם על הארון בשרי כדי שתנקה את זה בגשם.
שלא יתנו לך לרדת מכוננות נגמ"ש 35 יום בלבנון עד שיש לך קצת רגל והרבה פיטריה???

נמשיך במסורת הגינבות המופלאה של הותיקות - מפלוגות אחרות בגדוד ומגדודים אחרים בהחלפות קווים - "באזרחות" הולכים על זה לכלא,בצבא מתעלמים בקריצה ביום הזיכויים,לאף אחד לא איכפת ממכולת הספרים של הרס"פ.

הפן היחיד המעודד זה שבמילואים אפשר להבין שבסוף שנות ה 80 תחילת ה 90 היה עוד יותר גרוע וזה עוד הולך ומתעדן.

מלך הפזם,משק"צ,צב"ח וכל הזבל הזה בסוף יפוג מהצבא.
ישן 15-12-2005, 17:53
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
זה לא קשור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי droogie שמתחילה ב "טחינת צעירות בגדודים..."

גולני היא חטיבה. אם הוא לא מכיר את המקרה ספציפית ולא מכיר את האנשים המעורבים אז אין שום סיבה שהוא יקבע אם נכון או לא נכון מה שנכתב בתקשורת.

בכל מקרה הדעה שלך אם ניפחו או לא ניפחו את הנושא בעיתון אינה רלבנטית. זוהי עובדה שהתופעה של "ההתעללות" בצעירים עברה כל גבול והפכה למטרד נוראי שלא צריך להיות קיים בצבא מודרני ובמדינה מתוקנת.

לא הגיוני שהמ"פ מגבעתי שעמד למשפט על וידוא ההרגיה של הילדה וזוכה מכל אשמה, יעמוד למשפט רק מכיוון שניסה לחסל את תופעת הצעירות והפז"מניקים בפלוגה ניסו להתנכל לו (ואל תגידו לי שאני טועה, זה נכתב בפרוטוקול בית המשפט).

ישן 16-12-2005, 11:10
  Yehuda Yehuda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.03
תגובה כללית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי droogie שמתחילה ב "טחינת צעירות בגדודים..."

סה"כ הנושא נופח מעבר לכל פרופורציה, בתור מי שמשרת כבר למעלה משנתיים בגולני אני יכול לומר לכם שזה לא בדיוק כמו שזה נשמע.
כל הרעש נוצר עקב חבורה של בכיינים שעשו פיל מעכבר.
נושא הצעירים-וותיקים הוא פשוט: כשלוחם עולה לפלוגה וותיקה, בתור המחזור הכי צעיר, כל המטלות הפלוגתיות יפלו עליו.. מטבח, שירותים, עבודה עם המפל"ג וכו', לאחר תקופה מסויימת הוא בעצמו מקבל וותיקות ונהנה מהפריבילגיות של הוותיקים.
אין כאן שום חוסר שיווין או אי צדק, זה עניין של סבב, כשאתה צעיר אתה טוחן עבודות, כשאתה וותיק אתה נח, גם הוותיקים היו פעם צעירים ועשו את זה בעצמם, זה כל הסיפור.

יש מקרים בודדים של סגל שחורג מגבולות הטעם הטוב ומעונשים סבירים שבהם צריך לטפל נקודתית, מהומה תקשורתית וכתבות בעיתונים זה פרי יצירתם של חיילים בכיינים ואימהות שלא מבינות כלום מהחיים שלהן..

כן גם אני פרקתי מכולות, עשיתי מטבחים עד צאת הנשמה, ועבדתי עם הרס"פ עד השעות הקטנות..
הכל עובר, עדיף לעבוד קשה בהתחלה ולנוח אח"כ מאשר לעשות מטבח עד יומך האחרון בצבא ולקבל הוראות מטבח שהתגייס שנתיים אחריך...
מי מכם שיזכה ( ) להגיע ולראות יבין לבד, במיוחד כשהוא יהיה וותיק בעצמו.

מקווה שהבהרתי את הנושא..
ישן 16-12-2005, 12:09
  Snipeh Snipeh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Snipeh שלח הודעה דרך MSN אל Snipeh
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "זה הכבוד של גולני?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimDod
בכל גדוד יש וותיקות, אבל פה זה פשוט מוגזם.
איפה המקצועיות כשחייל מסונג'ר לעבודות אצל הרס"פ, ישן שעתיים בלילה ויוצא לפעילות בבוקר?
איך מ"פ יכול להוביל חיילים שזורקים לו רימון עשן על האוטו?
למה צעיר צריך לצחצח את הנעליים של מי שכולא וותיק ממנו בשניים-שלושה מחזורים, ולחמם לו את האסלה של השירותים בלילה?
אם כל אלה נראים בעיניך טקסים מקובלים, אז אולי תסביר את המקרה שחייל ללא רשיון קפץ להאמר עם שני חיילים מאחורה, התפרע בנהיגה, נפל לתעלה והרג את אחד החיילים שישב מאחורה (אולי בגלל שהוא היה צעיר הגיע לו למות, למען כבוד הפלוגה?).
אשמח לשמוע את דעתך.

אלו מקרים חריגים ולא דברים קבועים (חימום אסלה, צחצוח נעליים וכו'...) של וותיקים שיצאו קצת מפרופציות, שינה של שעתיים בלילה ?? בר מזל!!! לפעמים גם זה לא יוצא, עבודות רס"פ? יציאה לפעילות? מה מוזר פה? את בטח חושב שהרס"פ יקח בנ"מח שלו ויגיד לו צריך לרוקן פחים או לך למטבח !! לא היה ולא יהייה, זה ידוע שהמחזורים הצעירים יעשו יותר עבודה וכן יעשו עבודות רס"פ וכן יעשו עבודות מטבח וכן יסלרו מכולות שלא יכנסו מזיקים או יצבעו לבנים ויתלו דגלים כן שהמוצב יהייה מדוגם!! ככה היה וככה יהייה !!! כשהם יקבלו את הוותיקות שלהם הם יעשו בדיוק אותו דבר כן הם יצאו לפעולות יותר איכותיות לא יעשו מטבח לא יעבדו רס"פ, ושוב אני יגיד כיי ככה זה היה וככה זה יהייה..!!

וכל מה שמסביב שמגיזימים את זה צריך לסגור בפלוגה ולהתלונן מול המ"פ\מ"מ !! לא עוזר עולים עוד למעלה... אבל אני שוב אומר זה מקרים בודדים ...

יום טוב מחייל שטוחן ושותק נוב' 04 ...
ישן 16-12-2005, 14:26
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Snipeh שמתחילה ב "[QUOTE=NimDod]בכל גדוד יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Snipeh
אלו מקרים חריגים ולא דברים קבועים (חימום אסלה, צחצוח נעליים וכו'...) של וותיקים שיצאו קצת מפרופציות, שינה של שעתיים בלילה ?? בר מזל!!! לפעמים גם זה לא יוצא, עבודות רס"פ? יציאה לפעילות? מה מוזר פה? את בטח חושב שהרס"פ יקח בנ"מח שלו ויגיד לו צריך לרוקן פחים או לך למטבח !! לא היה ולא יהייה, זה ידוע שהמחזורים הצעירים יעשו יותר עבודה וכן יעשו עבודות רס"פ וכן יעשו עבודות מטבח וכן יסלרו מכולות שלא יכנסו מזיקים או יצבעו לבנים ויתלו דגלים כן שהמוצב יהייה מדוגם!! ככה היה וככה יהייה !!! כשהם יקבלו את הוותיקות שלהם הם יעשו בדיוק אותו דבר כן הם יצאו לפעולות יותר איכותיות לא יעשו מטבח לא יעבדו רס"פ, ושוב אני יגיד כיי ככה זה היה וככה זה יהייה..!!

וכל מה שמסביב שמגיזימים את זה צריך לסגור בפלוגה ולהתלונן מול המ"פ\מ"מ !! לא עוזר עולים עוד למעלה... אבל אני שוב אומר זה מקרים בודדים ...

יום טוב מחייל שטוחן ושותק נוב' 04 ...

טוב, אני לא יודע מה חריג ולא קבוע היום, אבל חבר'ה מאוגוסט 0 שהייתי איתם בתעסוקה איפהשהו ב2002 אמרו לי שצחצוח נעליים וחימום אסלות זה דבר קבוע.
עבודות רס"פ זה דבר שצריך לעשות, אבל עבודה סתמית כל הלילה בגלל שהצעיר זימזם את השיר "הלילה לא אוכל לישון" זה התעללות של רס"פ קטן - עבד כי ימלוך.
עבודות מטבח, סילור מכולות ודגלים לבנים זה גם דברים שצריך לעשות, אבל חייל צריך גם לקבל את הזכויות שלו. להוציא אותו לפעילות אחרי שישן שעתיים בלילה זה ביזיון. אם הוא יהרג בפעילות למחרת, אתה רוצה להיות זה שיספר להורים שלו שהוא ישן רק שעתיים בלילה שלפני בגלל שלא נתן לוותיק מסויים מספיק כבוד?
ככה זה היה, וחבל שכך, וטוב שיש קצינים אחראיים שרוצים לשים סוף לבלאגן.
חייל ששותק הוא חייל טיפש. כשאני שומע שצעירים שהתעללו בהם נשארים רק כדי שהם יוכלו להיות יום אחד וותיקים כדי להתעלל בצעירים אחרים, זה מזכיר לי ילדים מוכים שהופכים להיות אבות מכים מאוחר יותר.
ישן 16-12-2005, 15:20
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
צודקים
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי droogie שמתחילה ב "וכשאני אעשה 8 שעות מחסום,..."

זה שהפז"מניקים התחילו את הצבא לפניך זה אחלה ועל זה באמת מגיע להם כבוד, אבל הפער בין כבוד לבין ביזיון במקרה זה הוא מאוד קטן ולכן צריך דעת היטב את הגבול, ובחילים בצה"ל כבר עברו את הגבול הזה ומזמן זה כבר עבר את גבול הטעם הטוב.

אחלה לתת כבוד אבל במידה, הם לא אלוהים כי הם נולדו שנתיים או שלוש לפניך.

ובקשר לציטוט הזה:"וכשאני אעשה 8 שעות מחסום, ואחרי זה מטבח.. הוא יעשן סמים ויחשוב שהוא דולפין סגול בהודו...". אני פשוט חייב להגיד שזה ממש קרע אותי מצחוק ועם כמה שזה מצחיק זה מאוד נכון. הגיל לא משחק תפקיד, אי אפשר להסתכל רק על העבר או רק על העתיד, צריך להסתכל לכל הכיוונים.

ולכל התומכים בטחינה של הצעירים, אולי תחשבו על זה שלא כולם כמוכם ולא לכולם יש את הכל לעמוד בהשפלות, תחשבו על זה שיש אנשים שנשברים מהדברים האלה ולא בהכרח מה שהתאים לכם גם מתאים להם.

ישן 17-12-2005, 15:44
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי droogie שמתחילה ב "התנסו במה ? במלחמה ? אף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי droogie
התנסו במה ? במלחמה ? אף סדירניק לא התנסה במלחמה...
ואם כבר אז לטירונים או לפלוגות מסלול יהיה יותר קל... הם יותר בכושר, והם גם תירגלו הסתערויות בזמן האחרון..
מה גם שקו ח"יר זה ממש לא דומה למלחמה, אלא התוכן בטירונות ואימון מתקדם..

הסדירניקים לא התנסו במלחמה, אבל רובם מנוסים בלחימה, גם היא מוגבלת. חיילים ששירתו שלוש שנים בזמן האינטיפאדה עברו הרבה יותר משחיילים אחרים עברו בכמה ימי מלחמה מרוכזת.
יש הבדל גדול בין חייל שרק סיים את הכשרתו לבין חייל שאמנם סיים את הכשרתו לפני מספר חודשים עד שנתיים, מהבחינה שחייל שעבר תבילת אש, השתפשף, ו"יצא מהשוק". קו חי"ר זה לא דומה למלחמה, אבל תהיה בטוח שהתוכן בטירונות ובאימון המתקדם גם כן לא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר