לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2004, 17:49
  drFXP drFXP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
מקומות בילוי ופאבים לאוהבי המטאל והרוק =)

אז מכיוון שלא ראיתי אשכול בנושא החלטתי לתרום קצת מזמני היקר באחר צהריים קר זה ולרשום מקומות כיפיים להעביר בהם תזמן =)

אז קודם כל אני בערך חדש פה..אז אני אציג את עצמי למרות שחלק מכירים אותי כבר..קוראים לי רן אני בן 18 מרמת גן מנגן על גיטרה עושה אקרובטיקה עובד בחברת הייטק ושומע מטאל ייאה!..טוב נו זה אני סתם מטאליסט מעפן..עכשיו לעיקר:

פאבים מומלצים:

הסטארסקי
סגנון מוזיקה: מטאל, רוק
פירוט: בימי ראשון תוכלו למצוא שם עד 12 בלילה תקלוט של מטאליקה\מגהדת'\סויל\רמשטיין ושאר חברים...ומשעה 12 בערך, כשמתחלף הדיג'יי החגיגה מתחילה..צ'ילדרן אוף בודום\אין פליימס\סיילם\ בקיצור בלאק דת' ומטאל כבד בעיקר,ומדי פעם הוא שם פאוור אם מבקשים יפה =) חוץ מזה בימי ראשון ניתן למצוא חברי להקות דוגמת הבסיסט של אורפנד לאנד שישב איתנו שבוע שעבר..בשאר ימות השבוע התיקלוט נע על שירי מטאל רוק מוכרים דוגמאת איירון מיידן ומטאליקה.
מחיר: הבירות נעות בסביבות ה20 שקל לחצי ליטר..יש גינס טובורג רד וגולדסטאר מהחבית.
ת.ז: חפיפניקים, מגיע לכם מזל טוב היה לכם שלשום יומולדת אבל פאק, הת.ז בבית.. =)

גוזניק
סגנון מוזיקה: המוסיקה השולטת היא רוק ורוק ישראלי, ובערבי א' ו-ד' לחילופין מופיעים הרכבים צעירים. בכל יום ב' ערבי ג'אם סשיון: במה פתוחה לאמנים צעירים, והזדמנות להתחבב על הקהל.
פירוט: אחלה מקום לאוהבי הרוק סטייל גאנס אנד רוזס והרוק הישראלי, המקום מצוייד בשולחן סנוקר,מבחר בירות עשיר ובשירותים עם מנורת אולטרה (לאלה שוודאי שואלים את עצמם "מה אכפת לי?" הממ כששותים כמה ליטרים, והגוף עושה את הפיעילויות הביולוגיות של עצמו..זה סבבה להעביר את הזמן בהשתאות, איך זה עובד?? ולמה השיניים שלי סגולות? פאק השתנתי על הרגל..)
מחיר: מחיר שווה לכל נפש
ת.ז: לא מבקשים
אתר: http://members.tripod.com/~eye7_view/

בלקוני
סגנון מוזיקה: אלטרנטיבי, רוק ישראלי
פירוט: בימי שני תוכלו להנות מתיקלוט של מוזיקה אולטרנטיבית, ללהקות דוגמת משינה ומופע הארנבות,תוכלו להתעדכן בהופעות ואירועים מיוחדים העיון בלוח המודעות הניצב בכניסה.
מחיר: קצת יקר סביבות ה24 לבירה, קוקטיילים ואלכוהול איכותי המחירים בשמים.
ת.ז: לא מבקשים

בלום בר
סגנון מוזיקה: רוק
פירוט: המקום מציע MTV2 על מסך גדול הניצב באמצע הפאב. מדי שבוע מתקיימות הופעות של להקות צעירות בחינם.
מחיר: בירות וקוקטיילים במחירים סבירים.
ת.ז: חובה

מועדונים\מסיבות

אסיילום
סגנון מוזיקה: אלטרנטיבי, מטאל, פאנק
פירוט: בלילות שישי תוכלו למצוא ברחבה המרכזית את מיטב המוזיקה האלטרנטיבית וברחבה השניה עד2 בלילה בלאק\דת'\דום\פאוור והחל מ2 - פאנק מטאל. לפעמים יש שתייה חינם, שווה!
מי שמעוניין במכירה מוקדמת - 140597115
מחיר: 50 מוקדמות, 60 במקום
ת.ז: כניסה לא חובה, לקניית אלכוהול - חובה

הקומה\אקליפס
סגנון מוזיקה: רוק, גראנג'
פירוט: ביום שישי מתקיימת מסיבת רוק סגנון גאנס אנד רוזס נירוונה וכאלה..רוב מי שמגיע הם ה"קבועים" וכולם מכירים את כולם..מקום עממי שכזה שכולל עד 50 איש במסיבה..במקום יש רחבה מרכזית, ומרפסת לשבת להרגע, מומלץ להגיע באירועים כמו הסילבסטר או משו, ששם זאת מסיבת הוללות עם אלכוהול חינם..למקום עבר עשיר של סגירות ופתיחות בשל מכירית אלכוהול לקטינות ובימים יותר מוצלחים, עישון גראס במרפסת חח..
מחיר: בימי השבוע חינם - המקום פועל כפאב (דיי ריק) , בשישי - 35 ש"ח כניסה
ת.ז: לא חובה

המוסד:
סגנון מוזיקה: רוק, מטאל
פירוט: מקום גדול, עם 4 רחבות שבכל אחת מתנגנת מוזיקה שונה..שירותים נקיים להפליא, ספות, בארים שונים ומגוונים, ואחלה חברה ואווירה, מה שכן תוכלו למצוא שם רק אנשים בני 18 פלוס. הסלקציה הכי עקשנית שנתקלתי בה..טוב נו, יכולתם למצוא שם גם אותי לפני שנה..אבל זה רק בגלל שהת.ז שלי עבר שינוי יצירתי =) אבל ששש..
מחיר: משתנה..לא סגור על זה כמה היום אבל בסביבות ה50 שקל למסיבה. התמורה משתלמת.
ת.ז : כאמור - חובה

ברבי ת"א\כפר סבא
סגנון מוזיקה: מדי פעם יש הופעות של רוק ומטאל
פירוט: שווה לבדוק באתר שלהם ולהתעדכן לגבי הופעות מטאל ורוק..מדי פעם יש הפקות גדולות כמו דארק פיונרל, ושלל להקות צעירות.
מחיר: תלוי מי מופיע, ניתן להדפיס שוברי הנחה באתר
ת.ז: לא חובה
אתר: http://www.barby.co.il

אם יש למישהו משו להוסיף אז בכיף..אני אשמח לקבל תגובות או שאלות אם למישהו יש =)
מנהלים, אני אשמח לעוגן, תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2004, 19:24
  Jack The Ripper Jack The Ripper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.04
כן בעיקרון אתה צודק... אבל!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "השברולט זה מכל גילאים בדרך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איתי מאיר
השברולט זה מכל גילאים בדרך כלל, פעם בחודש בערך הם מנסים לעשות רק עם תעודות זהות, ואז זה נחמד.
אין אלכוהול, שתיה קלה חופשית לרוב. לפעמים יש מסיבות שיש בהם גם אוכל נורמלי (לדוגמא השבוע היה סופגניות).
והמוזיקה היא בעיקר רוק ומטאל מיינסטרימי ומאוד מוכר (כלומר הפלייליסט הבסיסי של כל אחד ששומע רוק).
והמחיר לרוב 30. השבוע היה ב 20 למי שהגיע עד 11 וחצי.
המחירים כל הזמן משתנים..
ובפעם האחרונה שהייתי שם הוא היה 40 אז הנחתי שהוא ככה תמיד..
ודווקא כן יש אלכוהול... תבדוק במקומות הנכונים...
והתעודות זהות? את זה אהבתי... זה כאילו "גרון אפס" בלבד... וכל הקטנים לא מורשים להיכנס..
ישן 22-12-2004, 06:40
צלמית המשתמש של The Clansman
  The Clansman The Clansman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.04
אממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי drFXP שמתחילה ב "מקומות בילוי ופאבים לאוהבי המטאל והרוק =)"

אמנזיה - כמו כל מועדון רוק, כל הרוק הרגיל, כמו שמישו רשם פה
פלייליסט של כל אחד ששומע רוק. חדר היפ הופ לפעמים (לפעמים החדר מנוצל גם לרחבת Emo Emocore ו Hardcore)
בגדול נחמד שם, ממוקם באזור תעשיה חדש, ראשון לציון.
יש אלכוהול ובר כזה למעלה עם מקומות לישיבה, במסיבות גדולות יש רחבת נרגילות.
לא מקום קטן כמו רוב המועדונים פה.
בזמן האחרון התמלא בגופים אז פחות מלא שם.

הפאב של ישראל או בשמו החדש: Cure
כמו אמנזיה פחות או יותר רק יותר קטן ואין יותר מדי גיוון במוזיקה.
ממוקם באוזר תעשיה ישן, ראשון לציון.

בגדול מקומות נחמדים, לי אישית נמאס מהם קצת כי הייתה תקופה שהבאנו חרישה כל שישי.

נערך לאחרונה ע"י The Clansman בתאריך 22-12-2004 בשעה 06:41. סיבה: אני שמן, לשמנים מותר לערוך
ישן 23-12-2004, 00:39
צלמית המשתמש של The Clansman
  The Clansman The Clansman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.04
אממ זה לא פאב
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי drFXP שמתחילה ב "Cure? לא מכיר, זה פאב?"

זה מועדון, שפשוט פעם היה מועדון ערסים והשם שלו היה הפאב של ישראל(במקרה למנהל קראו ישראל)
המועדון עכשיו עבר בעלים ושינו את שמו לCure
הוא ממש ליד אזור התעשיה הישן של ראשון יותר לכיוון של הקוסמוס. לא זוכר את שם הרחוב =\
שמים שם את הרוק הרגיל לא משו מיוחד, למשל: לימפ ביזקיט, קורן, מטאליקה, בלינק, גרין דיי, אנוק, קריידל, נירוונה, סאם 41, סליפנוט.
אני לא בטוח אבל נראה לי שיש כל שבת להקות צעירות, כניסה חינם (בשבת אחרי הסילבסטר חברים שלי מופיעים).
בגדול הכניסה עולה 35 שקל.

ומשו להוסיף בקשר לאמנזיה: זה עולה 35 שקל ויש מצב שמשנים את המחיר לפעמים תלוי איזה מסיבה זה, יש שם גם מסיבות לרוסים והופעות של להקות(פעם היו דיאליזה בארץ הפלאות). ויש הסעות מתחנה מרכזית ישנה בראשון, עולה 10 שקל(כולל חזור).

וזהו
אם יהיה מסיבה מיוחדת, הופעה משו, אני ישתדל לעדכן כי לפעמים ממש כיף שם חח
למה לפעמים? כי נמאס לנו!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:09

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר