לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2005, 15:03
  untiteld untiteld אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.05
עזרה חסר תקווה חיים בזבל -המשך...-

הדברים כמו שהם נראים היום עם כל הפרטים:
החתכים נעלמו מאט הצלחתי להחזיק שבוע שלם בלי לעשות אף אחד....
אבל אני רק מרגיש שאני סובל יותר ככה...
אין עם מי לדבר אף אחד לא מוכל להקשיב או מי שמקשיב חייב לציין שאני חולה נפש כשאני מגיע לקטע של החתכים אני ממש רוצה לצאת מהמצב שלי היום כל יום אני רק חושב מתי כבר זה יגמר שלפעמים מדי פעם צצות לי מחשבות בראש לסיים את זה כבר....
אתם בטח תאמרו שאני סתם נודניק שאני כותב את הסיפור שלי מחדש אבל אני אעשה זאת בכל זאת...
הכל התחיל בקיץ הלכנו כל החברים לסרט ולי לא הייתה הסעה כמו שצריך אז מה עושים? ביקשתי מאחד החברים שבמקרה הזה אחת החברות שמישהו יסיע לשם ומישהו יסיע חזרה היא אמרה: סבבה מאז כל החופש לכל מסיבה או אירוע או סרט עשינו הסעות מה שנותן לי הרבה זמן לבד איתה הקשר ביינינו התחיל להתחזק ככה שהיינו מדברים הרבה בטלפון ושולחים ססמסים הכל טוב ויפה לא? אז קרה משהו ששינה הכל באחד הסרטים שהפעם היה אצל מישהו שיחקנו אחרי זה אמת או חובה מה לעשות הייתי צריך לתת לה נשיקה על הלחי בסדר שטויות נתתי נשיקה וזהו מאז הכל הישתנה התחלתי לחשוב עליה כמו מטורף היא לא יצאה לי מהראש לרגע היא לא עד כדי כך יפה אבל לאט לאט למדתי לאהוב את האישיות שלה ככה שאיך שהיא נראת כבר לא משנה לי היא הייתה הבן אדם היחיד שהייתי יכול לדבר איתה פתוח לגמרי יום אחד הכל פשוט נפסק היא אמרה לי משהו על מישהו ואני כמו אידיוט רצתי וסיפרתי בצחוק לאותו מישהו היי למה לא אמרת לי ש... (מה שהיא אמרה) מאז אנחנו לא מדברים רק יום אחרי שהספקנו לדבר הבנתי שאני אוהב אותה קשה לי ככה זה כבר איזה חודשיים וחצי ככה והחבר הכי טוב שלי כל הזמן ליידה והכי גרוע אני לא מסוגל לסבול את זה אני רואה אותם מדברים (משהו שאני לא יכול לעשות איתה) ואני משתגע אז כדי להירגע אני פשוט לוקח משהו חד ו....
מתוך יאוש אפילו חשבתי לשלוח לה מכתב ולתאר בו כמה היא חסרה לי ואת מה שאני מרגיש...
מזל שלא עשתי את זה...

והבלאגן ממשיך....
אני אוהב מישהי כבר הרבה מאד זמן כן גם איתה אני לא מדבר (אני ממש מוכשר....) אני לא רוצה לפתוח את הנושא שלה כי הוא קשה לי מידי... גם איתה חלק של הדברים החדים קשור...

אני לא יודע מה לעשות ואני מבקש ממכם בבקשה תעזרו לי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2005, 15:29
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי untiteld שמתחילה ב "חסר תקווה חיים בזבל -המשך...-"

קראתי עכשיו את ההודעה הראשונה שלך (כדי להתעדכן ולרענן את הזכרון) וגם את ההודעה הנוכחית
ואני שמח דבר ראשון שהצלחת להתגבר גם עם זמנית על הרצון לחתוך את עצמך
איך שאני רואה את זה אתה מצאת בחיתוך איזה דרך לברוח מהצרות כמו אדם ששותה לשוכרה (יענו שותה עד השתכרות והתעלפות) כדי לברוח ולמחוק את הצרות לפחות לזמן מה וכמו שאתה יודע 2 הדרכים האלו לא בריאים, אז אני מקווה שהבנת שלמרות שאולי זה מקל עלייך את הכאב הנפשי זה לא הדרך בשום אופן ואם אתה שואל מה עושים אז לדעתי יש כמה דרכים, יכול להיות שכדאי להעזר בפסיכיאטר או פסיכולוג שיוכלו לכוון או לעזור לך, הייתי ממליץ גם לפנות לער"ן (עזרה ראשונה נפשית טלפון 1201) ושם גם יהיה אוזן קשבת וגם יוכלו להפנות אותך למי שיוכל לעזור לך, כמובן אם זה עושה לך טוב אתה יותר ממוזמן לכתוב פה ולקבל תמיכה ואוזן קשבת מאנשים הנפלאים פה (אתה גם מוזמן אם תרצה לבוא למפגש שיש בקרוב).

בקשר לנשים שבחייך אתה יכול לכתוב מכתב התנצלות (וגם בזה תוכל להעזר באנשים פה לקבל רעיונות או שיחוו דעה על המכתב) לבנות בתקווה שהן יקבלו ותוכלו לפתוח דף חדש ואם לא אז כמו שאומרים ממשיכים הלאה עד כמה שזה קשה אם אין שום תקשורת אם אותו בן אדם אז אפשר לקחת את זה בתור אתגר ולנסות לכבוש ולחזר אחריו אבל הדרך לא תהיה קלה או פשוט להפנות את המאמצים למישהי חדשה ולנסות ללמוד מטעויות של העבר, אומנם לא כתבת בן כמה אתה אבל אתה נשמע משהו בגילאי 15-17 (תקן אותי אם אני טועה) ולכן זה הגיל שמכירים ונפרדים אחד מהשני וזה הגיל שצוברים ניסיון ומכירים את המין השני אז אל תדאג אם אתה כרגע לא מוצא מישהי אני יכול להבטיח לה שהיא תגיע .
דבר נוסף הייתי מציע לך לא לנחש יותר מידי דברים והכוונה היא למה שכתבת בקשר לידידה שלך שנמצאת עם החבר שלך כרגע ביחסים קרובים ואתה מקנא אבל לפי מה שהבנתי אתה לא ניגש או מדבר איתם ורק רץ אם כל מיני תסריטים בראש עליהם וזה לא בהכרח האמת אולי תתקרב אליהם ותוכל להיות איתם בקשר ולא לצפות מהצד ולהיות ירוק מקנאה, תחשוב על זה

שיהיה בהצלחה ואנחנו פה בשבילך
שבוע טוב
ותזכור סכינים (או כל דבר חד אחר) רק במגירה ולא לגעת בהם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 27-12-2005, 22:56
צלמית המשתמש של Mad_Tiger
  משתמש זכר Mad_Tiger Mad_Tiger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי untiteld שמתחילה ב "חסר תקווה חיים בזבל -המשך...-"

בס"ד

דבר ראשון אחי, זה טוב שאתה כותב את זה, זה באמת עוזר לפרוק מתחים, אבל אחי, אתה חי'יב לדבר על זה עם מישהו, עדיף מישהו שמכיר אותך ושאתה מעריך וסומך עליו (אישית אני מתי'יעץ עם הרב שלי), הפעם הראשונה תהי'ה קשה, ככה לפחות זה הי'ה לי, אבל אחר כך, הכל מתחיל לזרום, תאמין לי, זה עוזר.
אתה יכול להתקשר ל"חברים מקשיבים", טל' 02-6518388, ימים א'-ה' בשעות 21:00 - 1:00 בלילה.

דבר שני אחי, אני פשוט אכתוב לך את מה שאני חושב, אין לי שום מטרה לבקר, לזלזל או משהו כזה. כמו שכבר כתבו כאן, החתכים שעשית לעצמך, הם בריחה מהמציאות (כמו הבריחה שלי מהמציאות בהתחברות למחשב, שב"ה קצת ניגמלתי ממנה...), אתה חי'יב לעשות משהו עם עצמך. לדעתי, לפני שאתה נכנס לעוד קשר, קודם תפתור את הבעיות מהקשר הראשון, אולי תשלח לה מכתב ותספר לה איך אתה מרגיש/הרגשת כלפי'ה. לא סתם אמר לנו הקב"ה לחכות קצת שאנו נתבגר לפני שאנחנו נכנסים לקשר עם בנות (אני לא בה לזלזל בשום בת כאן), אדם צריך קודם להכיר קצת את עצמו לפני שהוא נכנס לקשר רגשי עם משהי... באמת אני לא חושב שצריך, ואני גם לא מתכוון, להכנס לקשר עם בת לפני שאני אבנה את עצמי מבחינה רוחנית ואדע בערך מה אני רוצה מעצמי...
כתבת, שאהבת אותה כל כך, שכבר לא הי'ה משנה לך איך היא נראתה, תדע שאם תמיד תהי'ה ככה, כלומר החיצוניות לא תשנה לך החי'ים שלך י'היו הרבה יותר מאושרים... ת'אמת קצת קשה לי לנסות לי'יעץ לך, כי אני לא בא מהעולם שלך. בכל זאת, אני מקווה שעזרתי לך, ושתזכה להיות שמח כל החי'ים שלך.
שי'הי'ה ל חנוכה שמח!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
I'm not going to not live because of the fear of what could happen" - Laird Hamilton"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר