לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2005, 17:29
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
פניה אל חברי הפורום המלש"בים

די! נמאס! הגזמתם ועברתם כל גבול...

קודם כל לאותם גולשים חצופים , שעדיין בגדר מלש"בים המנהלים ויכוחים עם משוחררי צבא, בדברים שאין להם שמץ! אז אני קורא מכאן בשמי וגם בשמם של אחרים: חדל!

לא יתכן שאנשים שעברו שירות צבאי ויודעים דבר אחד או שניים, יתקלו בכל מיני גולשים שמנהלים איתם ויכוח בפורום, עוד לפני שקיבלו זריקה בצו ראשון! זו חוצפה ממדרגה ראשונה.

שנית - לכל הגולשים שרוצים לדעת ולקבל תשובה, אנא שאלו את שאלותיכם כראוי, שבו וחשבו ונסחו אותן כראוי כדי שלמי שרוצה לעזור לא יירד החשק! אין ספור פעמים צצות פה שאלות פשוט מטומטמות!

שלישית - עיצה ממני, תפסיקו לשאול שאלות על סיירות. מי ששואל, פשוט לא מגיע לשם.
האימרה - הטובים עושים, ושותקים נוגעת גם לקטע הזה.

מקווה שתפנימו את המסר.

בהצלחה לכולכם!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2005, 18:02
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "פניה אל חברי הפורום המלש"בים"

תגובה יפה ונחמדה. אבל ואבל גדול מאוד, באמת שממש שטות אחת גדולה. זהו פורום מתגייסים וסדירים, ככה שאם לא נאה לך להתווכח עם מלש"בים אז פשוט אל תהיה פה, כי לנו המלש"בים יש את כל הלגיטימציה להיות פה.

כמו כן מאוד יתכן שנתווכח כי ויכוח היא צורת ביטוי לגיטימית ואם לא נתווכח הפורומים לא יהיו קיימים.
בנוסף לכך, אם אתה כל כך מבין בצבא וכבר אחרי שירות צבאי, איך זה שאתה לא יודע שלא מקבלים חיסון בצו ראשון?!?! , גם להתנשא וגם להיות בורות זה חוצפה, לא התגובות שלנו.

כשתהיה מנהל תגיד לנו איך לנסח שאלה עד אז תן למנהל הפורום לעשות את עבודתו שעד עכשיו הוא עשה אותה נאמנה.

שלישית- אל תציע הצעות שטותיות, כשתהיה רמטכ"ל תקבע מי מגיע ומי לא לסיירות.

ובקשר לאימרה, השאלות האלה באות מתוך רצון לעשות וכנראה שכאשר הם יעשו הם אכן ישתקו ואני מבטיח לך שהם יהיו טובים (הם = מי ששואל). השאלות באות מתוך רצות לעשות וטו לא, גם את זה אתה רוצה לקחת מהם?!?!

ובקשר לחתימה שלך עם המשפט של נפוליאון: "
כאשר התבקש פעם נפוליאון לקדם מפקד בצבאו בגלל ניסיונו הרב, השיב המצביא הצרפתי, כי לפי קריטריון זה הוא היה צריך לקדם את הפרדה שלו, שכן היא נכחה בכל קרבותיו וצברה את הניסיון העשיר ביותר."

אם תקדיש תשומת לב לקריאת אימרה זו אולי תבין שלפיה הנסיון לא ממש חשוב (לא שאני אומר שהוא לא חשוב) ולאחר שתבין את זה תחשוב מה אתה שם בחתימתך ולמה אתה מטיף ותבדוק שאין ניגוד בין שניהם.

יום טוב

ישן 19-12-2005, 18:25
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כשתצא לשבת הראשונה שלך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ace23 שמתחילה ב "אוקיי"

שלח לי הודעה בפרטי.

לא אמרתי שאני מבין גדול, אבל הרבה אחרים כן.

ואני עדין חושב שכמעט כל מי שכתב על סיירות לא מתאים! זו התרשמותי לאחר שאני יודע את אופי הפעילות ביחידות הנ"ל ואני יודע איזה אנשים הם מחפשים, ואני נתקל בטמטום של הגולשים ששואלים שאלות אני יכול בשקט להגיע למסקנה.

נ.ב.
השרשרת חיול שלי הייתה לפני הרבה זמן, בטח שהצו הראשון שלי. קצת קשה לזכור.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 19-12-2005 בשעה 18:29.
ישן 19-12-2005, 18:21
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בוא אני יגיד לך ממה באמת נמאס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "פניה אל חברי הפורום המלש"בים"

נמאס מכל המשוחררים שבאים למלשב"ים בפוזות כל הזמן, בפורום מתגייסים
אתה שוכח שאנחנו לא ילדים בני 14, אנחנו כבר בני 18, מחכים לגיוס, חלק כבר ממוינים למקומות
ותאמין שאם אנחנו אומרים משהו, יש לנו סיבה מספקת לאמר זאת, אנחנו לא משקרים
חלאס לתפוס פוזות וואלה גם הייתם בצבא פקידים וגם אם הייתם מפקדים בסיירת מטכ"ל
זה לא נותן לכם שום לגיטימציה לזלזל בנו ככה, כמו שאנחנו לא מזלזלים בכם.
את הקטע של הנוסח שאלות אני בהחלט מבין..וואלה צודק!
אבל את הקטע שמי שמדבר לא מגיע, ושאנחנו לא יודעים כלום על יחידות אני ממש לא!
תכלס, אתה לא מכיר אותנו, אתה לא יודע מי אנחנו, מה אנחנו וזה.
גם אם שירתת ביחידה מובחרת, זה היה רק ביחידה אחת ולא יותר
אז אם אנחנו מדברים על יחידה מסוימת שלא שירתת בה,
ונאמר קרוב משפחה שלנו משרת שם. וגם קרוב משפחה שלך ומשם הידע שלך לגבי היחידה.
אז אפילו שסיימת צבא וכל הכבוד לך ואנחנו מלשב"ים מסכנים ומסריחים...
אנחנו יודעים אותו דבר בנוגע ליחידות האלה..מה לעשות...
קת לתשומת לבך...כי באמת שאני לא מוצא סיבה שתזלזלו באנשים, לא משנה מי אתם ומה אתם
ובטח ובטח שלא בפורום, שכולם מסתתרים מאחורי שמות ואף אחד לא יודע כלום על השני.

עד המוות הפועל!
ישן 19-12-2005, 19:03
  עמרי_הולך_לנחל עמרי_הולך_לנחל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.03
לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "בוא אני יגיד לך ממה באמת נמאס"

אתה חושב שהפורום הזה היה פורום טוב יותר אם לא היו אנשים מנוסים שבאים לעזור ולתרום מהידע?

אני זוכר את עצמי לפני שלוש וחצי שנים, ילד מבוהל ביום סיירות, לא ידעתי אז מה זה סיירת מטכ"ל, לא שייטת - ובטח שלא מה הקב"א שלי, דפ"ר או כל דבר אחר. ידעתי רק שיש גיבוש ושאני רוצה לעבור אותו. ובכל זאת - אני חושב שאם היו מייעצים לי, ומלמדים אותי אנשים שכבר עברו את מה שעברתי הייתי מגיע לגיבושים שלי/לטירונות/לצבא בכלל מוכן הרבה יותר.

לכן אני רואה את זה כמצווה לבוא לפורום של מלש"בים ולתרום להם מהידע שלי, ואני מבטיח לך שיש לי ולעוד רבים כאן ידע והם ימשיכו לתרום למרות הזלזול הרב שמופגן כלפינו פה.
ישן 19-12-2005, 20:50
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עמרי_הולך_לנחל שמתחילה ב "לא מסכים"

ההיפך הוא הנכון אחי - כל הכבוד לכם שאתם נותנים טיפים ועצות
אני חושב שללא אנשים שעברו את זה, בכל מקום - יחידות מובחרות, גדודים וכל דבר אחר
הפורום היה על הפנים. אני שמח מאוד שאתם מייעצים וחייב לציין שזה מאוד עוזר ומרחיב את הידע, ותודה על זה.
העניין הוא שחלק מהתגובות של חלקכם, אולי לא בכוונה, ואני לא מפנה אצבע מאשימה כלפי אף אחד ספציפי, מנוסחות במידה מסוימת של התנשאות וזלזול, ואני בהחלט לא חושב שזה במקום.
אם אתם חושבים שלפי תגובה של מישהו הוא לא מתאים לשירות ביחידה מסוימת אליה הוא שואף להגיע - למה שלא תתקנו אותו? תתנו לו עצות וטיפים? הרי אתם כאן הם בעלי הניסיון והידע, ולא אנחנו (ואני אומר את זה בכל הרצינות).
אני אישית, לא שואף להגיע לאחת מיחידות יום הסיירות, אלא ליחידה מיוחדת אחרת
נוסף על כך, כאשר אחד הכותבים כותב משהו, אני לא חושב שצריך לפסול אותו על הסף.
למרות שאתה ספציפית לדוגמא משרת ביחידה מובחרת, ואני מוריד בפניך את הכובע על כך, אין זה אומר שאתה יודע על כל היחידות בצבא, ואם מישהו אומר משהו אני לא חושב שצריך לזלזל בדבריו.
קיצר, אני באמת חושב שאתם עוזרים, וחשוב שתהיו פה - גם לבקר את אלו שכותבים שטויות/חורגים מבטחון שדה וכו' וגם לתת טיפים ועצות, אך אני שהזלזול וההתנשאות (לא אצל כולכם, ולא תמיד) מיותרים וצריכות להמנע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר