לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2005, 13:31
  לולה_123 לולה_123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
עזרה בעיה

אז ככה..
יש לי חבר 8 חודשים, הבעיה היא שהוא חושב שאני בתולה שאני בעצם לא.
אין לי שמץ של מושג איך להגיד לו את זה... כל פעם שאני רוצה להגיד לו את זה אני דוחה את זה, כי אני אוהבת אותו ואני פוחדת לאבד אותו הוא הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים המגעילים שלי.
הקטע שאני לא יודעת אם יסלח לי על זה. כי הוא האמין לי ולא לאנשים אחרים שאמרו לו עלי שאני סתם שרמוטה ושלא יהיה איתי.
וגם שיקרתי המון פעמים בהתחלת הקשר שלנו והוא כעס עלי, אבל בסוף סלח לי אבל אני לא יודעת אם הוא יסלח לי שוב כי הוא רב עם הרבה אנשים בגללי אפילו גם עם החברים שלו.
אמרתי לו שאני בתולה כי לא רציתי שהוא יחשוב עלי שאני ילדה של מסיבות וזיונים כמו שכולם חושבים עלי, וגם פחדתי שאם הוא ידע שאני לא בתולה הוא ישר ינסה להשכיב אותי.
ואם אני יגיד לו שאני לא בתולה מה אני יגיד לו?? שהפעם הראשונה שלי היתה בגיל 14 ושכבתי עם יותר מ10 אנשים , ולא פלא שכולם מדברים עלי זה לא מקנאה זאת פשוט האמת.
אני לא רוצה להגיד לו את זה......
מצד שני אני יכולה לא להגיד לו את זה, אבל זה יושב לי הלב כבר 8 חודשים ואני מרגישה שאני חייבת להגיד לו , אבל הפחד שהוא יעזוב אותי הרבה יותר חזק אז אני דוחה את זה כל הזמן.
אני גם מעדיפה שהוא ישמע את זה ממני ולא מאנשים אחרים כי זה יהיה יותר גרוע.
או שאני יכולה להגיד לו את כל האמת , להוריד ממני את רגשות האשמה שיש לי , ולקחת את הסיכון שהדבר הכי טוב שקרה לי בחיים שלי יעזוב אותייי . כי בתכלס זאת אשמה שלי אני יודעת אני גרמתי לזה ואני גררתי את השקר ושיקרתי לו כל פעם מחדש אז אולי מגיע לי. כי עד שהיה לי משהו טוב בחיים שלי אני הרסתי , אז אני כנראה שאני צריכה להתמודד.

מה לעשות אני משתגעת....!!!!!!! אני אוהבת אותו יותר מידי אבל פוחדת שיהרס לנו הקשר!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2005, 22:18
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
her name was lola...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לולה_123 שמתחילה ב "בעיה"

היי... נעים מאוד, קודם כל.

סופו של שקר הוא להתגלות - וככל שהזמן עובר, ככה תהייה גם הפגיעה ממנו גדולה יותר.

כמו ש"סטלנית בשושו" אמרה - לכולנו יש עבר.

תגידי לו שיש לך משהו חשוב שאת רוצה לדבר עליו ואת רוצה שהוא יהיה בשקט עד שתסיימי.

תספרי לו - את מה שסיפרת לנו. שלא אמרת לו בהתחלה כי רצית שהוא ירצה אותך בגלל מי שאת ולא בגלל הניסיון המיני שלך. ואחר כך, כדור השלג של השקר הזה המשיך להתגלגל ולתפוח למימדי ענק... עד כדי כך שאת מרגישה שאת חייבת לסיים עם השקר הזה לפני שהוא אוליי יהרוס את מערכת היחסים הזאת.

אני מבין שבעקבות השקר הזה הוא רב עם חברים שלו. ובגלל זה התגובה שלו תהייה יותר חריפה. אוליי הוא אפילו לא יידבר איתך יום-יומיים. אוליי. אבל, אם הוא באמת אוהב אותך - הוא יבין, שזה לא עד כדי כך משנה. הוא יבין את הסיבה (וזאת סיבה טובה, לדעתי).

מערכת יחסים עם סוד כזה שמפריעה לה (והוא מפריע. הוא רב עם חברים שלו בגלל הסוד הזה) - היא לא בריאה.

לדעתי, תספרי.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 18-12-2005 בשעה 22:31.
ישן 20-12-2005, 10:24
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
השאלה היא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לולה_123 שמתחילה ב "בעיה"

מה יותר חזק הרצון לספר או החשש לאבד אותו?
נכון שהכי טוב לספר ולקוות לטוב ובייחוד אם זה השקר היחידי שעומד ביניכם ולאחר חשיפתו הכל פתוח ביניכם אז יש לזה עוד יותר משקל
ההחלטה לדעתי צריכה להיות אם את לא מסוגלת להחזיק את השקר או שאת מרגישה שהוא מרחיק אותך ממנו (הכוונה לשקר ולסוד) אז אני חושב שכדאי שתספרי כי בכל מקרה המערכת יחסים תהרס או בגלל שהוא יחתוך או בגלל שהוא ירגיש שמשהו לא טוב קורה ביניכם

קשה מאוד לייעץ מה לעשות כי למרות שהוא כמו שאמרת הדבר הכי טוב בחיים שלך אני מאמין שבמקרה הכי גרוע ותפרדו תמצאי לך מישהו חדש ואולי תגלי שגם אותו בחור חדש הוא הדבר הכי טוב שקרה לך ואיתו תבואי נקיה
שוב השאלה אם את יכולה להתעלם מזה ששיקרת לו או לא, קל מאוד להגיד לספר ולקוות לטוב אבל לא תמיד יש לדברים סוף טוב ולכן צריך לקחת את ההחלטה מראש ולדעת שככה בחרנו ולחיות עם התוצאות . בקשר לזה שהוא יתגלה אז כל עוד אין ראיה חדשה שתפריח את השקר שלך לא בטוח שהוא יתגלה כי הוא כבר שאל אותך והאמין לך והתעמת עם כל מי שאמר לו אחרת אז לדעתי שהוא סומך על המילה שלך
אני מניח שעוד לא קיימת יחסים ממה שכתבת תחשבי רק האם זה לא יפריע לך לקיים איתו (החשש והסוד שנמצא)
שיהיה בהצלחה בכל מה שתבחרי ונשמח לשמוע עדכונים
שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר