לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2005, 13:43
  oleggold oleggold אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל oleggold
קינג קונג- 5 מתוך 10 ! (יש מצב לספויילרים)

טוב, אולי אני אעצבן אנשים, אולי משהו לא בסדר איתי.
אבל הייתי אתמול בקולנוע. מזה באמת הרבה זמן, חבר שלי גרר אותי לסרט. KING KONG
שם ממש מפוצץ.

רק שלא הבנתי למה בשעה הראשונה של הסרט אין בכלל כל קשר לא לקינג ולא לקונג.
אז חשבתי אולי אנחנו באולם הלא נכון (סתם...)

אבל מהרגע הראשון לא אהבתי את הסרט, למשל איך בלי שום קשר לשום דבר, בלי שנקיר את הדמות, בלי שנדע למה היא בכלל כאן, היא מוציא מפה, ואומרת לנו שבפה הזו יש אי שאף בן אדם לא שמע עליו ואותה דמות (שהיא אגב גבר), רוצה לצלם שם סרט. בכלל (מי שראה את הסרט יודע על איזו סצנה אני מדבר) כל הסצנה קצת הזויה.

אבל עזבו, החלק הראשון עוד מובן, הם שטים לאי, כאשר אפילו הקפטן של הספינה לא יודע על כך, פתאום מופיע לנו ברודיק (אדריאן) החביב. וגם הספקנו להכיר את בלק (ג'ק). כמובן שכולם מכירים את נאומי וואטס עוד מהפרסומות, לפחות משהו יצא טוב עד עכשיו, שעה שלמה אנחנו רואים בחורה יפייפיה על המסך.

טוב, אז פתאום כולם מגלים ששטים לאי, וכמון שכל האנשים ה"ותיקים" על הספינה מכירים את הסיפורים על האי. (אני מפספס הרבה קטעים כדי להגיע לעיקר למרות שהכל זה העיקר- הסרט).
אז הגענו לאי, עוד סצנה מוזרה שבה אחרי בערך 5-7 מכות של הספינה בסלעים בגודל דינוזאורים, האנשים הספינה מתנדנדים כאילו מישהו דחף אותם, במקום לעוף קיבינימט לתוך המים, כי ממכות כאלה זה הרבה יותר הגיוני. אז הספינה איכשהו לא טובעת, בסדר.

פתאום באמצע הסערה, כל אנשי של הצילום מחליטים לשוט לאי באמצע סערה, וכמובן שזה מאוד הגיוני ששחקן ושחקנית קולנוע ירצו לסכן את חייהם בשביל מישהו שהכירו לפני כמה ימים. אחרי שהם הגיעו למקום שנראה באמת מפחיד !!!

אז בסדר, הם הגיעו, פתאום הכל ורד, שמש וכו'. הם מתחילים ללכת, ונתקלים בילדה קטנה, (אגב, עכשיו נזכרתי, עד עכשיו רוב הסרט האנשים בקלנוע צחקו אז הייתי בטוח שזו קומדיה, חשבתי לעצמי, אולי קינג קונג זה קומדיה והייתי בטוח שזה סרט אקשן אז הכנתי את עצמי אחרת). אז כמו שאמרתי, ילדה קטנה, וג'ק בלאק מחליט להוציא מהכיס שלו שוקולד נאסטלה, כי כמובן זה הדבר הראשון שתעשה ברגע שתראה ילדה שחורה עם שיער לבן אפור ועיניים כחולות קריסטל. תתן לה שוקולד !

ואז יש סבתא, ואמא, והרבה אבא !!! שבאים ומתחילים להרוג את כל הצוות, כמובן שהכוכבים נשארים בחיים כי......... משום מקום מגיע כל אנשי הסיפון ומתחילים לירות בכולם. אוקי. אז הם הגיע תוך דקה, זה בסדר, אז הם השאירו את הספינה באמצע הים, אז בסדר.

טוב, חזרנו לספינה, עכשיו כמובן צריך להוציא את כל המים שנכנסו לספינה שנחבלה קשות מהמכות בסלעים.
תוך כדי הקטע הזה, אנחנו רואים בחור אבאריגני חמוד (אחד מאותו שבט שדיברתי עליו מקודם). מקפץ למרחקים של 10 מטר, באמצע סערה (אה.. שוב סערה).עם מקל במבוק. הוא פשוט תוקע אותו בתוך הים ! ומתחיל לקפץ כמו קופץ לגובה בין הסלעים, עד הספינה שנמצאת בערך 100 מטר מהחוף. הגיוני כמובן.

למה הם באו? לחטוף את הבחורה היפה שלו, כדי להקריב אותה...

אוקיי. עד עכשיו הכל הגיוני נכון?
כמובן שגם הם מצליחים לעשות את זה תוך כדי שכל הצוות על הסיפון. ואף אחד לא שם לב.. כמובן.

טוב, אז תוך שניה הם חוזרים לחוף. ומקריבים אותה, הכל מלא בלהבות, הכל רועש, הרבה מוסיקה.
והם מקריבים אותה בעזרת איזה גשר עולה ויורד והם בנו אותו כמובן (שנראה כל כך טוב כאילו עשו אותו בהוליווד, אה.. בעצם עשו אותו בהוליווד).

ואז החברים שלנו מצליחים להחלץ מהסלע שבה הם היו תקועים.
ותוך שניה מצליחים לצאת מהנמל סלעים הזה. (כאשר לפני יום הם לא יכלו לעשות את זה לא משנה מה). עכשיו זה קלי קלות. סבבה... עדיין הגיוני.

כמובן שפתאום הם שמים לב שהבחורה נעלמה. הדבר ההגיוני, שחטפו אותה בעזר מקם במבוק וקופץ לגובה. הם חוזרים. בלי חשש להרוג את כל אנשי הסיפון. שוב נכנסים לנמל, ושוב בעזרת סירות הצלה הם מגיעים תוך בערך 3-4 דקות (ואני לא מדבר על דקות מסך אלה בהשוואה למתרחש על המסך) וכמעט ומצליחים להציל את הבחורה. (אגב, מהרגע הזה כבר אין שוב שבט באי עד לסוף הסרט, הם נעלמו.)

טוב, אז ברגע הזה כבר מגיע קינג קונג, סוף סוף, תודה באמת. וחוטף את הבחורה. אז נגיד והיא בחורה חזקה והיא לא קיבלה התקף לב מלראות את הדבר הזה, אז נגיד, שזה שהוא קרע אותה מהחבלים כאילו היא צעצוע לא קרע לה את הידיים. אז נגיד שתוך כדי שהוא רץ ומתלתל אותה לכל כיוון במשך 5 דקות (ואני מדבר על דקות מסך), לא נשברו לה כל העצמות..... נו באמת אפשר להגיד את כל זה?! לא חושב.

יש עוד הרבה סצנות שהן פשוט מטורפות ולא הגיוניות, כמו המפגש של קינג קונג עם דינוזאור רקס, אחד. ואז עוד אחד, ואז עוד אחד. שאפילו בפארק היורה היה רק אחד. פה הגזימו. ואז יש קרב קראטה בין קונג ושלושת הדינוזאורים. שפתאום החליטו שהם צדים בשלשות ועובדים כצוות.
וכמובן שדינוזאורים משתמשים בחוש הראייה שלהם ולא בחוש הריח (המבין יבין).

וכמובן יש את הGPS שאיכשהו באי ענק בחור מסכן, בלי נשק ובלי אוכל, מוצא את הבחורה יחד עם קונג על איזה רכס של הר תוך בערך 5 דקות, קסם, או GPS אתם תחליטו.

ויש את הסמנה עם הדינוזאורים הרצים, שכמובן בני אדם יותר מהירים מדינוזאורים, והסיכוי להינצל מ 20 דינוזאורים רצים לכיון שלך כאשר משמאל ומימין יש הרים ואתה רץ בין הרגליים של הדינוזאורים הוא 99%.

ויש גם את הסצנה של הג'וקים.... אולי אלוהים איזו סצנה מפגרת !!!!!!!!!!!!!

בקיצור, אני יודע שכמעט כולם לא יסכימו איתי. גם לא movies.com וגם לא imdb.com
http://movies.go.com/movies/review?name=kingkong_2005&genre=action&studio=Universal%20Pictures\

http://www.imdb.com/title/tt0360717/

ואני יודע שאפשר להתחיל פשוט ב... יש קוף ענק איזה הגיון אתה רוצה.
אבל לדעתי בסרט שיצא בשנת 2005, כבר צריכים לדעת להיות מציאותיים גם בסרטלא מציאותי, וכוחות הגרביטציה עדיין צריכים לפעול, וגם ההגיון הבריא. וגם צריך להבדיל בין, קומדיה, לאימה, לאקשן, דרמה.

אני לא רוצה לפתוח על זה דיון, אבל כמובן שאם יש למישהו משהו להגיד, להתנגד או להוסיף אני אשמח לשמוע, למרות שאני יודע שלרוב דברים כאלה מביאים לריבים מיותרים כי על טעם ועל ריח....

שיהיה לכולם שבוע טוב.
Sata WD 200GB

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2005, 14:11
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
טוב תקשיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oleggold שמתחילה ב "קינג קונג- 5 מתוך 10 ! (יש מצב לספויילרים)"

לא נראה לי שאני יצליח לשכנע אותך למה הסרט טוב.
אבל אני ינסה בכל זאת משהו.
אני ראיתי את הסרט ההיתי נותן לו 9 אבל לא קשור.
דבר ראשון הסצנות בהתחלה עם האונייה והמפה, תשים לב שדברו על זה בתחילת הסרט.
דבר שני מה שהילידים בנו הם לא בנו ביום ולא ביומיים, ותאמין לי שיש דברים כאלה במקומות בעולם עדיין בימינו. באינדונזיה יש מלא עובדי אלילים שנראים כמוהם. מכוערים ומכינים מסגדים ופולחנות יותר עצומים ממה שראית.
אם לא הבנת קינג קונג הוא האלוהים שלהם, והם בנו זאת בשבילו ולא צריך ציוד של תקופת הרנסנס בשביל זה.
הקופץ במוט זה לא בדיוק כמו שתארת. דבר ראשון הוא מיומן בזה ואין לנו מושג כמה זמן הוא מתאמן על החרא הזה, אבל זה הגיוני לפי דעתי ודעת הרבים שיהיה אדם שיכול לעשות את זה. הוא תקע את המוט במים הרדודים כלמר זה לא נכנס למים עמוקים ולא זה נתקע יציב.
הוא חטף אותה בשקט אז אני לא רואה בעיה בקטע.

כאשר אתה אומר שלא ראית את קינג קונג שעה. תשים לב שזה סגנון בימוי ואני נורא אהבתי אותו. זה הרי סרט הרפתקאה השעה הראשונה עברה לדעתי נורא מעניינת והייתי בהלם כי ידעתי שאם השעה הראשונה בלי קונג היתה מעניינת אז השעתיים הבאות יהיו מעניינות על אחת כמה וכמה.

אני לא מבין מה היהה כל כך גרוע בסצנה עם השוקולד. פשוט תתן לי סיבה אחת חוץ מ.. אני מחפש עכשיו שטויות בסרט.
הילידים באים להרוג את הצוות כדי להגן על עצמם והסיבה שהכוכבים לא מתו זה בגלל שהם היו יותר "פחדנים" ושאר הצוות יותר אמיץ. הצוות מהספינה לא הגיע ישר, אבל אני בטוח שיריות רובים יבהילו את הילידים שקרוב לוודאי כבר מכירים את זה מאיפה שהוא.

התלישה של הבחורה באמת נראה כמו תלישת בובה ולזה שמתי לב אבל האחיזה של החבורה זה בכלל לא בכח זה אחיזה משוחררת. ואם אני לא טועה היא התעלפה בסרט. ואבל התגובות של הם אינסטינטיות, וזה משתנה מאדם לאדם ואין אתה יכול לשפוט אותה על כך, אף על פי שהתגובות שלה נראו לי הגיוניות למדי.

הסצנה כמו הדינוזאורים וכמו החרקים הם סצנות פעולה שבאו להרהיב את הקהל, ולא באו ליצור לך קטע דרמטי שכל הצוות ימות. לפעמים בקטעים כאלה הסיכוי הקטנים קורים.
בכל מקרה תמצא את זה בכל סרט פעולה של ה 10 שנים האחרונות. שארלונד שווצרנגר רק וצבא שלם יורה עליו ולא פוגע וכל מקום שהוא יזרוק רימון, ירייה כדור ויתקע סכין, יהיה פגיעה מושלמת.
אז אם נעשה השוואה של פאקינג בולשיטים בקינג קונג אין לנו משהו עצום, אבל בכל זה זה תענוג לעיניים וצריך להנות מזה. אני נורא נהנתי מהקטע של הדינוזאורים.
הקרב עם הטירקסים היה יפה, אם יש לך בעיות עם הקטע הזה אז אני לא יודע מה אתה רוצה שיהיה בסרטים. זה היתה סצנה מדהימה עם אפקטים ועם עניין עם כוחות של בוסים, ובעיקר סגנון מכות נקי.

בקשר לGPS "שלך", שכחת ה GPS הזה עובד על חוש השמיעה. צעקות של אישה ושאגות של קינג קונג, בשביל רובנו זה GPS, אתה תנסה באמת לעשות את זה דרך GPS חשמלי. ו5 דקות מסך כמו שאמרת זה לא 5 דקות על האי אז לא צריך להגזים.

ומשהו אחרון שאולי יוכל לעודד אותך טיפה אפילו שהמצב שלך כפלי הסרט נראה חסר אונים (לא בציניות ולא בתקיפה אני לא בא לדרת עליך אני אומר), אבל הסרט קינג קונג 2005 מבוסס בצורה, הפלא ופלא, על קינג קונג 1933 המדהים. ולכן פיטר קג'סון העדיף לדבוק בסרט הישן מאשר במה שאתה קורא לו "כוחי הגרביטציה", אז זה לא עלילה שהוא הכין שהוא יכול להוסיף דברים אבל אם אתה מסתכל על הסרט באופן כללי אתה רואה אפקטים מדהימים, אווירה יוצאת מכן הכלל, מקומות מרהיבים, עלילה סופחת (אפילו שאורך זמנה הוכפל), משחק טוב מאוד (ואין לא אפשרות להגיד מלא ראה), בימוי מעולה, קטעי אקשן, קטעי קומדיה, קטעי דרמה, ציטוטים. כל מה שציפיתי שיהיה בסרט טוב וכל מה שציפיתי שיהיה בקינג קונג ועוד יותר מזה.

נראה לי שהחוט המחשבה שלך על קינג קונג מוטעה בעליל. אבל אני יגיד לך יותר מזה, תשאר בדעה שלך. גם אני רואה לפעמים סרטים בעלי התלהבות יתר או מה שאני קורא "overrate", שאני פשוט בהלם מהציון של אותם חרא סרטים. ראה: "שבע סמוראים", "מופע האימים של רוקי", "best in show". תאמין לי ניסו לשכנע אותי. מה גם חבר שלי שראה איתי את הסרטים האלה חושב שהם חרא גמור. ככה שאני לא בעמדת יחיד. אבל אני לא חושב שבן אדם מסוגל יהיה לשכנע אותי שאותו חרא שראיתי הוא תפארת מדינה ישראל. אז אני שם זיין על התגובות ועל הביקורות ונשאר בדעתי. מקווה שגם אתה ככה.

תקח את מה שכתבתי בתור נקודת מבט שונה של בן אדם שונה עם גישה שונה ולא כמו עמדת תקיפה נגד טענותיך.
ודווקא באימרה זאתי אני כן ימליץ לאילו שעוד לא ראו את הסרט לרוץ ולראות את החוויה האזתי בקולנוע כל עוד הוא רץ שמע אחרת הם מפספסים את האחד הסרטים היפים של השנה.
מפחיד!

ישן 31-12-2005, 15:26
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
סרט יפה, אבל כל כך ארוך שזה מייגע.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oleggold שמתחילה ב "קינג קונג- 5 מתוך 10 ! (יש מצב לספויילרים)"

כל הסיפורים הקטנים שבתוכו מעניינים, אבל עוברים ביניהם כל כך מהר שלפעמים הם לא יוצאים כל כך קשורים אחד לשני. אני מבינה שיש גבול לכמה זמן אפשר לשבת מול סרט, אבל הם בחרו להרחיב קטעים שתאכלס לא מגיע להם יותר משלוש דקות, ונושאים יותר מעניינים (כמו הקטעים עם הילידים) נזנחו לטובת סצנות מלחמה עם ג'וקים בגודל של גודזילה.
מה שכן, יופי של סיפור כללי ויופי של נופים וגראפיקה ממחושבת. הדינוזאורים היו נראים כל כך אמיתיים שזה פשוט מדהים. ואיכשהו מכל זה יצא שהסרט הוא לגמרי סרט של בנות, מעניין איך זה קרה...
בקיצור, סרט מצויין אם אתה לבד עם הרבה פופקורן, אבל סרט מחורבן למדי לדייט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר